Merkür Retro 2022

Merkür Retro 2022

Yeni yılın ilk Merkür retrosu başladı.

10° Kova burcunda geri hareketine başlayan Merkür’ün

Sabian Sembolü : “ Kendi ilhamı ile baş başa kalan bir adam”

Sembolden de anlaşılacağı üzerine bu Retro öyle eski sevgilileri getiren bir Retro değil. Daha çok üretmek ve yaratım enerjisini kullanmak ve ilham ile alakalı. Kendinizle baş başa kalmayalı ne kadar zaman oldu?

Hep bir yerlere yetişmek, bir şeyleri yetiştirmek zorunda kaldınız. Biraz dur ve soluklan.

Evren seninle konuşuyor, dinle.!

İçindeki yaratıcı yanını kimler yüzünden derinlere bastırdın. Uyan!!

Kalk ve yeteneklerine sahip çık.

Aradığın rehberlik belki de sadece sessizlikte.

 

15-26 Ocak Kova burcunda, 26 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında yolculuğuna Oğlak burcunda devam edecek olan Merkür kariyer hayatı, çalışma koşulları konularında aksaklıklara neden olabilir.

Merkür astrolojide iletişim, anlaşmalar, kardeşler, eğitim, ticaret gibi bazı konuları temsil eder. Geri hareketi döneminde tüm bu konularda bazı duraksama ve problemler yaşanabilir.

İnternet üzerinden yapılacak bankacılık işlemleri olmak üzere internet alışverişlerinde dikkatli olunması gereken bir dönem.

Hacklenmelere dikkat , şifrelerinizi güçlendirin.

Mecbur kalmadığınız sürece yeni elektronik eşya almayın derim. Eğer haritanızda doğuştan Merkür Kova Retronuz yoksa düşünmeyin bile.

Sosyal medyayı ve telefonlarınızı maillerinizi dikkatli kullanın, yanlış mesajlar yanlış kişilere gitmesin.

Yolculuklar sırasında bavullarınıza ayrıca bir önem gösterin.

Kimi arkadaşlarınız ile aranızda yanlış anlaşılmalar sonucu gerginlikler olabilir, sizi üzenlere kafanızı takmayın derim.

Bilgi hırsızlarını sosyal medya üzerinden keşfedebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun, unutmayın emeğin adaleti elbet yerini bulur.

Havacılık sektörü ile ilgili konular gündeme gelirken, Uranüs karesini de göz önüne alırsak farklı ani hava koşullarını da beklemek çok da şaşırtıcı olmaz. Umalım da tatsız kaza haberleri olmasın.

Geçmişte önünüzden geçip giden fırsatları yeniden değerlendirmek adına, yarım kalan işlerinize odaklanmak için harika bir dönem. Daha önce başladığınız ama bitiremediğiniz yarım kalan tüm plan ve projeler için yeniden ilham bulabilir adım atabilirsiniz.

Evrene yayılan tüm dua ve düşüncelerim oluşum enerjisi vardır. Her birimizin en yüksek hayrına kolaylıkla ihtişamla başarıyla olsun.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

#guldenguneren #karmaastroloji #sabianastroloji #merkürretro #sabiansymbols