Koç Burcunda Yeni Ay – 01.04.2022 –

01.04.2022 Koç Burcunda Yeni Ay

“Ruhumun kanatlarını açıyorum.”

11° Koç Burcu Sabian Sembolü ; “Yaban Kazları Sürüsü”

     Bu Yeni Ayın sabian sembolü, artık kanatlarını açma zamanı geldiğini hatırlatıyor.

Koç burcunun o özgür vahşi doğasının altında bireysel sorumluluklarımızı unutmadan, kendi özgürleşme arzumuzu da beslememiz gerektiğini hatırlatıyor.

Baharın uyanışı ile beden ve ruh arasındaki denge savaşı bizi biraz yorabilir. Toprak bedenin dünyevi hayata tempo uydurması gerektiğinin bilincinde olması ile özgürlüğe ihtiyaç duyan ruhun kanatlanma arzusu bu yeni ay ile gündemimizde olacaktır.

Yaşam dengeden ibarettir. Her şey muhteşem bir matematiksel denklem içerisinde etrafımızda bir dantel gibi örülmüştür. Bize kalan bu muhteşem motifteki yerimizi keşfetmek ve o rolün hakkını vermektir.

O yabani kazların bile göç ederken birbirlerini destekledikleri, birbirlerini yolculuk boyunca yalnız olmadıklarını hatırlattıkları bir süreçtir.

Sende kendine şunu sık sık hatırlat, bu yolculukta yalnız değilsin.

Ruhunun tekamül yolculuğu sırasında, tanımasan bile seninle aynı soy karasından gelen kişiler ile yolların kesişecek ve birbirinize yardım edeceksiniz. Yalnız değilsin ve asla yalnız olmadın.

11° Koç Burcunda gerçekleşecek olan bu yeni ay ateş enerjisini artık uyuyan bedenimizde, hayatımızda bizlere iyiden iyiye hissettirecek. Baharla birlikte canlanan doğanın enerjisini biz de tüm hücrelerimizde bir “uyanış” olarak hissedeceğiz.

Ani ve fevri çıkışlardan uzak durmalıyız bu yeni ayda. Masum patavatsız bir çocuk gibi iyi niyetlide olsak da kimseyi kırmamaya üzmemeye çalışalım. Fikirlerimizi beyan etmek güzel ama her fikri ifade ederken iyice düşünmeliyiz.

Merkür’ün eşlik ettiği bu yeni ayda gündemimizde yazılı sözleşmeler, antlaşmalar, dokümanlar, eğitim ve yolculuklar olabilir.

Chiron etkisini her birimiz hayatımızın farklı aşamalarında hissedeceğiz. İhtiyacımız olan yara bandını sunacak olan bir yeni ay. Acılarımız ile yüzleşerek yeniden doğmak için sağlam adımlar atacağız. Satürn-Mars birlikteliği sağlam ve güçlü atılan adımları kalıcı kılarken, yüzleşmekten korktuğunuz yerlerde size destek olacaktır.

Yangınlar, kesikler, kazalar, patlamalar, tektonik hareketliliklerin gözlemlenebileceği bir sürece giriyor tüm dünya. Sabian sembolündeki kazlar, “göç ve göçmenler” konusunu gündeme getirecektir.

Stres kayaklı baş ağrılarına nane yağı iyi gelecektir.

Bu yeni ay, kalbindeki ateşi yakman gerekecek. İnandığın konularda kalbini gönlünü ortaya koymalısın. Yaraların ışığın bedenine girdiği yerdir. Ve bu şifa için mücadele etmen gerekiyor.

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog

 

 

Koç Burcunda YeniAy’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Hayatlarının her alanında yeni planlar yapacaklar, bol bol iletişim kuracaklar. Çözemedikleri sorunlarını, derinlere ittikleri dertlerini çözüme kavuşturacak ve şifalandıracaklar. 

BOĞA: Bu yeni ay ile birlikte şifayı içinizde arayacağınız bir süreç. İnziva zamanı. Yaralarınızın üzerini örttüğünüz ne varsa şimdi yüzleşme ve acılarınızdan, korkularınızdan kuruntularınızdan  özgürleşme zamanı.

İKİZLER: Bu yeni ay ile birlikte arkadaş çevrenizde bir hareketlilik başlıyor. Yeni sosyal gruplar içerisinde olmaz size iyi gelecek . Özgür ruhunuzun bu çeşitliliğe ihtiyacı vardı. Yeni fırsatlar ve tanışmalar sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırabilir.

YENGEÇ: Kariyer hayatınızda güzel gelişmelere hazır mısınız? Fazlası ile hak ettiniz. Yeni bir iş, yada başvurularınıza olumlu cevaplar alabilir. Yeni kariyer gelişmeleri sizin endişelerinize merhem olabilir.

ASLAN: Ruhunuzu besleyecek ve size iyi gelecek yeni yerleri gezme fırsatları elde edebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da yabancı ortaklıklar konusunda güzel fırsatlar elde edebilirisiniz. İletişim becerileriniz size yeni güzel fırsatları getirecektir.

BAŞAK: Para evinizdeki bu yeni ay size beklediğiniz bir para konusunda güzel haberler getirebilir. Bir banka kredisi yada beklediğiniz bir ödeme konusunda tamda ihtiyacınız olan zamanda gelmesi çok işinize yarayacaktır.

TERAZİ: Bu yeni ay gündeminize ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızı getiriyor. Bu güne kadar konuşulmamış sorunlardan bahsetmek ve yaraları iyileştirme fırsatı sunacaktır. Ama sizden ricamız dilinizin üslubuna dikkat edin. Ok gibi saplanmasın kelimeler.

AKREP: Gündelik hayatınızda alacağınız desteğin keyfini çıkarın. Belki yeni bir heyecan aşk yada çocuğunuza vakit ayırabilmeniz için , günlük yaşamda size destek olacak kişiler sorunlarınıza çözüm olacak. Yaşamınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Baş ağrılarına dikkat stres bazlı olabilir.

YAY: Bu yeni ayda iletişim trafiğinizi arttırırken yeni bir aşkın ilk adımları atılabilir. Heyecanlı flört dönemi ruhunuza iyi gelecek. Çocukları olanlar, çocukları ile birlikte keyifli bir döneme giriş yapıyorlar. Şans oyunlarında ani ve dürtüsel adımlara dikkat edin lütfen..

OĞLAK: Gündeminizde, aileniz, yuvanız, yaşam alanınızdaki yenilikler var. Kimileriniz gayrimenkul alımı ve satımı konusunda şanslı olabilir. Evinizde tamirat ve tadilat için uygun bir fırsat.

KOVA: Bu yeni ay ile birlikte kendi değerinizi daha rahat ve güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yakın mesafe yolculuklar yeni eğitim fırsatları ve ticaretle uğraşanlar için güzel iletişim fırsatları sunun bir dönemdesiniz. Kardeşler ve yakın akrabalar ile yoğun bir döneminiz var.

BALIK: Ekonomik gelir gider dengenizdeki duraksama artık sonlanıyor. Yeni maddi kazanım kaynakları aradığınız yara bandı olabilir. Yeni iş fırsatları ve yeteneklerinizi paraya dönüştürebileceğiniz fırsatlar önünüze çıkabilir.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın