PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI (30.04.2022)

 

30.04.2022 Boğa Burcunda Parçalı Güneş Tutulması

“Yeni başlangıçlar için umutlarımı suluyorum.”

10° Boğa Burcu Sabian Sembolü ; “Çiçekler Serpen Kadın”

 

Bu yılın ilk güneş tutulması kadersel olayları hayatımıza taşıyarak geliyor. Uranüsyen bir tutulma ile hayatlarımızda ani ve beklenmedik esen rüzgarların aslında kaderin cilvesi olduğunu göreceğiz.

Boğa -Akrep aksında gerçekleşecek bu tutulma Güney Amerika, Antartika bölgelerinden izlenebilecek. Bu bölgelerde olası depremlerin, volkanik patlamaların şaşırtıcı olacağını düşünmüyorum. Mayıs ayında bu tutulmayı takip eden Akrep burcundaki Ay tutulması ile bu tutulma etkileri 2022 sonuna kadar Dünyayı meşgul edecek gibi gözüküyor.

Boğa burcu, değerlerimizdir. Maddi ve manevi anlamdaki değerlerimiz, kendimize duyduğumuz değerlerdir. Sabit topraksı yapısı ile istikrar ve düzen getirmek isteyen bir yapısı var. Uranüs etkisi ile para piyasalarında ani gelişmeler gözlemlenebilir.Para birimleri yada bankacılık sistemlerinde yenilikler düzenlenebilir. Tarım ve gıda sektörü ile ilgili ani beklenmedik olaylar gündeme gelebilir.

Uranüs teknoloji, elektronik ve havayolları ile de ilgili olduğu için bu konulardaki yatırımlar ve ani gelişmeler Dünya gündemindeki yerini alacaktır.

Sabian sembolünden de anlaşılabileceği gibi bu tutulma, öz değerlerine önem verirsen, hayallerini arzularını gerektiği gibi emek vererek beslersen elde edeceklerin senin emeğinin karşılığı olan harika getiriler başarılar ödüller olacaktır. Kendine değer vermeyi asla unutma. Yaşamını güzelleştirecek olan ilk önce sensin.

Yaşamda her şey emek ister. Sevgi de emek ister, maddi kaynaklarını güçlendirmek de emek ister. Bu tutulmada rotanı ne yöne doğru çevireceğine karar verebilirsin. Bu rotada yelkenlerini emek ve sevgi ile mi, yoksa hırs ve kıskançlık ile mi dolduracaksın buna karar verebilirsin.

İçindeki yaratıcı yanına sarılmalısın. Ruhunun bilgeliği ile yeteneklerini harmanlayacağın yeni fırsatlar karşına çıkabilir. Geçmişten gelen çözümlenmemiş ailevi konuların şifalanması için şansın olabilir. Ani ve birikmiş öfkene hakim olmalısın.

Unutma, Jüpiter -Venüs kavuşumu ilahi koruma altında olduğunu sana hatırlatıyor. Atacağın adımlarda yalnız değilsin. Eski yaralarından korkma , şifa acının içerisindedir. Yeniden incinirim diye korkma kalbini sevgiye açmazsan çorak toraklar gibi üşürsün.

Bu tutulma yaşamında ne olursa, kendine güvenmen gerektiğini sana hatırlatacak. Ne fırtınalar atlattı bu beden, ne yağmurlar altında ıslandı. Hep daha güçlü devam etti yoluna.

Şimdi eskisinden daha güçlü olarak yolculuğunda ilerleyebilirsin. Yalnız değilsin.. Hiçbir zaman yalnız olmadın.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

 

Boğa Burcunda Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Bu tutulma ile maddi kaynaklarınızda iyileşme olabilir. Gelirlerinizde artık yeni gelir kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Kendi değerinizin farkına varın. 

BOĞA: Bu tutulma sizin içi çok kaderi etkiler taşıyor. Artık eski siz olmayacaksınız. Dış dünyaya bakış açınız değişiyor ve kendi duvarlarınızı nasıl yıktığınıza siz bile şaşıracaksınız. Yeni bir siz yeni bir görünüm .

İKİZLER: Tutulma hattı ile birlikte bilinçaltınıza bir yolculuk başlıyor. Dönüşüyorsunuz. Korkularınız ile yüzleşin, şifa derinlerde.  Arkanızdan konuşanlar bir bir ortaya çıkacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ: Yeni sosyal gruplar ve çevrede olmak size iyi gelecek. O kadar içinize kapanmıştınız ki gülmeye hasret kaldınız. BU tutulma ile daha çok arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir, yeni çevrelerden kazançlar sağlayabilirsiniz.

ASLAN: Güçlü dönüştürücü bir tutulma sizi kariyer evinizden ziyaret ediyor. İş hayatınızda ani ve beklenmedik gelişmeler neticesinde tahmininizden daha yoğun günler sizi bekliyor. Allah tan çalışmayı çok seviyorsunuz. Hedeflerinize güvenle yürüyorsunuz.

BAŞAK: Yurtdışı bağlantıları ve yüksek öğrenim konularında aniden şans kapınızı çalabilir. Hukuksal konular, uzun seyahatler ve yabancılar ile bağlantılar gündeminizde olabilir.

TERAZİ: Gelir gider dengeleriniz bu tutulma ile gündeminizde olacak. Vergiler, miras , ortaklıklardan gelen paralar, krediler gündeminizde olabilir. Gelir gider dengenizi iyi değerlendirmeli sağlam yatırım fırsatlarına kulak vermelisiniz.

AKREP: Gündeminizde eşiniz ve ortaklıklarınız olabilir. Bu parçalı güneş ttulması ile birlikte birtakım anlaşmazlıklar konusunda kalıcı çözümler bulmak için adım atabilirsiniz.

YAY: Gündelik yaşamınızdaki rutinlerinizde ani ve beklenmedik olaylar karşısında nasıl şekil alacağınız çok önemli. Bu tutulma yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızı, genel sağlığınızı gündeme getirebilir.

OĞLAK: Ani ve beklenmedik bir aşk kapınızı çaldığında ne yaparsınız? Alışık olmadığınız bir heyecanı yaşamaya hazırlanın. Çocukları olanlar onlar ile ilgilenerek daha çok vakit geçirebilir, onların geleceği için yatırım fırsatları ele geçirebilirler.

KOVA: Bu güneş tutulması taşınmaz mallarınızı, evinizi, ailenizi gündeminize getirebilir. Ani bir taşınma kararı sizi ürkütse de iyi geleceğine emin olun.  Ata karmasından gelen sorunların şifası için harika bir dönem.

BALIK: Gündeminizde kardeşleriniz, yakın akrabalarınız olabilir. Karşınıza çıkabilecek yeni eğitim fırsatları ve ticari anlaşmalar, yazışmalar, kısa yolculuklar gündeminizde olabilir.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın