Balık Burcunda Yeni Ay Sabian Sembolü

                 Balık Burcunda Yeniay     ( 02.03.2022 )

“Kılıçlarımı gömdüm, kendimi hayatı akışına bıraktım.”

12° Balık Burcu Sabian Sembolü ; “Müzedeki bir Kılıç”

 

Yaşamın yorucu savaşlarından bunaldığında durup dinlenmek istersin. Ardı ardına gelen ihanetlerin, mücadelelerin karşısında senin içindeki yanan ateş ile dimdik duruşun belirler, yaşamdaki konumunu.

Yoruldun ve dinlenmek ,soluklanmak istiyorsun. Haklısın.

Hayatında otorite olarak kabul ettiğin kişilerin senin hayatına şekil vermelerinden, onlar için güçlü olmaktan ve savaşmaktan yoruldun.

Şimdi hayatın içerisinden geçerken edindiğin deneyimler ile, ruhunun bilgeliği sana daha fazla savaşmana gerek olmadığını söylüyor.

Her an kendini korumak ve müdafaa etmek zorunda değilsin. Bu hayatın sınavları karşısında bir yenilgiden bahsetmiyorum, bu yaşamın içerisindeki teslimiyettir.

Canını yakanlardan, acılardan, ihanet edenlerden intikam almak yerine daha bilge bir bakış açısı ile hayat içerisindeki kazananı olmayan bu mücadeleye son vermektir.

Kendinle ve hayatla barış. Yükseliş için teslimiyet gerekir. Hayatındaki tüm zorluklar ile savaşarak mücadele ederek çözüm bulamazsın. Bazen yaşanan tüm olumsuz gibi görünen olaylar aslında eğitiminin bir parçasıdır. Ruhunun deneyim alanından geçerken aldığı bu eğitimde artık kılıçlarını duvara asma zamanıdır.

Hayatındaki dengeyi yeniden sağlayabilmek için dinlenmen, biraz geri çekildiğinde farkındalığın değişecektir. Duvarında asılı olan o kılıçlar senin geçmiş deneyimlerindir.

Şimdi dinlenme ve merkezinde kalabilme zamanıdır.

Kendini koşulsuzca affetme zamanıdır.

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟
Gülden Güneren
Karma Astrolog

@gulden_guneren
www.guldenguneren.com

Danismanlik icin:
info@guldenguneren.com 📩

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın
#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi
#pray #ancestors