27° Yengeç Dolunay Sabian Sembolü; “Modern bir Pocahontas”

27° Yengeç Dolunay Sabian Sembolü;

“Modern bir Pocahontas”

Güne 27° Yengeç burcunda bir dolunayın ışığında uyandık.

Kimileri uykusuz gecenin sabahına dört gözle sarılırken, kimileri de film tadındaki rüyaların bitmesini istemedi.

Güçlü dönüştürücü ve düşündürücü bir dolunaydayız.

27° Yengeç burcu Sabian Sembolü; “Modern bir Pocahontas”

Bizlere gelenek ve göreneklerin dışında, alışıla gelmişin dışında neler yapabileceğini sorgulatıyor.  Uzun zamandır alışıla gelmiş bakış açılarını bir yana bırakabilirsen, “güvenli” alanından çıkabilmeyi göze alabilirsen kendin için, çevren için yeni bir dönemi başlatabilirsin.

Ayağından çekenlere, asla yapamazsın diyenlere inat özgürleşmen gerektiğinin sende farkındasın. Şimdi Plüton karşıtlığındaki bu dolunay değişimin zorlu, mücadeleli olacağına işaret ediyor. Sonuçta atmaya gönüllü olduğun her adım yeni bir süreci başlatacak senin için.

Sesini duyurma zamanın. Gücünü eline alma, kalıplarını kırmak ve “kendin” için özgürleşebilmen için güvenli alanından çıkma zamanı. Domino etkisi gibi, ufak bir adım, önündeki diğer taşları yerine oturtabilir.

 

Bugün sessiz bir yere çekilebilirsiniz, kendinizle baş başa kalın ve istediğiniz gibi söyleyin, yazın ..içinizden ne yapmak geliyorsa;

“Sevgili Atalarım sizleri onurlandırıyorum. Teşekkür ederim ben sizler sayesinde varım. Tüm yaşamlar boyu soy karmamda, gen havuzumdan, deneyim alanlarımdan “aile” kavramı ile ilgili deneyimlediğim tüm olumsuzlukları şimdi görüyorum, bunlar bana ait değil. Bilerek ya da bilmeyerek bana ait olmayan tüm bu sorunları dramaları travmaları çözeceğime dair etmiş olduğum tüm yeminleri, imzaladığım sözleşmeleri iptal ediyorum, siliyorum, temizliyorum.

Kendi isteklerimi söylemekte özgürüm. Ailemden, atalarımdan bağımsız yeni bir yöne gitmek benim için güvenli. Ben ne karar verirsem vereyim biliyorum ki bana küsmeyecekler, bana kızmayacaklar. Attığım her adımın arkasından bana destek olacakları için şimdiden teşekkür ediyorum. Teşekkür ederim”

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

#guldenguneren #karmaastrolog #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri #sabiansymbols #Dolunay #Yengeç