BALIK BURCUNDA YENİ AY VE BURÇLARA ETKİSİ

10 Mart 2024  Balık Burcunda Yeni Ay

Dönüşüyorum.!

20° Balık Burcu Sabian Sembolü; “Küçük beyaz bir kuzu, bir çocuk ve Çinli bir hizmetçi”

20° Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay, güçlü etkileri beraberinde hayatımıza taşıyor.

Balık burcunun o melankolik esintisi her birimizi ele geçirecek gibi duruyor. Bu duygusal iniş çıkışı iyi yönetemeyenler gergin birkaç gün yaşayabilir.

Hayatınızda kimler için kurban rolü oynuyorsunuz. Kimler için gereksiz yere fedakarlık maskesi altında saklanıyorsunuz? Hazırsan bu sorulara cevaplar, bu yeni ay ile gelmeye başlıyor.

Kimileri yoğun ve yorucu rüyalardan uyanırken, kimleri içlerinde geçmişe yapışık kalmış tatsız dramalardan uzaklaşmak isteyebilir. Yöneticisi Neptün bu yeni ayda baş aktörlerden. Bu sebepten sularla ilgili gündemler deneyimlenebilir. Alkol ve bağımlılık yapan unsurlara karşı dikkatli olunması gereken bir zaman dilimi.

Yükselende ikizler burcu yükselirken, yöneticisi Koç burcuna geçiş yaparak yeni aya eşlik ediyor. Yoğun iletişim trafiğine hazır olun. Daha güçlü sesinizi duyurmak isteyebilirsiniz. Ani ve fevri kararlar almaktan, söylemlerde bulunmaktan sakının lütfen. Güçlü ve cesur çıkışlarınızı hayatınıza yön vermek için kullanın lütfen.

Bu yeni ay, gündemimize hükümet ve hükümet yetkililerini taşıyabilir. Meclis gündemi yoğun olabilir. Öte yandan dış ilişkilerinde yoğun bir atmosferde geçebileceği olasıdır. Kariyerimiz ve toplum önündeki imajımız bizler için önemli olacak.

Mars- Uranüs karesi etkilerini unutmayın lütfen.! Sert, ani beklenmedik olaylara gebe bir süreçteyiz. Gerek askeri beklenmedik olaylar, gerekse ani hava olayları ve olası kazalar, patlamalar gözlemlenebilir. Şiddetli fırtına sonrası sel baskınlarına dikkat edilmeli. Tektonik hareketlilik gözlemlenebilir. Deniz içi plakalarda kaymalar olabilir. Ekonomik açıdan Türkiye’nin zor bir viraja doğru ilerlemesi güven ihtiyacını arttırabilir.

Hayatınızdaki gizli düşmanlara dikkat.!

Ayaklar, ödem sorunu, gizli depresyon, sinir sıkışması ve ciğerlere dikkat edilmeli.

Bu yeni ay bize hayallerinizi gerçekleştirebilmek için artık büyümemiz gerektiğiniz hatırlatıyor. ! Tarihin tozlu sayfalarına saklanarak, perdelerin ardında yaşayamazsın. Yenilenmelisin. Eskiden başardıklarını ısıtıp ısıtıp kimsenin önüne koyma. Kendi gücünün ve kapasitenin farkına var, dönüş ve şimdiki “sen” ile neler yapabilirsin eşe dosta düşmana göster.

Merhamet duygunuzu empati ile birleştirip hayatınız için yeni bir pencere aralayın.

Şu an her ne yaşıyorsanız öncelikle Neptünyen bir yeni ay sizin ilahi olanla bağınızı hatırlamanız üzerine bir senaryo hazırlayacaktır. Teslimiyet çok önemli. Direndiğiniz her ne varsa size daha büyük bir güçle geri tepebilir. Belki de kendine direniyorsundur.!

Halının altına süpürdüğün korkuların, yetersizlik duyguların, çocukluk travmaların artık devleşmeye başlamış olabilir o halının altında. Tüm bunlardan özgürleşmek için sana bir fırsat sunuyor bu yeni ay. Dönüşebilme gücünü eline alarak belkide önce kendine şefkat göstermeli ve çocukça kaprislerden, suçlamalardan, korkulardan uzaklaşarak, kendi yaratım gücünün farkına varabilirsin.

Korkma.!

İç sesine güven.

Ruhun Daima Bilir, bırak sana yol göstersin. Senden başka kurtarıcı yok.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

BALIK BURCU YENİ AY YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Bu yeni ay ile manevi bir derinleşmeye doğru sizin için yeni bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Kişisel gelişim adına bazı spritüal çalışmalar için uygun bir dönemdesiniz. Sizden gizlenen birçok konunun görünür olduğunu fark edeceksiniz. Sizi asıl mutlu eden şeyleri keşfedebilirsiniz. Bağımlılıklara dikkat.

 

BOĞA BURCU

Bu dolunay arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz konusunda bazı hassas konuları gündeme getirebilir. Dostluklarınız ile dönüşüyorsunuz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Evden çıkmalı ve sosyalleşmelisiniz. Alınganlık yapmadan arkadaşlıklar içerisindeki sorunlar giderilebilir. Hayal kurmayı ve isteklerinizi dile getirmeyi unutmayın lütfen.

 

İKİZLER BURCU

Kariyeriniz gündeminizde. Yeni başlangıçlar yapmak, yeni fırsatları değerlendirmek size iyi gelebilir. İş ilişkilerinde küskünlükler ve dramalar yaratmadan yolunuza devam etmelisiniz. Dengeyi kurabilmek önemli. Bu yeni ay ile olayları akışına bırakmayı öğreneceksiniz.

 

YENGEÇ BURCU

Alıp başınızı gidesiniz var. Bu yeniay sizin hayalini kurduğunuz yurtdışı, eğitim, yabancılarla ilgili evinizde gerçekleşiyor. Gelişen olayları sakinlikle karşılamalı, olayları akışına bırakabilmelisiniz. Takıntı yaptığınız her konu bir kar topu gibi büyüyebilir. Dışarı çıkmak, gezmek size çok iyi gelecek. Kimsenin kurbanı olmayın.

 

ASLAN BURCU 

Bu yeniay birlikte maddi kaynaklarınız gündeme gelebilir. Ödenmesi gereken faturalar, krediler, sigortalar sizi meşgul edebilir. Kolaylıkla bu sürecin üstesinden geleceksiniz. Spritüal yanınıza kulak verin bu günlerde. Rüyalarınız haberci olabilir.

 

BAŞAK BURCU

Bu yeni ay ikili ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı mercek altına alıyor. Kimileri hayatına birilerini alırken, kimileri de var olan ilişkileri konusunda kararlar alabilirler. Romantik bir ilişkiyi özleyenlerin sayısı artıyor. Kafanızda partneriniz ile kurguladığınız konulara önce kendiniz inanıyorsunuz, dikkat. Önce onunla konusun.

 

TERAZİ BURCU

Bu yeniay size, bağışıklık sisteminize özen göstermeni gerektiğini hatırlatıyor. Ayaklarınıza, vücudunuzdaki aşırı ödeme, gribal enfeksiyonlara dikkat edin lütfen. Yoğun geçen günlerde dinlenmeniz gerektiğinizi unutmayın lütfen. Gündelik hayatınızdaki tempoyu azaltmayı deneyin. Biraz da kendinize, paşa gönlünüze hizmet edin.

 

AKREP BURCU

Bu yeni ayda gündeminizde çocuklarınız, aşk hayatınız, yetenekleriniz ve hobileriniz olabilir. Sahnede olmak görünür olmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınızda takılıp kaldığınız direndiğiniz konuları akışa bırakmaya karar verebilirsiniz. Kimilerinin aşk hayatı renklenirken, kimileri de çocuklarıyla daha anlayışlı günler geçirecek. Empatiyi öğreniyorsunuz.

 

YAY BURCU

Bu yeniay gündeminize ailenizi, evinizi, taşınmaz mallarınızı getirebilir. Aile içinde uyumu sağlayan kişi siz olabilirsiniz. Kimi küslüklerin ortan kalkabileceği bir süreç. Gayri menkul yatırımlarında dikkatli olun lütfen. Tamirat ve tadilat fırsatı elinize geçebilir, su borularına, çatıya dikkat.

 

OĞLAK BURCU

Bu yeniayda kardeşleriniz, yakın akrabalarınız ve komşularınızla meşgul olabilirsiniz. Sezgilerinize kulak verin. Eğitimle ilgili bazı adımlar atmanı gerekiyorsa, akışta kalmaya çalışın lütfen. Kimi oğlaklar bu yeni ayla birlikte yaratıcı yönlerine uyanabilir ve kaleme aldıkları ile mutlu olabilirler. Yakın mesafe geziler size iyi gelecektir.

 

KOVA BURCU

Balık burcundaki yeni ay kendi gelirlerinizi, kazançlarınız ile ilgili konuları gündeminize taşıyacaktır. Beklediğiniz paralara kavuşabilirsiniz ama dürtüsel harcamalardan uzak durun lütfen.  Yeni ekonomik kaynaklar ortaya çıkabilir, adım atmadan önce iyice düşünün.

 

BALIK BURCU

Bu yeni ay kendinizi nerde, nasıl kimlere kurban ettiğinizi sorgulatacak bir dolunay. Değişimin kaçınılmaz olduğunun farkına varacaksınız. Aşırı duygusal tepkiler verebilir, küstüm oynamıyorum diyebilirsiniz. Kurban bilincinden çıkarak bence yeniden doğuşunuzu kutlamalısınız. Ayaklara dikkat.