Eylül Ayı Burç Yorumları

EYLÜL 2021BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu

Eylül ayı boyunca önceliklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz sevgili Koçlar. Kendinizi listenin en başına koyarak, ilgilenilmesi gereken konular listesi oluşturabilirsiniz. İş hayatının verdiği stres ile başa çıkmanın yollarını araştırıyorsunuz. Yalnızlığınızın mutluluk kaynağınız olduğunu düşünseniz de bu ay sizin de kalbinizi ısıtacak birileri karşınıza çıkabilir. Hayatın olasılıklardan oluştuğunu unutmayın. Kırdığınız insanların gönlünü almanız gereken bir ay.

 

Boğa Burcu

Eylül ayına giriş ile birlikte günlük hayatınızdaki yoğun tempo sizi yorabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile bir akım anlaşmazlıklar sizi gereğinden fazla düşündürebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Sağlıklı beslenme ve aktif sporu hayatınıza davet ederek yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmak ekonomik olarak ödemelerinizi daha erken toparlamanızı sağlayacaktır.

 

İkizler Burcu

Eylül ayı sizin için oldukça hareketli bir ay olacak. Gelir gider tablonuz bu ayın ilk yarısında gündeminizde olacak.  Ödemelerinizi zamanında yapmanın rahatlığını keyifle yaşayabilirsiniz. Bir ileri iki geri devam eden ilişkiniz konusunda ikinci yarıda farklı bir bakış açısına sahip olabilirisiniz. Yeni karşılaşmalardan etkilenebilirsiniz. Bu ay en büyük sınavınız yalan. İlişkilerinizde dürüstlükle sınanacağınız bir aydasınız.     .

 

Yengeç Burcu

Eylül ayında da kendinizi feda etmeye hazırsınız. Başta aileniz ve dostlarınız için yine karşılık beklemeden destek olacağınız günlere ilerliyorsunuz. Ailenizin size ihtiyacı olduğunda elinizi uzatabiliyor olmak size huzur verecek. Her türlü ikili ilişkilerde bu ayın en çok koşturanı sizsiniz. Peki kendinize şunu sorun; tüm bu koşturmaca içerisinde siz neredesiniz? Bu ay kendinize de zaman ayırmayı unutmayın. Kendinizin de elinden tutun. Sağlığınıza gerekli önemi gösterin lütfen.

 

Aslan Burcu

Uzun zamandır ötelediğiniz bazı konularda karar verme zamanı. Eylül ayı ile birlikte daha cesur adımlar atıyorsunuz. Artık daha fazla ötelemeden aldığınız cesur kararları uygulamaya başlıyorsunuz.  ertelemeyecek ve istediklerinizi ulaşmak için kolları sıvayacaksınız. Yeni projeler yeni sorumluluklar demek, bu da sizin sinirlerinize fazla baskı demek olabilir. Ayın son haftası gerginliğin üstesinden gelecek aktiviteler yapmalısınız. Kan değerlerinize özellikle demir oranınıza baktırmayı ihmal etmeyin.

 

Başak Burcu

Sevgili başaklar, uzun zamandan beri savrulan başaklar, bu ay ile birlikte hayatlarında köklü değişimlere adım atabilirsiniz. Kimi zaman, bu değişiklikler yolunda ilerilerken yorulabilirsiniz ama asla pes etmeyin. Yeni bir bakış açısı, yeni bir kariyer, yeni bir imaj… yeni bir siz için önce adım atmalısınız. Sonuçları gördükçe keyfinizin yerine geleceği bir ay olacak.

 

Terazi Burcu

Eylül ayı sizin için hasat zamanı. Emek verdiğiniz konuların istediğiniz gibi sonuçlandığını görmek size iyi gelecek. İkili ilişkilerde kimsenin kalbinizi kırmasına izin vermeyin. Dilin kemiği olmadığını bir kez daha deneyimleyebilirsiniz. Kişilere ve olaylara takılı kalmadan yolunuzda ilerleyin. Gelir gider tablonuza dikkat etmeni gereken bir ay.

 

Akrep Burcu

Sevgili akrepler bu ayın ilk yarısında kendi saplantılı düşünce kalıplarınız ile yeniden yüzleşebilirsiniz. Kendinize yeni bir bakış açısı edinmelisiniz. Zihin yorgunluğu hiçbir fiziksel yorgunluk ile kıyaslanamaz. Bazen çok düşünmek yerine akışa bırakabilmeli. Bu ay gecikmeli tatil fırsatı yakalayanlar yeni bir rota çizmeden önce zihinleri boşaltmak için harika bir fırsat yakalayabilirler.

 

Yay Burcu

Yerinizde duramayacağınız kıpır kıpır bir aya giriyorsunuz, sevgili yaylar. Kendinizi göstermek adına daha çok çalışabilir ve efor sarf edebilirsiniz. Beklediğiniz takdiri almak, kendinize olan güveninizi arttıracak. Yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa çok uçlarda harcama yapmadan güvenli kaynaklara yatırım yapabilirisiniz. Bu ay alacağını yeni bir teklif olabilir. Hayatınızda yeni bir yön gözüküyor.

 

Oğlak Burcu

Eylül ayı ile birlikte sizin çalışmak ve organize olma günleriniz başlamıştır. Kimileriniz tatil yapmadan devam eden bu temponun yorgunluğuna teslim olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay. Soğuk algınlığı dönemi başladı. Dinlenmeyen bir bünyede bağışıklık sistemi de olamaz. Ay sonunda ani beklenmedik ödemeler tadınızı kaçırmasın.

 

Kova Burcu

Sevgili kovalar,  bu ayın ilk yarısında gündeminizde akademik hayatınız, yeni eğitim fırsatları ve yabancılar ile olan ilişkileriniz olabilir. Alacağınız kararlarda ailenizin ve dostlarınızın desteğini de hissetmek isteyebilirsiniz. Kimileri ev değiştirirken kimileri yeni bir iş için şehir bile değiştirebilir.  Hayatınıza güzelliklerin girmesine izin verin.

 

Balık Burcu

Sonbaharın romantik hüznü üzerine yavaş yavaş çöküyor sevgili balıklar. Olaylar ve kişilere karşı verdiğiniz tepkiler bu ay daha bir dramatik olabilir. Aynı anda bir çok konu ile ilgilenmek zorunda kalanlarınız biraz gerilebilir. Beklediğiniz para belki bu ay gelmeyebilir ama bekleyen ödemeler sizi strese sokmasın. Beklenmedik bir yardım eli, bu ayın ikinci yarısında yüzünüzü güldürecek.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #astroloji #astrolojieğitimi