27° Başak Burcu Dolunay Sabian Sembolü; “KEL BİR ADAM”

18.03.2022 Başak Burcunda Dolunay

“Güzellik ve Güç İçten Dışadır.”

27° Başak Burcu Sabian Sembolü ; “Kel bir adam”

 

Bu dolunayın sabian sembolü aslında iç içe bir çok mesajı saklamış.

Değişim içten dışa doğru başlar.

Zamanla olgunlaşan kişi, yolculuğunda edindiği deneyimlerden dolayı tecrübelidir. Yaşanan kriz kaos ya da herhangi bir olay karşısında nasıl sorumluluk alıp adım atacağını bilir.

Bu dolunayda, gücünü ve sorumluluk duygunu bıraktığın yere bir dön bak diyor adeta. Sana baskı uygulayarak, seni manipüle ederek zorla yaşamını zorlaştıran insanlar kimler.? Onlara karşı koymak senin elinde. Güçlü dönüşümlerin başlangıcında olduğunu hatırlatıyor bu dolunay.

Dişi ve maskülen enerjinin eşit olduğu bir bedende karar verme mekanizması daha mantıklı işleyecektir. Peki sen hayatının neresindesin? Hayatının merkezinden uzakta, yaşamını ele geçirenlere teslim mi oldun? Yoksa sen de bir başkasının hayatındaki zorba mısın?

Hayat dengedir. Değişim ve dönüşüm içten dışa başlar. Yol boyunca edindiğin tüm deneyimleri şimdi sahip olduğun güç ile merkezinde kalarak kullanabilme zamanıdır.

Kendi hayatını yönetecek o güç sende var. Bir başkasının senin adına karar vermesine izin verme. Yaşam senin yaşamın.

Hayatımızın,  kolaylıkla güzelliklerle neşeyle yeniden şekillendiği sürprizlerle dolu harika günlerimiz olsun.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #keşfet  #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi