27° Başak Burcunda Dolan Ay

18.03.2022 Başak Burcunda Dolunay

“Güzellik ve Güç İçten Dışadır.”

18 Mart 2022 saat 10:18 de 27° Başak Burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

Başak -Balık karşıtlığındaki bu dolunayda denge çok önemli. Dolunaylar kapanışları ve sonlandırmaları beraberinde getirir. Dolunayın ışığında daha da görünür olan tüm olaylar netlik kazanır ve bir kapanışa doğru evrilir.

Bu dolunayda “Güçlü Dönüşümler” var.

Yükselendeki ikizlerin yöneticisi Merkür yine başak burcundaki dolunayın da yöneticisi. Merkür balık burcunda çok da rahat ettiği bir konumda değil. Toplumsal olaylara daha çok duyarlı olacağımız bir süreçteyiz. İletişim trafiğinin yoğun olacağı bu iki hafta boyunca bilginin kaynağını daima sorgulayın. Bilgi kirliliğine dikkat!!

Detaylara düşkün olan başak enerjisi bu dolunay ile üretici yanını ortaya koymak isteyecektir. Tarım, sağlık çalışanları, sendikalar, hizmet sektörü çalışanları, toprak emekçileri başak dolunayında gündemde olacaktır.

Bahar ile birlikte yeniden yeşeren hayatı organize etmek isteyeceğimiz haftalara adım atıyoruz. Günlük hayatımızı düzenlemek yeniden şekillendirmek, bize artık hizmet etmeyen eşyalardan ve kişilerden özgürleşmek iyi gelecek. Ruh ve beden sağlığının önemini yeniden keşfediyoruz. Sağlıklı olmak adına diyete başlamak isteyenler, detoks denemek isteyenler başarı elde edebilirler.

Bu dolunayda kendinize yeni bir düzen kurmak isterken detaylarda kaybolmayın, aşırı eleştirel olmayın, ne kendinize ne de bir başkasına karşı. Yaşamınızı mükemmelleştirmek isterken çaresizlik hissinizi tetiklemeyin.

Kimse mükemmele olmak zorunda değil, kimse harika bir vücuda sahip olmak, göbeğini açmak zorunda değil, kimsenin uzun gür saçları olmak zorunda değil, kimsenin kusursuz dişleri ve cildi olmak zorunda değil.

Düğümlerin ve Plüton’un desteğini alan bu dolunay adım atmak istediğin her türlü değişim dönüşüm için desteklendiğini bizlere söylüyor.

Güzellik içten dışadır.

Neptün’ün karşıtlık yaptığı bu dolunay da zihni susturmak biraz zor gibi gözüküyor. Düşüncelerdeki dağınıklığı organize etmekte zorlanabilirsiniz, Merkür’ün balık burcundaki seyirde bunu zorlaştıracaktır. Kuruntularına yenik düşmeden, edindiğin bilgileri, duyduklarını sorgula lütfen. Kedi deneyimlerinden tecrübelerine dayanarak hareket etmelisin.

Bu dolunayda bağırsaklar, mide ve karaciğer ile ilgili konular gündeme gelirken, panik ataklar deneyimlenebilir. Denizler, denizlerdeki gemi kazaları, zehirlenmeler, boğazlar, ufak çağlı tektonik hareketlilikler bu dolunayın gündemi.

Hayatımızın,  kolaylıkla güzelliklerle neşeyle yeniden şekillendiği sürprizlerle dolu harika günlerimiz olsun.

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #keşfet  #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi

 

 

Başak Burcunda Dolunayın Burçlara Etkisi

 

KOÇGünlük rutinlerinizi değiştiriyorsunuz. Diyete başlamak isteyen koçlar için güzel bir zamanlama. Sağlığınıza önem vereceğiniz bir dönem. Mide ve sindirim sisteminize fazla yüklenmeyin lütfen. Bu aralar rüyalarınız haberci. Bilinç altınız size mesajlar verebilir.

BOĞABu dolunay ile aşk hayatınız, çocuklarınız, yetenekleriniz gündeminizde. Sahip olduğunuz bazı hobileri çocuklarınız ile birlikte paylaşarak keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Bazı ilişkilerinizin şekli değişebilir. Arkadaş gruplarınız içerisinde kararsız kalabileceğiniz zamanlar olabilir.

İKİZLERGündeminizde aileniz, ebeveynleriniz eviniz ve gayrimenkulleriniz olabilir. Atalarınızdan size aktarılan yüklerin dönüşümü söz konusu. Kariyer hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir iş teklifini iyice araştırın.

YENGEÇBu dolunayda gündeminizde, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, eğitim almak ve vermek, komşularınız ve sosyal medyadaki hayatınız olacaktır. Karşınıza çakabilecek uzak yolculuklar konusunda tereddütleriniz olabilir, koşullar henüz hazır olmayabilir. Gözünüz yükseklerde olsun, gücünüzü elinize alın, emin adımlarla ilerleyin.

ASLANKendi yetenekleriniz ile kazandığınız para akışı bu dolunay ile birlikte gündeminizde. Harcamalar konusunda dikkatli olunmalı. Online yapılacak alışverişlere kendinizi kaptırmayın. Bu dolunay içerisinde ödemeler vergiler ve eşinizin yatırımları ile ilgili bazı konular sizi meşgul edebilir.

BAŞAKSizin burcunuzda gerçekleşen bu dolunay, değişimi güçlü bir şekilde hissedeceğinizi söylüyor. Başata fiziksel olmak üzere, ruhsal ve sağlık konularında atacağınız adımlar desteklenmekte. Hayat sahnesinde kendinizde bulamadıklarınızı tamamlamaya çalışan eşininiz, partneriniz ya da ortağınız gündeminizde olabilir.

TERAZİ: Bu dolunay ile bilinç altınızın derinliklerine iniyorsunuz. Şifa belki de en derinlerdeki korkularınız ve travmalarınız ile yüzleşmekten geçiyor. Rüyalarınıza kulak verin. Bu dönemde yapacağınız şifa çalışmaları etkisini hızlı gösterecektir. Ayaklara dikkat.

AKREPSosyal çevreniz, hayalleriniz, dernekler, organizasyonlar bu dolunay ile gündeminizi oldukça meşgul edecektir. Toplumsal konuların yararına daha çok sosyal gruplar ile bir araya gelebilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına arkadaşlarınızın sevdiklerinizin desteğini almak size iyi gelecektir. Bu dönemde riskli şans oyunları ve borsa konularında temkinli olunuz.

YAYKariyer evinizde gerçekleşecek bu dolunay size yeni fırsatlar sunacaktır. Çalıştığınız iş yerinde daha da görünür olabilir, sorumluluk alabilirisiniz. Kimi durumlarda aile ile iş arasında kalmak sizi yorsa da , bu dönemde ani ve net kararlar vermeyin.

OĞLAK: Gündeminizde, yurt dışı gezileri, yeni eğitimler, yapancılar ile anlaşmalar olabilir. Felsefi konulara olan merakınızı bu dolunayda karşınıza çıkacak eğitimler ve kaynaklar ile doyurabilirsiniz. Sosyal medyayı kullanırken dikkat edin. Virüslü mailleri ve mesajları açmayın.

KOVA: Bu dolunay ile birlikte vergiler, alacak – borç dengeleriniz, vergiler, krediler ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Beklediğiniz yatırım parası varsa o gelebilir. Kredileriniz sonuçlanabilir.

BALIK Hayat arkadaşınız, ortaklıklarınız, ortaklaşa yapılan işler , partneriniz bu dolunayda hayatınızda daha da görünür hala gelecektir. Çevrenizde bakıp ta görmediğiniz kişiler olabilir, dikkatli bakın. Kimi zaman zorlandığınızda yardım istemekten çekinmeyin. Birlikten kuvvet doğar.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın