Kategori arşivi: Sabian

5 Mayıs 2023 Akrep Burcunda Ay Tutulması

5 Mayıs 2023  Akrep Burcunda Ay Tutulması

“Değişimi duyuyorum…”

 

14° Akrep Burcu Sabian Sembolü : “İş başındaki telefon görevlileri”

İletişiyoruz…

Fikirlerimizi, düşüncelerimizi, inançlarımızı ifade etmek hiç bu kadar önemli olmamıştı. Şimdi kendimizi istediğimiz şekilde ifade edebilme zamanı.

Herkesin özgürce düşüncelerini ifade edebilmesi önem kazanıyor. Yapıcı her adımın, kişileri bir birine bağlayacak, muhteşem bir iletişim ağı kurarak en uzaklara bile ulaşmanın mümkün olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Gelişen teknoloji ile insanların aralarındaki mesafelerin ortadan kalktığı günümüzde, herkesin birbirinden haberinin olduğu bir Dünyaya ilerliyoruz. Doğru bilginin paylaşımı büyük bir sorumluluktur. Kurulan bu iletişim ağlarından geçen bilginin etik kurallar içerisinde doğru yerlere ulaşması medeniyetin yükselişi için önemli bir adım.

Bu tutulma ile geçmişten geleceğe uzanan bir bilgi akışının aktarımı var. Geçmişten alınan dersler ile atılacak adımlarla daha parlak bir gelecek kurmaya çalışıyoruz.

Türkiye’den kısmi olarak görünecek olan Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı ay tutulmasının Uranyen etkisi bizlerin hayatına ani ve beklenmedik etkileri taşıyacak.

Ay, Zuben el Genubi sabit yıldızıyla, Güneş de Menkar sabit yıldızıyla kavuşumda. Gizli depresyonun, suçluluk duygusunun, kıskançlıkların, bastırılmış birçok değişik duygunun, değişmesi dönüşmesi için gün yüzüne çıkması gözlemlenebilir. Yıkımları ve itibarsızlaşma ile gelen felaketleri temsil eden Menkar bir tarafta, tehlikeli zehirli bir tutkuyu, zulüm, yangın ve depremleri, büyük yıkımları temsil eden Zuben El Genubi bir yanda. Bu tutulma bizlere dönüşümün ani ve beklenmedik, çalışmadığımız yerlerden gelebileceğine işaret ediyor.

Bağımlılıklarından özgürleşmeyi seçiyor musun?

Takıntılarına dikkat etmelisin.!

Merkür’ün Retro harekette olması ve bu tutulmanın sabianının da iletişime dikkat çekmesi, yanlış bilgi ile insanları yanlış yönlendirme tehlikesine karşı uyarıyor.!

8 Kasım 2022’de Boğa burcunda gerçekleşen Ay tutulmasını tetikleyen bu tutulma, olası yer hareketliklerine işaret ederken, maddi ve manevi güvence arayışımızı, para piyasalarındaki ani gelişmeler ile nasıl başa çıkacağımızı sorgulatacak türden bir tutulma.

Yer altı kaynakları, madenler, yer altı hareketlilikleri, kimi kazalar, dijital paralar, kimi sanatçılar ve futbolcular ile ilgili konular gündemde olabilir.

Yükselendeki Akrep ve 12. Evde gerçekleşen bu tutulma ile gizli saklı ne kadar gündem varsa ortaya dökülecek gibi gözüküyor. Gizli mafya vari ilişkilerden, gizli anlaşmalara kadar birçok konu görünür ve duyulur olacak.

Genç nüfusun sesini daha çok duyurmak isteyeceği günlere ilerliyoruz.

Böylesi güçlü tutulmaları peş peşe yaşarken ne yapmalı peki? Hayatınızda nelerin görünür olduğuna bakın? Hangi konuda krizler ve ani gelişmeler yaşıyorsunuz, ani tepkiler vermemeye özen gösterin.

Bu sıralar yaşamınızdan birileri çıkması gerekiyorsa, serbest bırakın. Her bilginin doğruluğunu inceleyin. Sosyal medya olmak üzere farklı dijital ortamlarda yayımlanan yanlış haberler ile galeyana gelmeyin.

Dünyanın farklı yerlerinde insanların bir araya gelerek var olan olumsuz şartların giderilmesi için çeşitli mitingler ve grevler düzenlemesi söz konusu olabilir.

Bu tutulma hayatında çürümüş ve artık sana hizmet etmeyen ne varsa senden uzaklaşması, hayatından çıkması içindir. Bu sana zarar veren eski bir alışkanlık da olabilir, seni ayağından çeken bir ilişki de olabilir, ya da yıllardır senin önünü tıkayan “kurban psikolojin” de olabilir.

Değişim ve dönüşümün kolaylıkla güzellikle olması için neler mümkün?

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

 

 

AKREP BURCU PARÇALI AY TUTULMASI YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Akrep burcundaki  ay ile maddi kaynaklarınız ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızda maddi anlamada güvende olmak istediğiniz konularda çözümler bulabilirisiniz. Kredi çekmeyi düşünenlere olumlu dönüşler olurken, beklediğiniz ödemeler konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Takıntılarınızdan arınma fırsatını değerlendirin lütfen.

 

BOĞA BURCU

Bu tutulma ile ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız mercek altında olacak. Kolay kolay güvenmediğiniz için duvarlarınızı yaşayacağınız olaylar ile yıkabilirsiniz. Her türlü ikili ilişkinin içerisinde benliğinizi ön plana çıkarabilir, toksik takıntılardan arınabilirsiniz. Kendinize daha iyi bakacağınız günlere yürüyorsunuz.

 

İKİZLER BURCU

Akrep burcundaki bu ay tutulması ile gizli saklı gündeminizde ne varsa görünür olacak. Birlikte çalıştığınız insanlar ile ani ve beklenmedik yaşanacak olaylar karşısında sakin kalmak çok önemli. Günlük rutinlerinizin yoğunluğu sizi yeni karalar almaya sevk edebilir. Sağlığınıza önem vermelisiniz.

 

YENGEÇ BURCU

Risk almamanız gereken bir dönem. Aşık olmayı özleyenlere müjde verebiliriz. Ani bir aşk kapınızı çalabilir. Çocuklarınızı ve hobilerinizi daha ön plana çıkaracak bir tutulma yaşıyorsunuz. İlişkisi olanların aldatılma ve kandırılma ihtimaline karşı dikkatli olması gerek. Merkür Retro, hala yoğurdu üflemeden yiyenlere sesleniyorum. Dost gözükenlere dikkat.!

 

ASLAN BURCU 

Bu tutulma sizin için aile hayatınızı ön plana çıkaracak. Aile içerisinde gelişecek ani ve beklenmedik olaylar karşısında sakin kalmalısınız.  Taşınma, ev değişikliği, gayrimenkulleriniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Bazen bir taşınmaz ile bağ kesmek sizi özgürleştirebilir.

 

BAŞAK BURCU

Akrep burcundaki ay tutulması iletişim kanallarınızda dikkatli olmanız gerektiğini bize söylüyor. Yakın seyahatler düzenlemek isteyebilir, ticari anlaşmalarla ilgili ani beklenmedik olaylar deneyimleyebilirsiniz. Temkinli olmakta fayda var. Kardeşler, yakın akrabalar ve komşular gündeminizde.

 

TERAZİ BURCU

Gelir gider tablonuza dikkat çeken bir tutulmadayız. Sahtekârlıklara karşı önlemlerinizi almanız gereken bir dönemdesiniz. Riskli yatırımlardan uzak durmanız, yorganı ayağınıza göre uzatmanız gereken bir dönem.

 

AKREP BURCU

Sizin burcunuzda gelişecek olan bu ay tutulması kaderi ani beklenmedik olay ile sizi dönüştürmeye hazırlanıyor. Direndiğiniz halının altına süpürdüğünüz ne varsa bir bir önünüze çıkacak. Hepsi onları temizlemeniz ve arınmanız için. Sağlık kontrollerinizi aksatmayın. Yeni bir siz için cesur adımlar atabilirsiniz.

 

YAY BURCU

Bilinç altınızın derinliklerinde takılı kalmış ne varsa yüzleşme zamanı sizin için.Gücünüzü eline yeniden almanız gerekiyor. Gizli düşmanlıkların ve sizi yıpratmak isteyenlerin bir bir görünür olacağı bu dönemde yolunuza daha güçlü devam etmek için eski yaşanmışlıklardan ders almanı gerekiyor.

 

 

OĞLAK BURCU

Akrep burcundaki ay tutulması ile arkadaş çevrenizde büyük değişimler olabilir. Kimi plan ve projelerinizin ani sonlanması sizi üzmesin. Yeni kapıların açılması an meselesi. Çevrenizin değişimi ile başlayan yeni bir süreç sizi daha başarılı kılacaktır. Sizi kıskanan ve enerjinizi düşüren arkadaşlarınızdan özgürleşebilişiniz.

 

KOVA BURCU

Akrep burcundaki  ay tutulması gündeminize kariyer hayatınızı taşıyacaktır. Krizli bir dönemin yavaş yavaş sonuna geliyorsunuz. Kimileriniz yeni iş fırsatları ile sıkıştıkları iş ortamlarından özgürleşebilirdiler. Kimileriniz iş nedeniyle taşınabilir. Ailenize vermeniz gereken önem görünür olacaktır.

BALIK BURCU

Akrep burcundaki  ay tutulması karşınıza yabancılar ile ilgili konuları getirirken, vize başvuruları, yurt dışı gezileri gibi konularda dikkatli olmalısınız. Evrakları eksiksiz düzenleyin. Yeni kültürleri keşfetme fırsatı ve yeni eğitimler aniden karşınıza çıkabilir.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

Terazi Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkisi

6 Nisan 2023  Terazi Burcunda Dolunay

“Rüzgârı dinliyorum…”

16° TERAZİ Burcu Sabian Sembolü : “Emekli bir deniz kaptanı”

Ne çok özlüyoruz geçmişin silik kahkahalarını kimi zaman.

İç çekerek, soluk bir resimdeki yarım gülüşlerdeki mutluluğu anımsıyoruz.

Ruhunun yorgunluğu, başardığın güzelliklerin yanı sıra, eksik kalanları da hatırlatıyor. Son günlerde her birimiz yorgun, suskun, küskün. Ama neye dargın niçin küskün bilmeden her gün yeni bir güne uyanıyoruz. Kalbinde yorgun bir ihtiyar varmışçasına elini eteğini çekmek istiyor insan.

Bu sabian sembolünde de bahsedildiği gibi yaşamın içerisinde fırtınalı dalgaları aşan başarılı bir deniz kaptanı misali ömrün boyunca mücadele etmiş olabilirsin. Başarı için, mutluluk için, sağlık için, yaşam için…peki ya kendin için ? Kendin için neler yapabildin bu hayatta?

Özlemini duyduğun belki de kendine ait mutluluk kırıntıları mı?

Biliyor musun her yaşın kendine ait güzellikleri var. Geçmişe özlem duymadan şimdi yaşının sana getirdiklerini eğer kabullenirsen etrafında sana sunulmuş olan ama fark etmediğin birçok fırsatı görebilirsin. Görmeye gönüllü müsün?

Şimdi, tam da şuan, tam ve mükemmelsin. Yapacakların devam ediyor. Eskiye özlem ile kendini bir köşede beklemeye alamazsın. Özlemlerinin seni ele geçirmesine izin vermezsin.

Yaşadığın veya yaşayamadığın güzellikleri onurlandırmalı ve yoluna devam etmelisin. Elindeki deneyimler ile daha güçlü ve akıllı adımlarla yola devam etme zamanıdır senin için. Geçişin ve geleceğin ile uzlaşmayı öğreneceğin günlere yürüyorsun.

Terazi burcunda gerçekleşen dolunayın hayatlarımız üzerindeki etkilerinin görünür olma zamanıdır. Bu dönemde adaletin, bilgelik ve erdem ile gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Her türlü ikili ilişkilerde uzlaşma önem kazanıyor.

Terazi burcunda gerçekleşen bu dolunaya Merga sabit yıldızı eşlik etmektedir. Devlet yönetiminde söz sahibi insanları ve hukukçuları ön plana çıkaracak bir dolunaya giriyoruz.

Terazi burcundaki bu dolunay gündemimize; adaleti, hâkimler ve avukatları, diplomatları, arabulucuları, sanatçıları ve eğlence sektörü ile ilgili konuları getirebilir.

Güneş-Chiron-Jüpiter kavuşumuna karşıtlık yapan Ay her türlü ikili ilişkilerde ego savaşlarını gündeme getirirken, gizli ilişkileri, anlaşmaları görünür kılabilir. Yaralayan mı, şifalandıran mı olacaksın.? Her şer gibi gözüken olayın ardında senin göremediğin bir hayır vardır.

Yükselendeki boğa ve kuzey ay düğümü-Merkür kavuşumunun da bu düzlemde olması maddi ve manevi  güvenlik ihtiyacımızı daha da ön plana taşıyabilir. Ekim dikim alanlarının önemi gündemde. Kadersel alınacak kararlar önem taşıyacaktır.

Boğa burcundaki Merkür, KAD kavuşumunun karelediği Plüton maddi konularda ve güvenlik konularında önemli kadersel dönüşümlere dikkat çekiyor.

Birinci evdeki Uranüs’ün bu dolunaya 150’lik yapmasıyla ani beklenmedik toprak hareketlilikleri deneyimlenebilir.

Grupların hak ve özgürlükleri için bir araya gelişleri ve isteklerini cesurca ifade etmek isteyecekleri bir sürece giriyoruz. Unutma sen kendi fikirlerini özgün bir şekilde ifade edebilirsin, bir başkasının seni onaylamasına ihtiyacın yok.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

 

 

TERAZİ BURCU DOLUNAYI YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Terazi burcundaki dolunay ile gündeminizde ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız olabilir. Kimi ortaklıkların sonlanma olasılığı var. Unutma yeni başlangıçlar için önce sonlanmalar olmalı. Bireysel varlığına önem vereceğin bir süreçtesin. Sağlığına daha önem veriyor olman takdir topluyor.

 

BOĞA BURCU

Terazi dolunayında günlük hayatınızda arabulucu olmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin ani beklenmedik tepkileri karşısında sakin kalmalısınız.  Bir yandan yapmak zorunda olduklarınızın sorumlulukları sizi sıkıştırırken diğer yandan bilinçaltınızdaki karmaşa sizi yorabilir. Vitamin desteği almalısınız.

 

İKİZLER BURCU

Terazi Dolunayı ile birlikte aşk hayatınızı dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Uzun zamandır ilişkisi olanlar daha kalıcı adımlar atmak isterken. Bekâr olanlar daldan dala koşarken gizli işler açığa çıkabilir. Bir arkadaşınızın sizden hoşlandığını öğrenebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmaya başlamanız gereken günlerdesiniz.

 

YENGEÇ BURCU

Bu dolunay gündeminize ailenizi ve taşınmaz mallarınızı getirecektir. Aile üyeleri arasında arabulucu olmak zorunda olacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. Sakinliğinizi korumalısınız. İş ve kariyer konusunda yapmak istedikleriniz ile aileniz arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu dolunayda dengenizi bulmanız gerekiyor. Herkesi mutlu edemezsiniz.

 

ASLAN BURCU 

Terazi burcundaki bu dolunay gündeminize kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizi, kısa seyahatleri, ticari anlaşmaları ve eğitim fırsatlarını getirebilir. Kısa yolculukları değerlendirmelisiniz, yeni insanlarla tanışmak size iyi gelecek. Bu dönemde karşınıza çıkan bir eğitim tesadüfi değil, değerlendirin mutlaka. Yurtdışı gezisi planlayanlar şimdiden bavullarınızı hazırlayabilirisiniz.

 

BAŞAK BURCU

Terazi burcundaki dolunayda kendi değerlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Sürpriz güzel maddi kazançlar yüzünüzü güldürecektir. Değişimden geçiyorsunuz. Fikirlerinizdeki esneklik size maddi ve manevi kazanç olarak dönüş yapacaktır. Tutumlu olmaya devam etmeniz gereken günlerdesiniz.

 

TERAZİ BURCU

Sizin burcunuzda gerçekleşen dolunayı sizin için oldukça önem taşıyor. Daha da görünür olacağını, kendinize olan öz güveninizin arttığı günlerdesiniz. Daha cesur olun, korkmayın. Kim ne der demeden değişime kucak açmalısınız. Kimsenin onayını beklemeyin. İstediğiniz için, içinizden geldiği için bir kez de olsa kendinizi düşünün. Dış görünüşünüzden tutun da içinizde uyanan baharın heyecanına ayak uydurmanıza kadar güzel değişimler sizi bekliyor.

 

AKREP BURCU

Bu dolunay bilinçaltınızın kapılarını aralıyor. Kendinize haksızlık etiğiniz yerleri keşfedebilirsiniz. Sizin için bazı spritüal çalışmalar yapmak, şifalanmak için harika bir dönem. Takıntı yaptığını konulardan özgürleşebilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı gizli saklı olayları keşfedebilirsiniz. Duruşunuzu bozmayın ve kadersel çıkacağınız bu yolculuğun tadına varın.

 

YAY BURCU

Terazi dolunayı içinde bulunduğunuz arkadaşlık gruplarını, sosyal grupları hareketlendirecektir. Kimi dostlukların arasında arabulucu olmak sizi gerebilir, bırakın herkes kendi derdini kendi çözsün. Bazı arkadaş grupları içinde dikkat çekerken, karşı cinsin ilgisini üzerinizde hissedebilirisiniz. Bu dolunayda sizin için hayal etme zamanı başlıyor. Korkusuzca ne istiyorsanız hayal edin.

 

OĞLAK BURCU

Bu dolunay ile gündeminizde iş ve kariyer hayatınız olacaktır. Artan sorumluluklarınız ile ailenizin size olan ihtiyacı arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Yeni iş tekliflerini değerlendirirken kimileri yer değişikliğini de göze alacaktır. Çok çalışacağınız ve emeklerinizin karşılığını alacağınız günlere adım atıyorsunuz.

 

KOVA BURCU

Terazi dolunayı ile birlikte eğitimler, uzun seyahatler, yurt dışı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Kişisel gelişimizde etkili olacak karşılaşmalar sizi bekliyor. Kadersel bazı kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkiler konusunda aceleci davranmayın. İleriyi gören bakış açınız ile kendi adınıza yeni planlar geliştireceğiniz günlerdesiniz.

BALIK BURCU

Bu dolunay gündeminize vergiler, krediler ve başkaları tarafından finanse edilen gelirleri getirebilir. Bu süreçte akıllıca adımlar atmak için beklemeli ve stratejik düşünmelisiniz. Sizden gizlenen bazı maddi konuları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Diplomatik davranmanız gereken bazı durumlar yaşayabilirsiniz.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

#guldenguneren #teraziburcu #dolunay #karmaastroloji #astroloji #sabiansembolleri #sabianastroloji

 

7 Mart 2023 Başak Burcu Dolunayı

 

7 Mart 2023  Başak Burcunda Dolunay

“Susuyorsam bir bildiğim var…”

 

16° Başak Burcu Sabian Sembolü : “Patlayan bir Volkan”

İçerisinden geçtiğimiz günlerin gri hüznü her birimizi ağır bir pelerin gibi kapladı. Toplum olarak sancılı bir dönemden geçiyoruz. Gördüklerimiz, duyduklarımız, yaşadıklarımız ve dile getiremediklerimiz.! Duygularımızı yaşarken hissettiğimiz korkuyu, acıyı, öfkeyi, çaresizliği, yalnızlığı kelimelere dökemedik, en yakınlarımız ile konuşup bu duygu enerjisini sağaltamadık. İçimizde birikmiş tüm bu duygu durum yoğunluğu patlamaya hazır bir yanardağ gibi, özgürleşmek için bekliyor.

Bu Sabian Sembolü ile bastırılmış, ötelenmiş tüm duyguların su yüzüne çıkması kaçınılmaz gözüküyor. Senin gündelik hayatında sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmen için, içine attığın tüm duyguları paylaşabilmelisin. Kimi zaman yükler paylaşıldıkça hafifler. Bu sembolde bir de uyarı bulunuyor. Öfke patlamalarına dikkat etmelisin. Zamanında sağlıkla ifade edilmemiş duyguların birikimi ani öfke patlamalarını tetikleyebilir. Ani ve dürtüsel kararlar vermemeli fevri hareketlerde bulunmamalısın.

Dolunaylar sonuçlanma, görünür olma zamanlarıdır. Bu dönemde uzun zamandan beri sustuğunuz, zorla yuttuğunuz konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir

Başak burcunda gerçekleşen bu dolunaya Mizan sabit yıldızı eşlik etmektedir. Etkileri serttir, toplumsal olayları, kitlesel sorunları, depremleri, yangınları, şaşırtan volkanik hareketlilikleri tetikleyebilir.

Başak burcundaki bu dolunay gündemimize; ekim dikim alanlarımızı, sağlık sektörünü, alınması gereken sorumlulukları, çevre düzenlemelerini, vergiler ve bankacılık sektörü ile ilgili konuları getirebilir.

Mars’ın karelediği bir dolunay yaşayacağız. Mars kavuşumlu Capella sabit yıldızı özgürlük ihtiyacını, inanç sorunlarını ve harekete geçme içgüdüsünü tetikleyecektir. Söz konusu sert Mars oluğu için askeri konular, yıkıcı olaylar önem kazanmaktadır. Yangınlar, patlamalar ve yaralanmalar söz konusu olabilir. Tüm Dünyada geçerli olmak suretiyle olası sıcak askeri teması gerektirebilecek gerginlikler deneyimlenebilir. Tetikleyen bu başak dolunayı dilerim ki yıkıcı bir depreme daha sebebiyet vermez. Deprem uzmanlarının uyardığı bölgelerde temkinli olunmalıdır. Olası orta şiddetli artçılar da gözlemlenebilir. Bunlar olasılıklardır, unutmayınız ki kesin bir deprem tahmini değildir.

Salgın hastalıklara, mide ve bağırsak enfeksiyonlarına dikkat edilmeli. Sulardan gelebilecek bazı tehlikeler göz ardı edilmemeli. Tatsız gemi kazaları, uçak kazaları haberleri bizleri üzebilir.

Sendikalar, sağlık çalışanları, sağlık hizmetleri, eczacılar, ilaca erişilebilirlik, petrokimya gibi konuları sıkça konuşuyor olacağız.

Bu süreçte Merkür balık burcu yolculuğu başlamış olacağı için empati ve duyarlılık daha yoğun yaşanacaktır. Dayanışma ve yardımlaşmanın önemi vurgulanacak bu günlerde.

Chiron-Jüpiter ve Venüs birlikteliği ile yabancı ülkeler ile ortaklaşa hareket edilebileceğini gösteriyor.

Bu dolunay enerjisi dâhilinde, gergin ortamlardan uzak durmalı gereksiz tartışmalara girilmemeli.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

 

 

 BAŞAK BURCU DOLUNAYI YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Başak burcundaki dolunay ile gündeminizde gündelik iş hayatınız birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız olabilir. Günlük rutinlerinin önemli olacağı bir dönemdesiniz. Bu dönem diyet ve spora başlamak için harika bir dönem. Kimilerinin hiç beklenmedik bir anda ev hayvanı hayatlarına girebilir.

 

BOĞA BURCU

Başak dolunayında aşk hayatınız, hobileriniz, yetenekleriniz gündeminizde olabilir. Sahnede olma arzunuz kimi arkadaşlarınız arasında anlaşılamayabilir. Bu noktada arkadaş gruplarınız ile olan dengeniz önem kazanıyor.

 

İKİZLER BURCU

Başak Dolunayı ile birlikte aileniz, eviniz ve gayrimenkulleriniz gündeminizde olabilir. Ebeveynleriniz ile daha yakından ilgilenebilir, yer değişikliği konusu ile hayatınız yeni bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. Ev içi onarım bakım ve yeni taşınmaz alım satımı söz konusu olabilir.

 

YENGEÇ BURCU

Bu dolunay ile kısa mesafeli yolculuklar gündeminizde. Yorulmuştunuz size iyi gelecektir. İletişimdeki gerginliklere dikkat etmelisiniz. Yeni sözleşmeler, anlaşmalar size sunulurken şartlara ve detaylara önem verilmeli. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınıza kulak vermeniz gereken bir süreçtesiniz.

 

ASLAN BURCU 

Başak burcundaki bu dolunay gündeminize para kaynaklarınızdaki ani gelişimler ve fırsatları getirecektir. Yaptığınız yatırımların size maddi geri dönüşü olabilir. Gelir gider dengenizi gözden geçirmelisiniz. Sağlık giderleri için bir miktar para ayırabilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU

Sizin burcunuzda gerçekleşen bu dolunay ile hayatınıza düzen getirmek isteyebilirsiniz. Ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Kariyer hayatınızdaki gerginlikler ani ve fevri kararlar vermenize neden olabilir. Bu süreci hem fiziksel hem zihinsel yeniden yapılanma için kullanabilirsiniz.

 

TERAZİ BURCU

Başak dolunayı sizlerin bilinç altını aktifleştirecek. Zihinsel bir yorgunluk yaşıyor olabilirisiniz. Rüyalarınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlığınızı yeniden ele almalısınız. Unutmayın herkes sizin düşmanınız değil.

 

AKREP BURCU

Bu dolunay ile gündeminizde arkadaşlıklarınız, içinde bulunduğunuz sosyal gruplarınız bulunuyor. Kimi arkadaşlıkların aşka dönüşebileceği bu günlerde bu haberi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Bütçe hesaplamalarınızı lütfen göz ardı etmeyin.

 

YAY BURCU

Başak dolunayı ile birlikte kariyer hayatınız gündeminizde. Yaşamınızda iş ve özel hayatınız arasında bir düzen ve denge getirmek isteyebilirsiniz. Kimileri iş sebebi ile şehir değişikliği de düşünebilir. Kariyerinizde hızlı gelişmelerle birlikte sorumluluklarda artabilir.

 

OĞLAK BURCU

Bu dolunay ile gündeminizde yabancılar ile olan ilişkiler, yayımcılık konuları olabilir. Beklediğiniz davaların sonuçlarını alabilirisiniz. İletişim şeklinizde daha olgun yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Dikkatinizi çeken bir eğitim söz konusu olabilir.

 

KOVA BURCU

Başak dolunayı gündeminize finansal konuları taşıyacaktır. Bankacılık, sigorta, vergiler gündeminizde olabilir. Riskli yatırımlara dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek üzere fırsatlar karşınıza çıkarsa değerlendirin lütfen.

BALIK BURCU

 

Bu dolunay ikili ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı gündeminize getirebilir. Bireyselliğinizin tanındığı bir birliktelik istiyorsunuz. Kimileri ani hızlı evlilik sürecine adım atarken, kimileriniz de hayatınızdaki para akışı ile yüzünüz gülecek. Yaşamınıza birçok açıdan düzen getirmek isteyebilirsiniz

 

Gülden Güneren

#astroloji #Sabianastroloji

ASLAN BURCUNDA DOLUNAY & Burçlara Etkisi

5 Şubat 2023  Aslan Burcunda Dolunay

“İçimdeki Güce Uyanıyorum…”

 

16° Aslan Burcu Sabian Sembolü : “Gönüllü bir kilise korosu”

Anlaşılmak istiyoruz. Aynı gönül dilinden konuştuğumuz kişiler ile birada olmak istiyoruz. Kendini yabancılaşmadığın grupların içinde güvende hissetmek istiyorsun. Bu sabian sembolü sana ruhen ve zihnen senin gibi olan kişiler ile bir araya gelebileceğinden bahseder.

Kimi zaman ışığa hizmet için karanlıklarda yürüyenlerin kalbi yorgundur.  Ortak inancını ve yolculuğun misyonunu paylaşacağı insanları bulması omuzlarındaki yükün hafiflemesini sağlar. Birlikte aynı frekansta titreştiğinde, bu sana en büyük ödüldür. Birlik olma duygusu ve sesinin duyulması gönlünün yeniden yeşermesini sağlar.

Dolunaylar sonuçlanma, tamamlanma zamanlarıdır. Bu dönemde uzun zamandan beri direttiğiniz konuların aniden tamamlanması söz konusu olabilir.

Aslan burcunda gerçekleşen bu dolunaya Dubhe sabit yıldızı eşlik etmektedir. Görünür olacak konuların sert, bencilce ve güçlü bir tutkuyla tezahür edebileceğine işaret eder.

Aslan burcundaki bu dolunay gündemimize teknolojiyi, sosyal gruplarımızı, sanatçıları, sporcuları, çocukları ve riskli yatırım yapan yatırımcıları gündemimize taşıyacaktır. Uranüs’ün karelediği bir dolunay tüm bu konularda ani ve beklenmedik gelişmeleri gün yüzüne çıkarabilir.

Sert hava koşullarına eşlik eden tabiat ananın depremselliği önümüzdeki iki hafta içinde kendisini gösterebilir. Uranüs etkisini para piyasalarındaki ani dalgalanma ile de görebileceğiz.

Dolunay haritasında Başak burcunun yükseliyor olması bu dönemde kendimizi ve içinde bulunduğumuz çevreyi düzene sokmak, sorumluluklarımızı yerine getirmek ve organize olmak istediğimiz ifade ediyor. Toplum sağlığını ilgilendiren konuların gündemde olacağı bir dolunay yaşıyoruz.

Kendi gücünüzün farkına varabileceğiniz ve bireyselliğinizin özgürlüğünü dile getirirken cesur olabileceğiniz günlere yürüyoruz. Kendi üslubunuz, ruhunuzun rengini keşfedin.

Bu dolunay enerjisi dâhilinde, başta tansiyon ve kalp rahatsızlıklarına dikkat edilmesi gerekiyor. Gergin ortamlardan uzak durmalı gereksiz tartışmalara girilmemeli.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

 

 

ASLAN BURCU DOLUNAYI YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Aslan burcundaki dolunay ile gündeminizde çocuklarınız, hobileriniz ve aşk olabilir. Sizi şaşırtacak ani bir ilişkinin başlangıcı yaşanabilir. Ön yargılı olmayın. Yetenekleriniz ve sıra dışı düşünce yapınız ile gerçeğe dönüşecek yetenekleriniz takdir toplayabilir. Ani oluşabilecek harcamalar dikkat. Riskli yatırımlara yönelmeyin.

 

BOĞA BURCU

Aslan dolunayında aileniz, eviniz ve taşınmaz mallarınız gündeminizde olabilir. Bazıları için tamirat en önemli konu olacaktır. Aile içerisindeki ani fevri çıkışlara dikkat edilmeli.  Sıkışmış öfkeyi aile bireylerinden çıkarmayın. Ani bir kararla ev değiştirenler, şehir değiştirenler olabilir.

 

İKİZLER BURCU

Aslan Dolunayı ile birlikte eğitim, ticaret ve seyahat ile ilgili konular gündeminizde artabilir. İletişim konusunda kendinizi ifade ederken zorlanabilir, kardeşlerinizle bazı gerginlikler deneyimleyebilirsiniz. Ani ve fevri kararlar almamalısınız. Yolculuklarınızı önceden planlayın.

 

YENGEÇ BURCU

Gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz gereken günlerdesiniz. Ödenmesi gereken vergileriniz, sigorta işlemleriniz varsa ötelemeyin lütfen. Ani beklenmedik ödemeler canınızı sıkmasın. Kendinizden başka kimseye hesap vermenize gerek yok. Gücünüzü keşfedin. Yeni gelir kaynaklarına açık olmalısınız.

 

ASLAN BURCU 

Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu dolunay tabiki sizleri sahnede aydınlatacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklar içindeki bireyselliğinizin kıymetini fark edebilirisiniz. Rengârenk yönlerinizin takdir edilmesini isteyebilirsiniz. Gerek ortaklıklarda gerekse ikili ilişkilerde görünür olmak, anlaşılır olmak isteyeceksiniz.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, aslan dolunayı ile birlikte içe dönüş yolculunuz başlıyor.  Bilinç altınızdaki yaralar, korkuların görünür olması, bu sebeple şifalanması için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Gizli düşmanların dedikodusu hiç bitmeyecek, ama gelin siz bu dolunayda hiçbirini kendinize dert etmeyin.

 

TERAZİ BURCU

Aslan dolunayı gündeminize arkadaşlarınızı, sosyal çevrenizi getirecek. Kimi dostlukların ani ve beklenmedik şekilde sınavdan geçeceği günler. Yine de uzlaşmadan yana olun. Biliyoruz ki siz birilerini sildiniz mi tam silersiniz. Hayallerinizin peşinden koşmaya başlayın artık.

 

AKREP BURCU

Bu dolunay ile gündeminizde kariyer hayatınız olacaktır. Yeni, iş fırsatları ve bunula birlikte gelen sorumluluklar sizi biraz yorabilir. İş yerinizde sıra dışı çözümler ile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Üstlerinizle ani beklenmedik gerginliklere dikkat edin. Ani karar verilmemesi gereken bir dönem.

 

YAY BURCU

Aslan dolunayı ile birlikte yurtdışı ile ilgili gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Yüksek eğitim, yurt dışı eğitim yada ticari fırsatlar kapınızı çalabilir. Vize başvurularında aksaklık yaşamamak için önceden tüm gerekliliklerin tamamlandığına emin olun. Gerginliklere dikkat.

 

OĞLAK BURCU

Bu dolunay ile vergiler, krediler ve bir takım ödemeler gündeminizde olabilir. Ayagınızı yorganınıza göre uzatmanız gereken günlerdesiniz. Ani masrafların ortaya çıkması durumunda sakinliğinizi korumalı, ani kararlar vermemelisiniz. Gündeminize gerekli olan bir operasyon ya da tıbbi bir müdahale söz konusu olabilir.

 

KOVA BURCU

Aslan dolunayında ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız gündeminize taşınabilir.  Uranüs etkisi ile hayat arkadaşınız ile ani ve beklenmedik tartışmalara girebilirsiniz. Dikkatli olmalı ve böylesi bir gerginlikten kaçınmalısınız.

 

BALIK BURCU

Bu dolunay günlük işlerinizdeki ani beklenmedik gelişmeler konusunda sizi uyarıyor. Birlikte çalıştığınız insanlar ile ilişkilerinizde sesinizi duyurmak isteyebilirsiniz. Sınırlarınızı çizerken ani çıkışlardan uzak durun. Sağlık konularını ertelemeyin.

 

Gülden Güneren

#astroloji #sabiansembolleri #karmaastroloji

Kova Burcunda Yeni Ay ( 21.01.2023)

21 Ocak 2023  Kova Burcunda Yeni Ay

“Rüzgâra bıraktım tüm acıları, dertleri…”

 

1° Kova Burcu Sabian Sembolü : “Beklenmedik bir fırtına.”

Bazen tatlı bir lodosun arkasıdır en şiddetli fırtınalar. Tam saçlarını şefkatle okşarken yumuşak lodosun uğultusu, birden içini titretir şimşeklerin gücü.

Hayat da bazen böyledir, tam her şey yolunda gidiyor sandığımız anda beklenemedik sarsıcı olaylar ile sınanırız. Yaşam bu beklenmedik anda yaşanan olaylara verdiğin tepkiler çevresinde şekillenir. Bu yeni ay sabian sembolünün de bahsettiği üzere, yaklaşmakta olan bir fırtınanın farkında olabilirsin. Artık yaşamının bundan sonra aynı olmayacağını hissediyor olabilirsin. Bırak en güçlü fırtınalar savursun hayatını, artık sana hizmet etmeyen tüm dost görünümlü düşmanlar, hayal kırıklıkların, korkuların, bu fırtına ile savrulup gitsin. Şimşeklerin uğultusunda aydınlansın hayatındaki gerçek güç. Kendi gücüne uyanacağın bir döneme adım atıyorsun.

Pes etmeden, kendi gücüne tutunarak, zorluk sandığın bu geçici süreci atlatabilirsin. Sadece sezgilerine kulak ver. Kalbinin sesine göre ruhunun pusulasını okumalısın. Önemli olan bu günlerde kontrolünü kaybetmeden tam merkezinde kalabilmelisin.

Yeni yılın ilk yeni ayında bütünün bir parçası olduğumuzu daha güçlü hissetmek isteyeceğiz.

Kova burcunda gerçekleşen bu yeniaya Altair sabit yıldızı eşlik etmektedir. İçimizdeki gücü ve cesareti, kontrollü bir şekilde ortaya koymamız gerektiğini bizlere hatırlatacak.

Kova burcunda bir yeni ay söz konusu olduğunda; özgürlükler, bilim, teknoloji, sosyal haklar ve reformlar, uçak kazaları gündemimizde olacaktır. Yeniaya eşlik eden bir Plüton bulunmakta, bu da yeni başlangıçların adımı öncesinde değişimin ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu bizlere hatırlatacaktır. Kimi krizler unutmayın ki daha sonra yeni formlara evrilecektir. Önemli olan, sabian sembolünde bahsettiği gibi ani beklenmedik krizler durumunda paniklemeden ve dürtüsel patlamalar yaşamadan merkezinizde kalabilmenizdir. Bu yeniay ve onu takip eden günlerde olaylara daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşmanızda fayda olacaktır.

Yeniay haritasının yükseleni Terazi burcunda. Terazi’nin yöneticisi Venüs, Satürn ile Kova burcunda beşinci evde kavuşumda. Gündemimize, her türlü ikili ilişkiler, sanatçılar, aşk ilişkileri, çocuklar ile ilgili konuları taşıyacaktır. Hümanist duygular ışığı altında tüm ilişkilerin yeniden gözden geçirileceği bir dönem. İnsan hakları, kadın hakları ve özgürlükler konusundaki gelişmelerin önem kazanacağı bir sürece giriyoruz.

Bu yeniay ve sonrasındaki günlerde çocukların sağlığı ve gelecek hakları konusunda önemli konular gündeme gelebilir.

Jüpiter desteğini alan bu yeni ayda, beklenmedik güzel haberler alabilirisiniz. Merkür ve Mars arasındaki açı bazı konularda hızlı adımlar atılması gerekirken, ani karalar verilmesi gerekirken, fazlasıyla temkinli ve ağır adımların atılması sebebiyle, gündeminizdeki konularda gecikmeler, aksaklılara sebebiyet verebilir. Bazen ruhun pusulasına güvenmek gerekir.

Bırak, direndiğin hangi konular varsa, sert rüzgarlar hafifletsin kalbini.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

KOVA BURCU YENİAYININ YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Bu yeni ay ile birlikte gündeminizde sosyal gruplarınız, arkadaşlıklarınız olacak. Dost görünümlü düşmanlara dikkat. Unutmayın her kesin sizin gibi düşünmesini ve hareket etmesini bekleyemezsiniz. Kararsız kaldığınız bir konu hakkında ikilemde kalabilirsiniz. Yeni gireceğiniz ortamlarda takdir toplayabilir, öne çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

BOĞA BURCU

Bu dolunay ile gündeminizde kariyer hayatınız olacaktır. Yeni, iş fırsatları ve bunula birlikte gelen sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Karar vermekte zorlandığınız iş tekliflerini değerlendirmek için ideal zamanlardasınız. İş yerinizde sıra dışı çözümler ile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz.

 

İKİZLER BURCU

Bu yeni ay ile birlikte yurtdışı seyahatleri artabilir. Eğitim ve öğrenim ve ticaret gibi konular sebebiyle uzak mesafe yolculukları gerçekleşebilir. Hayata bakış açınız değişiyor. Olaylara daha büyük bir pencereden bakabileceksiniz, yenilikçi ve sıra dışı fikirleriniz ile göz dolduracaksınız.

 

YENGEÇ BURCU

Gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz gereken günlerdesiniz. Ödenmesi gereken vergileriniz, sigorta işlemleriniz varsa ötelemeyin lütfen. Sıra dışı yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizden başka kimseye hesap vermenize gerek yok. Gücünüzü keşfedin.

 

ASLAN BURCU 

İkili ilişkiler ve ortaklıklar evinizdeki bu kova yeni ayı, içinizdeki özgürleşme duygularını tetikleyebilir. Kimi aslanlar şaşırtıcı şekilde marjinal bir karar alarak evlilik kararı alabilir. Kimi aslanlar sıra dışı ortaklıklar ile gündemde parlamaya devam edecekler. Önceden ertelenmiş gezi programlarınızı yeniden yapabilirsiniz. Adaletin sizin için yerine geleceği bir dönemdesiniz.

 

BAŞAK BURCU

Günlük rutinlerinizin değişti bir döneme giriyorsunuz. Daha sağlıklı ve disiplinli olmak adına atacağınız adımlar size iyi gelecek. Küçük bir tatile çıkmak size iyi gelecektir. Ardından başlayacağınız yeni bir proje ve birlikte çalışacağınız kişiler ile gündeminiz yoğun olacaktır.

 

TERAZİ BURCU

Kova burcundaki yeni ay ile gündeminizde çocuklarınız, hobileriniz ve aşk olabilir. Sizi şaşırtacak sağlam bir ilişkinin başlangıcı yaşanabilir. Duvarlarınızı hemen örmeyin. Yetenekleriniz ve sıra dışı düşünce yapınız ile gerçeğe dönüşecek yetenekleriniz takdir toplayabilir. Adım atmalısın.

 

AKREP BURCU

Kova yeni ayı ile önümüzdeki iki hafta gündeminizde aileniz, eviniz, taşınmaz mallarınız olabilir. Kimileriniz ev içi tamirat konusunda adım atacak, kimileri de gelecekleri için sağlam yatırımlar yapmak adına taşınmaz malları satabilir veya alabilir. Ebeveynler ile birlikte ortak çözüm gerektiren konularda adım atabilirsiniz.

 

YAY BURCU

Yeni ay ile birlikte aksamış olan iletişim kanallarınızda hareketlilik başlıyor. Gündeminizde kardeşleriniz, yakın akrabalarınız olabilir. Devam etmekte olan eğitimleriniz size farklı bir bakış açısı sunabilir. Bu iki haftalık dönemde karşınıza sizi çeken yeni bir eğitim fırsatı çıkabilir. Sosyal medya aracılığı ile daha çok yazmak, göz önünde olmak isteyebilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU

Bu yeni ay gündeminize yeni gelir fırsatlarını taşıyacaktır. Sıra dışı marjinal kanallardan maddi kaynaklar elde edebilirisiniz. Kendi öz güveninizi parlatacağınız bir dönem. Maddi anlamada kendinizi güvende hissedince ancak rahat edeceksiniz. Beklediğiniz bir taşınmaz satışı varsa bu dönemde gerçekleşebilir.

 

KOVA BURCU

Sizin için büyük bir değişim ve dönüşüm dönemine adım atıyorsunuz. Başta dış görünüşünüz olmak üzere, hayata bakış açınızda da değişikliklere gidebilirsiniz. Yeni dostluklar kurabilir, yeni anlaşmalar yapabilirisiniz. Olduğunuz haliniz ile fikirleriniz ile çevrenize ilham olabilirisiniz.

BALIK BURCU

Bu yeni ay sizin için Alice Harikalar diyarının kapısını aralamak gibi olacak. Kolektif ile olan bağlarınızın güçleneceği, sezgilerinizin kuvvetleneceği bir dönemdesiniz. Çevrenizdeki sembolleri takip edin ve rüyalarınızı yazın. Sizin için eski duygusal yaralarla dolu defterleri kapatma zamanı. Olayların üstüne çıkarak farklı bir bakış açısıyla yaralarınızı sarabilirsiniz.

 

#astroloji #yeniay #sabiansembolleri #karmaastrolog #yıldızındaimaparlasın

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay

8 Aralık 2022  İkizler Burcunda Dolunay

16° İkizler Burcu Sabian Sembolü : “Sağlıklı bir zihniyetin, zeki, anlayışlı bir yapıya dönüşümü”

Yaşam serüveni içerisinde hiçbirimiz aynı kalmıyoruz. Zamanla büyüyor, gelişiyoruz. Gençliğin verdiği o enerji ile sarp kayalıkları koşarak aşarken, zamanın getirdiği olgunlukla deneyimlerin gücünü kullanabiliyoruz. Bu Sabian Sembolü, olgun düşünceyi kullanmanın, zekanızı ve sezginizi kullanmanın ve kişinin eylemlerinin sonuçlarını ve sorumluluklarını üstlenebilmesinin zamanının geldiğini gösterir. Ruhunun bilgeliğine kulak verme zamanı olduğunu söylüyor. Hedeflerini ve yönünü belirleyerek, sorumluluklarını bilgeliğin ile harmanladığın zaman yaşamda yeni cevaplara ulaşabilirsin.

Bu dolunayda, kalıplaşmış sabit fikirlerinden kurtulabilmek için kendine bir şans vermelisin.

8 Aralık 2022 Türkiye saati ile 07:07 ‘da, İkizler 16 derecesinde gerçekleşecek olan bu dolunay, geride bıraktığımız tutulma etkilerini de gündeme getireceği için olduğu için oldukça önemli.  Retro Mars kavuşumlu bu dolunay oldukça güçlü etkilere sahip.  Mars tutulması tadındaki bu dolunayda, dürtülerimizdeki yoğunluk, ani öfke nöbetleri, düşünülmeden atılan adımlar, cüretkâr düşmanlıklar, askeri olaylar, kazalar ve patlamaları,  gündeme getirecektir.  Asi Marsın doğası itibari ile her türlü şiddet, meydan okumalar, patlamalar, askeri ve terörist hareketlilikler gerçekleşebilir. Haritanın ortaklıklar ve ikili ilişkiler evinde gerçekleşiyor olması sebebiyle bu dönemde evlilikleri ve ortaklıkları büyük sınavlardan geçirebilir.

İkizler burcundaki bu dolunay; iletişim, ulaşım, eğitim-öğretim, basın – yayım, ticari sözleşmeler, medya gibi konulardaki gelişmeleri gündemimize taşıyacaktır. İkizler hava elementi ve değişken niteliğe sahip bir burç olarak zihinsel uyanış yaşamamızı tetikleyecektir.

Bu dönemde salgın hastalıkların daha da yayılarak devam etme olasılığına karşın vitamin desteklerinizi arttırmanızı tavsiye ederim. Bilginin doğruluğundan emin olmadan adım atmayın lütfen.

Bu Marsiyen dolunay Türkiye’nin 12. Evinde gerçekleşiyor. Gizli saklı düşmanlıkların gün yüzüne çıkabileceği, bilginin manipüle edilebileceği, sağlık konusunda hastanelerde yoğunlukların yaşanabileceği bir süreci bizlere gösteriyor.

Güneş- Mars karşıtlığı ciddi meydan okumaları beraberinde getirecektir. Bu dolunay süreci boyunca merkezimizde kalmaya çalışmalıyız. Sert spor hareketleri yapmamalı, manipülatör insanlardan uzak durmalıyız. Sağlığımıza her zamankinden daha çok önem vermeli, vitamin takviyelinizi arttırmalısınız. Kırıcı ve yıpratıcı bir üslupla konuşmamalıyız. Sosyal medya hesapları, banka şifrelerine  dikkat edilmeli.

Venüs-Neptün karesinin etkisini büyütecek olan Jupiter, aldanmalara dikkat çekiyor. Zihin bulanıklığının önüne geçmek için bu hafta her şeyi not alın.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

İKİZLER BURCU DOLUNAYININ YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Bu dolunay ile gündeminizde kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız ile olan ilişkileriniz ön planda olabilir. Ani ve dürtüsel öfke çıkışlarınız olayları sadece daha da çıkmaza sürükleyebilir. Sakin kalmalı, gerek trafikte gerek iş yerinizde sakin olmalısınız.  Beklememdik bir yolculuk size iyi gelebilir.

 

BOĞA BURCU

Bu dolunay maddi kazançlar ve değerlerinizi gündeme getirecektir. Ani ve önceden hesaplanmamış harcamalar sizi biraz zorlayabilir. Kendi değerinize değer katacak yeni girişimler ve fırsatlar yüzünüzü güldürecek. Yatırım için acele etmeden fırsatlarınızı ince eleyip sık dokuyun lütfen.

 

İKİZLER BURCU

Gergin bir dolunay sizin için. İçinizden geçenler ile çevresel faktörlerin istediğiniz gibi olmayışı sizi gerebilir. İlişkiniz içerisinde kendinizi savunurken bulabilir, çatışmaya dönebilme ihtimali olan konuşmalarda kelimeleriniz yaralayıcı olabilir. Ani ve fevri hareketler etmeyin. Bu Dünyada yerinizi sorgulayacağınız bir süreç.

 

YENGEÇ BURCU

Tanımsız bir gerginlik ve ödemle savaşman yetmiyormuş gibi uykusuzluk peşini bırakmayabilir. Arkadan yapılan dedikodu ve kıskançlıkların seni sınadığı bir dönemdesin. Gizli düşmanlıklara karşı pes etme. Bilinç altının derinliklerine gömdüğün değersizlik duygusundan kurtulmalısın. Sağlığına ayrıca önem vermelisin. Sinirlenmek sana bu hafta yasak.

 

ASLAN BURCU 

Bu dolunayla birlikte hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çok çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yeni kişiler ile tanışıp yeni gruplar içerisinde parlayacağın bir dönem. Medya aracılığı ile daha da büyüyebilir ve gelişebilirsin. Yorucu bir sosyal ortama ayak uydurmaya çalışırken, çocuklar gündeminde olabilir. Bu hafta çocuklarınız her zamankinden daha çok size ihtiyaç duyabilir.

 

BAŞAK BURCU

Bu dolunay iş ve kariyer hayatını gündemine getirecek. Yoğun çalışma temposu içerisinde sağlığına gerekli önemi vermelisin. Ailen ve işin arasında yorulacağın bu dönem senin için keyifli geçecek. Yeni iş teklikleri ve projeler gündeminde olabilir. Detaylara dikkat etmelisin.

 

TERAZİ BURCU

Uzak akrabalar, yabancılar ile olan ilişkiler, eğitim ve hukuki konular gündeminizde olabilir. Okadar yoruldunuz ki uzaklara gitme isteğiniz bu dolunayda dayanılmaz hala gelebilir. Vize başvurusu gibi önemli başvurularda, atılacak imzalarda, doldurulacak formlarda çok dikkatli olunması gerekiyor. Aceleci davranmayın.

 

AKREP BURCU

Bu dolunayda, başkaları ile ortak paranızın olduğu konularda gerginlikler deneyimlenebilir. Krediler, miras, borçlar, sigorta gibi konularda bazı gecikmeler yaşanabilir. Risk alınmaması gereken bir dönemdesiniz. İmza atacağınız evraklara ,iş yapacağınız kişilere çok dikkat edin.

 

YAY BURCU

İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız gündemde olacak bu dolunayda. Hoş başlayan bir sohbetin bir anda saldırı havasına bürünmesi olasıdır. Kendinizi savunurken kelimeleri dikkatli seçin. Bazı evlilikler ve ortaklıklar önemli sınavdan geçerken, kimi birliktelikler bir sonraki adıma çok hızlı geçebilir.

 

OĞLAK BURCU

Günlük rutinlerinizde artan tempo sağlığınıza ayrıca önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Birlikte çalıştığınız kişiler, iş arkadaşlarınız ile aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir. Ani çıkışlardan uzak durun. Evcil hayvanı olanlar bu dolunayda ayrıca özel bir ilgi göstermeliler.

 

KOVA BURCU

Bu dolunayda aşk hayatınız, flörtler, çocuklarınız, riskli yatırımlarınız gündeminizde olacak. Size yakışır bir ani evlilik teklifi bile alabilirisiniz. Yeteneklerinizin görünür olmasına izin verirseniz bu süreçten keyif alabilirisiniz. Çocuklarınıza karşı daha hoşgörülü yaklaşmanız gerekebilir. Riskli yatırımlarda ani kararlar vermeyin.

 

BALIK BURCU

Bu dolunay gündeminize ailenizi, evinizi, taşınmaz mallarınızı getirebilir. Aile içi gerginliklerde kendinizi kontrol edebilmeniz çok önemli. Tamirat ve tadilat fırsatı elinize geçebilir, ama acele etmeyin. Şehir değiştirmeyi düşünenler bu dolunay ile artıyor.

 

8 Kasım 2022 Tam Ay Tutulması ve Burçlara Etkisi

8 Kasım 2020 Tam Ay Tutulması

Ya Hayatımın Altı Üstünden daha iyiyse? Bu ne yaratırdı?

16° Boğa Burcu Sabian Sembolü : “Kılıçlar ve meşaleler arasında bir savaş”

Güçlü bir Sabian Sembolü ile güçlü bir tutulmaya giriş yaptık.

Işığın gücü ile mücadelenin iradesi arasındaki bu dengeyi kurabilmek hepimiz için önemli bir konu olacak. İçinden geçtiğin karanlık dönemin aydınlanacağını bilmelisin. Takıntı ve kuruntu yaptığın yerlerde karanlığın gölgesi seni tüketecektir. Yaşanan olaylar içerisinde akışta kalarak belki de en zoru olan, teslimiyeti denemelisin. En güçlü yanını genelde zor zamanlarda keşfedersin. Şimdi senin için de zor bir zaman dilimi gibi gözükebilir, kendini oradan oraya savruluyormuşçasına, yönsüz, amaçsız hissedebilirsin. Ama belki tamda buna ihtiyacın vardır, bunu hiç düşündün mü? Belki önce savrulmalı, tozu dumana katmalı, sonra içindeki o “ışığa” uyanmalısın. Bu bedendeki deneyim alanında, kendi yolculuğunu keşfetmeli ve mücadelene daha güçlü devam etmelisin.

8 Kasım 2022 Türkiye saati ile 14:01, sabit bir burç olan Boğa Burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan Ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulmalar, değişim ve dönüşüm için portallardır.  Yeni Aylar sırasında Güneş Tutulması, Dolunaylar sırasında ise Ay Tutulması meydana gelir zorlu göksel olayları yaşatabilir. Sabit bir burçta Uranüs etkili bu tutulma kadersel olarak seni güvenli alanından çıkaracak ve yolculuğundaki yerini yeniden keşfetmeni sağlayacak.

Boğa-Akrep hattındaki tutulmalar insanoğlu için dürtü kontrolünü gerektiren tutulmalardır. Dünayasal olmak demek insanlığı deneyimlemektir. Alma- verme dengenin yerinden olduğundan emin olmalısın. Bu tutulma ile maddi ve manevi yardımda bulunmalı, paylaşmalısın.

Rüyaların ve eşzamanlılıkların artacağı günlere ilerliyoruz.

Tutulmaya eşlik eden her iki sabit yıldızın (Zuben El ganubi ve Menkar) olumsuz etkileri gündemde olacaktır. Unutmayın bizler insan ırkı olarak ruhsal yolculuğumuzda “acı ile öğrenme” prensibini benimsemiş kişileriz. Bu gen hafıza kalıbını yıkmadığımız sürece acıyı deneyimlemeye devam edeceğiz maalesef.

Ay Tutulması anında Kova burcu yükseliyor, kişisel hak ve özgürlükleri ifade etme arzusunda grupların tek bir ses olma arzusunu görebiliriz. Ama Satürn’ün konumu ve aldığı açı itibariyle seslerin zorla bastırılması, susturulması söz konusu olabilir.

Duygusal olarak müthiş iniş çıkışlı ve özgürleştirici bir sürece giriyoruz hepimiz.

Ay Tutulması anında Uranüs, Satürn ve Güneş arasında sabit t-kare açı kalıbı bulunuyor. Bu enerji yoğunlaşması, yaşamımızda hareket etmediğimiz, adım atamadığımız noktalarda sarsıcı beklenemedik bazı çözülmelerin olabileceğini gösteriyor. Depremsellik hem Türkiye hem de Dünya için ön planda olan bir konu olacak. Ekonomik anlamada ise Dünya yeni zorlu bir viraja giriyor. Hayatınızdaki ufak çaplı “depremleri” ise Yaradan’ın sizin yerinize temizlemeye, arındırmaya çalıştığı alanlar olarak görün. !! Adım atmaya cesaret edemediğiniz noktalarda, uzaklaşmanız gereken arkadaşlıklarda ilahi müdahale, sizin daha iyi olmanız adına gelecektir.

Mars’ın sert açı yaptığı Neptün-Jüpiter kontağı, özellikle kadınlar ve çocukları içeren konuların maalesef çok fazla gündemde olabileceğini gösteriyor.

Üst solunum yolu enfeksiyonlarının daha da yayılacağı bu dönemde, troid, boyun bademcikler ve akciğerlere önem verilmeli.

Merkür’ün aldığı zorlu açılar , bu süreçte iletişim şeklimizi de mercek altına alıyor. Yanlış anlaşılmalar, gereksiz meydan okumalar, bazı zorluklar ve engellenmeler olabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmeler için eğer haritanız uygun değilse acele etmeyin lütfen. Ani alınan kararların değişme olasılığı var.

Bu tutulma sorumluluğunu almayan hazırsan, hayatın için atacağın kalıcı adımları destekleyeceğini söylüyor. Korkarak, kendi güvenli alanından çıkmayanların aynı güvenlik ve kuruntu sınavları devam edecektir.

Vicdanınız pusulanız olsun.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

 

AY TUTULMASI VE YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ 

KOÇ BURCU

Bu tutulma ile yeni yatırım fırsatları elde edebilirisiniz. Yeni kazançlar yüzünüzü güldürürken, ani ve beklenmedik harcamalara karşı sizi uyaralım. Lükse olan düşkünlüğünüz size bu dönem aşırı para harcatabilir. Kendi değerinizin farkına varmanız gereken bir dönem. Kredilerden bir süre uzak durun.

 

BOĞA BURCU

Bu ay tutulması sizin tüm hayatınızda değişiklik yapmaya sevk edecek. Yeni bir siz çıkacak ortaya. Korkmadan adım atmalısınız. Evlilik ya da ortaklıklar konusunda daha cesur adımlar atabilir çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Sesinizi duymayı özlemiştir. Bırakın içinizdeki o özgür ruhu.

 

İKİZLER BURCU

Bu tutulmada gizli saklı işler yapmamanızı öneririm.  Bilinç altınızda bastırdığınız korkular, kuruntular her ne ise onlarla yüzleşme zamanı. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ile aranızda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Uzlaşmacı olamaya çalışmalısınız.

 

YENGEÇ BURCU

Hayallerinizi gerçekleştirmek adına yeni plan ve projeler kapınızı çalabilir. İçinize sinmeyen bir konu olursa lütfen iç sesinizi daima dinleyin. Yeni arkadaşlıkların vesile olacağı yeni olasılıklar size iyi gelecektir. Korkmayın artık her “arkadaştan” kazık yiyecek değilsiniz, hayata karışmaya çalışın.

 

ASLAN BURCU 

Ay tutulması ile kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Emek verdiğiniz tüm konular, plan projeler size ödülleri ile dönmeye başlayacak. Aileniz ve kariyeriniz arasında bocalayacağınız günler olsa da yeni terfi, yeni bir proje ayaklarınızı yerden kesecek.

 

BAŞAK BURCU

Akademik hayatınız, yabancılar ile olan ilişkileriniz varsa hukuki süreçleriniz gündeminizde olacaktır. Yaşama yeni bir perspektiften bakma şansı veren bu tutulma kimilerine yurtdışı seyahatleri, yeni eğitim fırsatları sunacaktır. Hayattan keyif almaya bakın.

 

TERAZİ BURCU

Kendi değerinize uyanacağınız güçlü bir tutulma. Bankalar, krediler, başkalarının parasını yöneteceğiniz bu dönemde cesur adımlar atabilirsiniz. Kendi gelir kaynaklarınızda kalıcı güçlü iyileştirmeler yapmak isteyebilirsiniz.

 

AKREP BURCU

Bu ay tutulması evlilik ve ortaklıklar konusunu gündeminize taşıyacaktır. Eskiden bu yana içinize sinmeyen konuların netlik kazanacağı bir dönem. Bazı ortaklıkların sonlanacağı, evliliklerin önemli bir dönemeçten geçtiği süreç. Ne istediğinize karar vermeniz gereken günlerden geçiyorsunuz. Adım atmanız gerekiyorsa geciktirmeyin.

 

YAY BURCU

Bu tutulma ile günlük rutinleriniz, birlikte çalıştığını iş arkadaşlarınız gündeminizde olacaktır. Yeni arkadaşlar hayatınıza katılabileceği gibi, rutinlerinizde daha sağlıklı seçimler yaparak değişim yoluna gidebilirsiniz. Kendinizi üşütmemeye dikkat edin lütfen.

 

OĞLAK BURCU

Böylesi bir tutulma hayatınıza aşkı çekiyorsa kayıtsız kalamazsınız. Kendinize hayatı ve aşkı yaşamak için fırsat verin. Hayal kurmak ve mutlu olmak hakkınız. Çocukları olanlar, onlarla daha yakından ilgilenecekleri bir dönem. Birlikte yapacağınız ufak bir tatil ya da eğlence hepinize iyi gelecektir.

 

KOVA BURCU

Gündeminizde eviniz, aileniz, taşınmaz mallarınız olacak bu ay tutulmasında. Kimileriniz ailenize daha fazla vakit ayırmanız gerekirken, kimileriniz de  kariyer hayatınızdaki güzel gelişimler karşısında yoğunluk yaşayacaktır. Taşınmaz mallarınızda satış düşünenlerin, dikkatli ve temkinli olmasını öneririm.

 

BALIK BURCU

Ay tutulması ile gündeminizde, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, eğitim öğrenim durumunuz, yakın ziyaretleriniz olabilir. Yazılı anlaşmalar kapınızı çalabilir, detaylara dikkat ederek bu fırsatı değerlendirebilişiniz. Kimileriniz araba alırken, kimileri kardeşleri ile keyifli vakit geçirebilirdiler.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

8 Kasım 2020 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması

Ya Hayatımın Altı Üstünden daha iyiyse? Bu ne yaratırdı?

16° Boğa Burcu Sabian Sembolü : “Kılıçlar ve meşaleler arasında bir savaş”

Güçlü bir Sabian Sembolü ile güçlü bir tutulmaya giriş yaptık.

Işığın gücü ile mücadelenin iradesi arasındaki bu dengeyi kurabilmek hepimiz için önemli bir konu olacak. İçinden geçtiğin karanlık dönemin aydınlanacağını bilmelisin. Takıntı ve kuruntu yaptığın yerlerde karanlığın gölgesi seni tüketecektir. Yaşanan olaylar içerisinde akışta kalarak belki de en zoru olan, teslimiyeti denemelisin. En güçlü yanını genelde zor zamanlarda keşfedersin. Şimdi senin için de zor bir zaman dilimi gibi gözükebilir, kendini oradan oraya savruluyormuşçasına, yönsüz, amaçsız hissedebilirsin. Ama belki tamda buna ihtiyacın vardır, bunu hiç düşündün mü? Belki önce savrulmalı, tozu dumana katmalı, sonra içindeki o “ışığa” uyanmalısın. Bu bedendeki deneyim alanında, kendi yolculuğunu keşfetmeli ve mücadelene daha güçlü devam etmelisin.

Yıldızın Daima Parlasın.

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #astroloji #sabiansembolleri

Terazi Burcunda Yeni Ay (26.09.2022 )

Terazi Burcunda Yeni Ay

“Şimdilik durmuş, soluklanıyor olabilirim, bir sonraki hikayemi planlıyorum.”

2° Terazi Burcu Sabian Sembolü ;

“Yeni bir günün şafağı, her şey değişti.”

 

Sonbahar ile birlikte doğanın renklerinin değişmesi gibi, tüm Dünya bu yeni ay ile birlikte tutulmalar hattına doğru ilerlerken değişimden geçiyor.

Terazi burcundan bahsederken, sanat, adalet, hukuk, diplomasi ve ikili ilişkiler, eşitliklerden bahsedebiliriz. Bu yeni ay ile içsel ve dışsal dengeyi sağlamak adına bazı adımlar atabiliriz.

Ailemizi, vatan topraklarımızı ifade eden kaspında gerçekleşecek bu yeni ayda yöneticisi olan Venüs, Merkür Retro ile kavuşumda olacak. Ama Neptün karşıtlığına dikkat. Türkçe meali; geçmişten gelen ikili ilişkilere, ortaklıklara dair gündeminize yeniden bazı haberler gelebilir. Bunun sebebi aslında içinize oturtamadığınız bazı yarım kalan boşluklara istediğiniz cevapların gelmesidir. Kendinizi kandırmadan, hayallere kapılmadan olayları sonuçlandırın lütfen. Unutmayın kimsenin onayına ihtiyacınız yok.

Yükselendeki yengeç güvenlik arayışımızı ailemiz ve vatan topraklarımız içerisinde daha çok hissetmek istememizi sağlayacaktır. 4. Evdeki bu yeni ay, ev içindeki dengeleme konusunda çok iyi arabulucu olabileceğimizi ama bizi biraz yorabileceğini gösteriyor. Ülke topraklarımız, sınırlarımız, emlak sektörü, madenler, üretim alanları ve tabiki muhalefet partilerini gündeme taşıyacaktır.

Diplomasi bu dönemde Türkiye için oldukça önemli ve büyük bir hassasiyet ile ele alınması gerekmektedir.

Plüton desteğini alan Venüs-Merkür, değişim ve dönüşüm için fırsat vermekte. Bir çoklarımız tutulma hattındaki bu günlerde hayatlarımızdaki kaçınılmaz değişimin farkındayız. Direnmeyenler kazançlı çıkacaktır. Ani ve hızlı karar almadan, önce diplomatik yollardan ilişkilerde ve maddi kazanç kaynaklarında çözümlere gidilmelidir.

Böbrek, gastrit, reflü, üriner sistem rahatsızlıklarına karşı hassasiyeti olanların bol su tüketmesini tavsiye edebilirim.

Uranüs-Satürn karesinin kendisini gerek ekonomik anlamda, gerek hükümet yetkililerinde, gerek se topraksal anlamda depremsel etkilerinin gözlemlenebileceği bir dönemdeyiz.

2° Terazi Burcu Sabian Sembolü ; “Yeni bir günün şafağı, her şey değişti.”. Bu sembolden de anlaşılabileceği gibi, Retrolu gökyüzünün altında yürürken oldukça yorulmuş, yaralanmış olabilirsiniz. Kimileri yaşama küstü, kimileri soluklanmak üzere kendisini dinlenmeye aldı. Her ne yaşarsanız yaşayın, şunu asla unutmayın!!! Her gecenin ardından Gün yeniden doğacak ve yepyeni bir gün seni bekliyor olacak.

Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark edeceksin. Kendinin değiştiğini, çevrendekilerin değiştiğini hatta artık baktığın gökyüzünün mavisinin bile değiştiğini fark edeceksin.

Bu yeni ay ile belki artık sana hizmet etmeyen bir ilişkiyi sonlandırma cesaretini kendinde bulacaksın. Ya da yıllar önce seni ansızın bırakıp giden sevgilinin artık daha fazla yasını tutmamaya karar vereceksin, belki de yeni bir eve geçecek, şehir değiştireceksin. Her ne yapmaya karar verirsen ver, karasızlıktan çok daha iyi bir şey yaptığının farkına var. Şimdi bu yeni ayda içe dönerek gözlem yapma zamanı, sana neyin iyi geleceğini gözlemleme ve zihninde bir sonraki adımı planlama zamanıdır. Yeni bir sen keşfedebilirsin.

 

 

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog #astroloji #astrolojieğitimi

 

 

 

 

Terazi Burcunda Yeniay’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Bu yeni ay ile başta ikili ilişkilerin olmak üzere ortaklıklar konusunda da bazı sorunların çözümlenmesi ile hayatınızda tam da şu an da ihtiyacınız olan dengeyi bulabilirisiniz.   

BOĞA: Günlük yaşam içerisinde sağlıklı beslenmek ve düzene girmesi gereken alışkanlıklarınız gündeminizde olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile ortak noktalarda buluşabilmek adına çaba sarf etmelisiniz.

İKİZLER: Bu yeni ay ile aşk hayatınız ve çocuklarınız ile gündeminiz oldukça yoğun olacak. Kimileri evlilik kararı alırken, kimileri eski bir sevgilinin aklını çalmasına izin verebilir. Çocuklarınıza daha fazla ilgi göstermeniz gereken bir süre. Şans oyunları bu aralar size göre değil, risk almayın.

YENGEÇ: Terazi yeni ayı , ev içerisindeki uzlaştırıcı, arabulucu olarak sizi yorabilir. Evinizde dekorasyon, yenilenme, bakım onarım, taşınma söz konusu olabilir. Aile bireyleriniz ile aranızdaki gerginliklerde sakin ve diplomatik olmalısınız. Emlak alım satım  işleriniz varsa acele etmeyin, temkinli olun.

ASLAN: Bu yeni ay ile birlikte iletişim trafiğinizde bir yoğunluk olabilir. Kardeşler, yakın akrabalar ve eğitimler gündeminizde olabilir. Yakın yolculuklar öncesi tüm detayları bir kez daha gözden geçirin. Dargın olduğunuz yakınlarınız ile bir araya gelebilirsiniz.

BAŞAK: Kendi para kaynaklarınızda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Ama keyfi ve yersiz masraflardan kaçınmaya çalışın lütfen. Online alışverişlerde kandırılmamak için güvenli olamayan yerlerden alışveriş yapmayın.

TERAZİ: Bu yeni ayla beraber tüm güzelliğiniz ile daha da görünür olacaksınız. O asil diplomatik zarafetiniz ile ilgi odağı olabilirisiniz. Uzun zamandır kendilerini başkalarına kurban etmiş teraziler artık kendilerine değer vermeye başlayabilirler. Kimileriniz kadersel aşk ile karşılaşabilir.

AKREP: Bu yeni ayda şüphe peşinizi bir gölge gibi bırakmıyor. İçin için sizi rahatsız eden konular her ne ise onlar ile yüzleşme zamanı. Kurgulamayın lütfen. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir süre. Aktif olan rüyalarınız ve manevi çalışmalarınız ile bilinç altınızın kapılarını aralayabilirsiniz.

YAY: Bu yeni ayda arkadaş çevreniz gündeminizde olacak. Sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapma zamanı gibi gözüküyor. Yeni bir çevreye girebilirsiniz. Hayalleriniz ve projelerinizi beslemeye devam edin, ama her şeyi her arkadaşınız ile paylaşmayın. Bazı heyecanları tek başına yaşamanız daha önemli.

OĞLAK: Bu yeni ay kariyer hayatınızda hak ettiğiniz bazı sorumluluklar ve bu sorumluluklar neticesinde başarıyı size taşıyacaktır. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında ikilemde kalabilirsiniz. Önemli olan bu dengeyi koruyabilmek.

KOVA: Bu yeni ay  uzun yolculuklar, yurt dışı seyahatleri gündeminize olabilir. Yüksek öğrenim, akademik kariyer ile ilgili başvurular ve hukuksal süreçler ile ilgili beklediğiniz cevaplar gelebilir.

BALIK: Bu yeni ay size, gelir gider kaynaklarınız arasında bir denge kurmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Banka kredileri, borçlar vergi ödemeleri gündeminizdeyken, gereksiz harcamalara dikkat etmelisiniz. Bu ay sizin için denge çok önemli.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #astroloji #astrolojieğitimi

 

 

Balık Burcunda Dolunay ( 10.09.2022)

10.09.2022 Balık Burcunda Dolunay

“Suyun gücü ile yeniden doğuyorum.”

17° Balık Burcu Sabian Sembolü ; “ Dev bir Çadır ”

 

Bu Yeni Ayın sabian sembolü, balık dolunayı ile birlikte aynı düşünce, ihtiyaç ve fikirlere sahip kişiler ile bir araya gelebileceğiniz bize haber veriyor.

Kendin gibi olanlar ile bir araya gelme zamanı. Yalnız olmadığını, İlahi olanın koruması altında seninle birlikte aynı enerji kanalından doğanlar ile birlikte yeniden bir araya gelip kendini güvende ve sevildiğini hissedebileceğin bir döneme doğru ilerliyorsun.

17° Balık Burcunda gerçekleşecek olan bu dolunay, Mc ve Ic noktalarına yakın gerçekleşiyor, geçmiş ve geleceğin önümüzdeki güleri şekillendireceğini  görüyoruz.

Marsın bu dolunaya dik açı yapması askeri konuları gündeme getirirken, üzerimizde farklı bir stres oluşturabilir. Toplanma alanlarında oluşabilecek gereksiz gerginliklere karşı dikkatli olunmalı. Saldırı, çatışma ve şiddet eylemleri gözlemlenebilir, kalabalık ortamlarda dikkatli olunmalı.

Retro hareketine başlayacak olan Merkür’ün Jüpiter karşıtlığı ülke topraklarında ani ve beklenmedik gelişmeleri, yanlış söylemlerin hızlıca büyüyebileceğine işaret ediyor.

Zihinler bulanık, dumanlı adeta. Konsantre olmakta zorlanabilir, kelimeleri doğru şekilde bir araya getiremeyebiliriz. Kendimizi istediğimiz gibi ifade edemeyebiliriz. Kimileri alkol ve madde kullanımına sığınabilir.

Diplomatik sorunların sahne alacağı bu dönemlerde, hükümet ve muhalefet arasındaki gerginlik hissedilebilir şekilde artabilir.

Neptün hattında gerçekleşen dolunay, aşırı yağışlar ve ani su baskınlarına karşı uyarıda bulunuyor. Gaz kaçaklarına ve termik santrallerine dikkat.

Uranüs desteğini alan dolunay ile ani güzel gelişmelerin hayatımıza kadersel yön vereceğini söyleyebilirim.

Ruhunuzun haykırışına kulak verin.

Bu dolunay ile birlikte kendinizi geri plana attığınız yerlerden çıkmak isteyeceksiniz, kendinize kötümser senaryolar yazdığınız tüm olasılıkları artık yıkmak ve yeniden umut dolu yeni bir hayat senaryosu yazmak isteyebilirsiniz.

Hayal gücünüzü kullanın. Yaratıcılığınızın akmasına izin verin.

Bu dolunay sonrasında bağımlılıklarınızdan, geçmişin acı dramlarından, o derinlere gömdüğünüz aşk acılarından, sahip olmadığınız evin hayal kırıklığını, en derin korkularınızı özgürleşmeyi seçeceksiniz.

Kapatın artık eski defterleri… sizi, en derin yaralarınızı kanatmaktan başka bir işe yaramadılar.

Yepyeni bir siz, suyun gücü ile yeniden yükseleceksiniz. Her zorluk sizin gücünüzü yeniden elinize almanız içindir, pes etmek için değildir.!

Yaradan’ın en güzel parçası olduğunuzu ve koşulsuzca sevilip korunduğunuzu hatırlayın.

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #astrıoloji #karmaastrolog #sabianastrolog

 

 

Balık Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Bilinç altınıza sıkıştırdığınız tüm yükler ile yüzleşme ve şifa zamanı. Haberci rüyalarınızı göz ardı etmeyin lütfen. Eski defterleri açmak kimseye iyi gelmemiş size de iyi gelmez. Yeniden doğun derinlere gömdüğünüz acılarınızdan. 

BOĞA: Bu dolunay ile arkadaş çevrenizde olan bitenlerin daha çok farkına varabilirsiniz. Belki artık sizi ayağınızdan çeken arkadaşlarla yol ayrımı vaktidir. Bu dolunayda hayallerinizi yazın bir deftere.

İKİZLER: Bu dolunay ile kariyer hayatınız ön planda olacak. Güzel sürprizler keyfinizi yerine getirirken, aileniz ile daha çok ilgilenmeniz gerekebilir.

YENGEÇ: Balık dolunayı ile birlikte yurtdışı gezileri, yabancılar ile ilgili gelişmeler , yüksek eğitim fırsatları kapınızı çalabilir. Siz gezdikçe dedikodu kazanları kaynayacak boş verin, o kadar hak ettiniz ki. Bu dolunayın tadını çıkarın. Kaçırdığınızı düşündüğünüz eğitim ve bazı sürprizler yeniden kapınızı çalabilir.

ASLAN: Balık dolunayı sizin ortak gelirler evinizi aydınlatıyor. Ani ve güzel sürprizler ile ihtiyacınız olan o kredi, ya da yatırım yüzünüzü güldürebilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı unutmayın lütfen.

BAŞAK: İlişkiler ve ortaklıklar evinizde gerçekleşen bir dolunay var. Kimilerinin kapısını eski askları çalarken, kimileri sorunlarının daha da görünür hale geldiğini fark edebilir. Kafa karışıklığına en güzel çözüm bu dönemde karar vermemek.

TERAZİ: Bu dolunay ile birlikte günlük rutininize daha çok su eklemeyi deneyin lütfen. Su tüketimini arttırmak önemli. Sağlıklı beslenme programları size cazip gelebilir. Bilmediğiniz yeni bir ilaca başlamak için acele etmeyin.

AKREP: Balık dolunayı aşk evinizi aydınlatırken, kimileri beklenmedik güzel karşılaşmalar yaşayabilir. Çocukları olanlar, onların gelecekleri ile ilgili yeni kararlar alabiliriler.

YAY: Eviniz, yuvanız ve ebeveynleriniz gündeminizde olacak. Bu dolunay il birlikte ev içinde yeni tamirat tadilat ve yenilikler olabilir. Kimleri alım satım fırsatı gündeme gelebilir, Merkür Retro aman sözleşmelere dikkat.

OĞLAK: Kısa yolculuklar, eğitim, ticaret ve kardeşler ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Tüm anlaşma sözleşme ve eğitim ile ilgili evrakları bir çok kez gözen geçirmenizi tavsiye ederim.

KOVA: Kendi gelir kaynaklarınızı arttırabileceğiniz, yeni gelir kaynaklarının tatlı sürprizini yaşayabileceğiniz bir dolunay.  Elinize geçen parayı hızlıca harcamayın lütfen.

BALIK: Sizin burcunuzda gerçekleşen bu dolunayda artık yepyeni bir siz perdelerin ardından büyük bir ihtişam ile yeniden doğuyor.  Yaşamınızda büyük değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara açık günler, kelimeler dikkat edin.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #astroloji