Balık Burcunda Yeniay – 02.03.2022

Balık Burcunda Yeniay - 02.03.2022

“Kılıçlarımı gömdüm, kendimi hayatı akışına bıraktım.”

 

12° Balık  Burcu yeniayı Jüpiter ile kavuşumda. Balık burcunun ilahi merhameti ile kendine acımayı seven kurban yanı arasında kalabiliriz. Jüpiter bolluk bereket ve fırsat verirken bir yandan da bulunduğu bölgedeki sonuca ulaşmamış olayları büyüterek daha da görünür kılar.

Bu Yeniay, sezgiler, rüyalar, hayaller, merhamet ve bağımlılıklar gündemde olabilir.  6. evde meydana gelecek Yeniay hem ruhsal hem bedensel bütünlüğe dikkat çekiyor. Hayatlarımızda şifayı arıyoruz.

Yaralarımız, şifanın bedeninize, ruhunuza girdiği yerdir.

Jüpiter Achenar kavuşumu küllerinizden yeniden doğmak için size fırsat sunacaktır.

Bu yeni ayda Merkür–Satürn kavuşumu kesinleşiyor. Balık burcundaki yeni ayın hayalperest yanını baskılamak sınırlamak istercesine bize gerçekçi hayaller kurmamız konusunda uyarıyor. Balık etkisi ile dağılan zihinlerin yeniden toparlanması ve disipline edilmesi gerektiğini hatırlatırken, konsantrasyon eksikliği deneyimlenebilir.

Bu yeni ay ve onu takip eden haftalara damgasını vuracak Mars-Pluton kavuşumu “Geniş bir kuşhane” sabian sembolü ile oldukça konuşulacak.  Vesta, Venüs, Mars, Pluton  oğlak burcundaki bu kavuşumu yaşamlarımıza kriz ve kaosu getirerek değişim ve dönüşüme karşı nasıl tepkiler vereceğimizi sorgulatacak.

İkili ilişkilerdeki manipülatif kontrol etme arzusuna dikkat çekiyor. Dönüşüm için takıntı yaptığınız, güç ede etmek istediğiniz, yönetmek istediğiniz ne varsa teslimiyet içerisinde olmanız gerekiyor. Dürtülerini kontrol edebilen kaderini kontrol edebilir. Öfke ve kin kontrol edilemediği takdirde dönüşüm ızdıraplı bir yoldan geçer.

Yükselendeki terazi uzlaşma ve denge istese de dünya gündeminde dürtüsel hırs ve güç çekişmelerinin Dünya üzerindeki herkesi dönüşüme sürükleyeceği ve çok çeşitli sonuçları olacağı gözükmektedir.

Bu yeni ayda, vücudunuzda ödem oluşabilir, ayaklarınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Halsizlik yorgunluk ve uyku haline karşın yeni ilaçlar denemeyin.

Bol su tüketin ve ruhunuzu ne besliyorsa onu yapın. Müziğin şifasını hayatınıza davet edin.

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #keşfet  #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi