27° Aslan Burcundaki Dolunay Sabian Sembolü

16.02.2022 Aslan Burcunda Dolunay

“Sırtımdaki hançere inat, yine yürüyorum bu Dünyada.”

27° Aslan Burcu Sabian Sembolü ; “Büyük Bir Ağacın Dallarındaki Birçok Küçük Kuşlar”

 

Kaybolduğunu düşündüğün zamanlar oldu mu hiç? Yaşanan kargaşanın içerisinde, herkesin koşarcasına bir yerlere, bir şeylere yetişiyor olması dikkatini çekti mi ? Tüm bu yaşam kaosu içerisinde kendini yönsüz, amaçsız ve yorgun, dağılmış hissettin mi?

Hepsi çok normal, bunlar olabilir. Var oluşunun nedenlerini sorgulaman ve kendini bu yolda bazen yalnız hissetmen çok normal. Dertler üst üste geldiğinde, ihanetlerin bir diğerini takip ettiğinde çevrendeki insanların içindeki anlamsız kötülüğüne şaşırdığında, pes etme.

Yaşam farklı dokulardaki insanların bir araya gelerek düzensiz bir harmoni oluşturmasıdır. Bir arada olmanın yarattığı sinerji belki de bizleri yaşamda ayakta tutan yegâne unsur olabilir.

Yaşadığın acıyı, olayı sana bir nedenden dolayı yaşatırlar. Fark edebilmen.!! Gücünü fark edebilmen için ard arda ihanetleri, zorlukları yaşarsın. Taaki, “ben bunların üzerine çıkabilirim, yapabilirim” diyene kadar.

Bu sabian sembolü yalnız olmadığını sana hatırlatıyor. Köklerinin derinlere uzandığını, dallanıp budaklanan kollarının Yaradan’ın koşulsuz sevgisi ile bir olduğunu hatırla diyor. Kutsal Yaşam sensin hatırla.

Soy karmandan gelen tüm yaşanmışlıkları geride bırakabilir, kendi yolunu kendin çizebilirsin, senden sonraki jenerasyonlara kendi seslerini duyurabilecekleri özgür bir yaşam fırsatı bırakabilirsin.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şey göründüğünün tersidir.

Sana ceza olarak düşündüğün olaylar belki de ödülündür ….Henüz göremiyorsundur.

Gücünü eline al ve asla pes etme.

Her şey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir.

Dönüşüm için atılan adımların kolaylıkla olması temennim ile …

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog