Kategori arşivi: Astroloji

29.06.2022 Yengeç Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi

 Yengeç Burcunda Yeni Ay  (29.06.2022)

“Yeni başlangıçlarda korunuyorum ve güvendeyim.”

7° Yengeç Burcu Sabian Sembolü ;

“Geçit töreninde kıyafet giymiş tavşanlar”

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay yaşamımızda bir çok alanda yenilikleri getirecek.

Bu sabian sembolünden de anlaşılabileceği gibi, sıra dışı yaklaşımlar ile yenilikçi bir yaklaşım ile adım attığınız taktirde dikkat çekebilme potansiyeliniz vardır.

Anneliği temsil eden Yengeç burcu, bu sabian sembolü ile üreme ve çoğalma üzerine dikkat çekmektedir.

Bu sembol sana görünür olabilmen için farklı biriymiş gibi yapmana gerek olmadığını hatırlatıyor. Senin yeteneklerin ve bunları ifade şeklin başkalarından farklı olabilir. Bu farklılık normal ve senin için güvenli.

Diğerleri gibi olma çaban belki sana üzerine uymayan bir kıyafeti giymişçesine farklı ve garip gelebilir.

Bu yeni ay ile birlikte, özünde, genlerinde var olan yeteneklerini kendi üslubunla ifade etmenin güvenli ve kabul edilebilir olacağını sana fark ettirecektir.

Yengeç burcu, annelik, şefkat, beslemek, büyütmek, aile, güvenlik, vatan sevgisi ve DNA demektir.

Bu yeni ay ile birlikte daha çok kendimizi “güvende” hissetmek isteyeceğiz.

Yükselende de Yengeç burcunun yükseliyor olması güvenlik konularını ve ruhen bizi besleyecek konuları gündemimize taşıyabilir. Yeni başlangıçlar yapma güdümüz çok yüksek.

Lilith’in yengeç yeniayı ile kavuşumda olması etrafınızdaki gizli kendini göstermeyen iki yüzlü kişileri görünür kılabilir. “Aaaa o hayatta bana bunu yapmaz” dediklerin ile yol ayrımına girebilirsin. Küçücük bir olayın bir anda bu kadar büyümesine siz bile şaşırabilirsiniz.

Paranıza dikkat edin. Kandırılmaya açık bir gökyüzü var.

Bu yeni ay senin o pamuk şekeri kalbinin uyanması için kandırılma potansiyeli olan bir yeni ay. Ne olursa olsun, hayatından kim çıkarsa çıksın senin en yüksek hayrına olacaktır, unutma.

Mars- Plüton karesi zaten çürümüş ve artık sana hizmet etmen kişileri, ilişkileri ya da yapıları hayatından söküp atacak.

Yengeç yeni ayının Jüpiter ile sert açısı, zaten gel gitli duygular içerisindeki bizleri “drama kraliçesi” edasında arşa çıkarabilir. Duygu durumundaki ani iniş çıkışlara, verilecek ani tepkilere dikkat. Olayları büyütmemeye çok dikkat edin.

Bu yeni ay ile birlikte ailemiz, vatanımızın birliği beraberliği, başta kendimiz olmak üzere tüm sevdiklerimizin güvenliği bizler için önemli olacak.

Bu yeni ayda, atalarınızı onurlandırın. Atalarınızdan bu yana kadınlar ile ilgili problem yaşayanlarınız, hep kadınlardan düşmanlık görenleriniz, bir kadın yüzünden köklenemeyenleriniz çeşitli çalışmalar ile atalarını onurlandırsın ve köklerinden gelen travmaları çözmek için

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

 

Yengeç Burcunda Yeni Ay’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇBu yeni ay ile birlikte eviniz ve aileniz gündeminizde olacaktır. Ani ve fevri çıkışlar yapmadan olayları ele almalısınız. Gayrimenkullerinizin alım satımında dikkatli olmanızı öneririm.

BOĞAİçinde bulunduğunuz durumu ifade etmek isteyebilirisiniz. Ama abartılı çıkışlardan uzak durmaya gayret edin. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve komşularınız gündeminizde olabilir. Sözleşme imzalarken detaylara dikkat edin. Tatile çıkacak olan boğalar sizi kıskananlar var.

İKİZLERBu yeni ay ile birlikte gelir gider tablonuzda bir dengeye ihtiyacınız olabilir. Yemeyi içmeyi ve gezmeyi seviyorsunuz ama dikkatli olmalısınız. Yeni iş ortaklılıkları teklifi gelebilir, temkinli olun, şartlarından emin olun.

YENGEÇBurcunuzda gerçekleşecek yeniay kendinize güvenmeniz gerektiğini size hatırlatacak. Yeni bir imaj ve daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Ayağınızdan çekmeye çalışanlara inat gümbür gümbür korkmadan ilerleyin. Duygusal çöküşlere izin vermez ve arkanızdan iş çeviren o kişiyi keşfederseniz harika fırsatlar kapında. Her şeyini herkese anlatmamayı acı deneyimle öğrenebilirsin.

ASLANGizli saklı ne varsa görünür olmaya başlıyor. Ayağınıza taş koyduğunu sananlar, emek hırsızları bir bir yaşamınızdan uzaklaşacaklar. Aileniz sizin mabediniz, bu yeni ay ile birlikte kaliteli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir projenin güzel adımları gizli kalsın lütfen.  Kadın hastalıklarına dikkat edelim.

BAŞAKGündeminizde bu yeni ay ile birlikte sosyal çevreniz, arkadaşlarınız olabilir. Duygusal anlamada inişli çıkışlı olan bazı arkadaşlıklar sizi su günlerde zorlayabilir. Her arkadaşınız belki de arkadaşınız değildir.!

TERAZİ: Toplum önündeki duruşunuzu ve olgunluğunuzu kıskananlara inat o zarif diplomasi taktikleriniz ile olayların büyümesine engel olabilirsiniz. Kariyer hayatınız bu yeni ay ile gündeminizde. Yeni iş fırsatı bekleyenlere müjde.!

AKREPGündeminizde uzun seyahatler, hukuki konular, yurtdışı seyahatleriniz olabilir. Yüksek öğrenim ile ilgili yeni başlangıçlar yapacakları şimdiden tebrik edebilir. Önümüzdeki 15 gün içerisinde dikkatini çeken her hangi bir eğitimi pas geçme derim.

YAYGelir gider tablonu ayarlamaya çalışırken, zorunlu olmadığın sürece kimseden borç alma. Aile içi ortaklıklar, miras, krediler, nafaka konuları gündeminizde olabilir. Harcamalarınızı abartmamaya özen gösterin.

OĞLAKKarşıt burcunuzda gerçekleşecek bu yeni ay ilişkiler ve ortaklıklar evinizde. Var olan ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz, evlilik kararı alabilirisiniz, yeni ortaklıklara adım atabilirsiniz.

KOVA: Bu yeni ay ile birlikte gündelik hayatınızdaki rutinleriniz, çalışma arkadaşlarınız ve sağlığınız gündeminizde olabilir. Birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızın yaratabileceği sorunlar karşısında çok uçlarda tepkiler vermeyin.  Sağlıklı beslenmek adına yeni adımlar atabilirsiniz.

BALIK: Yengeç burcundaki bu yeni ay hayatınıza yeni bir aşk, yeni bir bebek getirebilir. Aile içerisindeki sevincinizi paylaşan herkes ile daha da duygulanabilirsiniz. Oldukça duygusal ve mutlu olduğunuz bu günlerde her detayı ve haberi herkes ile paylaşmayın.

 

 Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

 

 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI (30.04.2022)

 

30.04.2022 Boğa Burcunda Parçalı Güneş Tutulması

“Yeni başlangıçlar için umutlarımı suluyorum.”

10° Boğa Burcu Sabian Sembolü ; “Çiçekler Serpen Kadın”

 

Bu yılın ilk güneş tutulması kadersel olayları hayatımıza taşıyarak geliyor. Uranüsyen bir tutulma ile hayatlarımızda ani ve beklenmedik esen rüzgarların aslında kaderin cilvesi olduğunu göreceğiz.

Boğa -Akrep aksında gerçekleşecek bu tutulma Güney Amerika, Antartika bölgelerinden izlenebilecek. Bu bölgelerde olası depremlerin, volkanik patlamaların şaşırtıcı olacağını düşünmüyorum. Mayıs ayında bu tutulmayı takip eden Akrep burcundaki Ay tutulması ile bu tutulma etkileri 2022 sonuna kadar Dünyayı meşgul edecek gibi gözüküyor.

Boğa burcu, değerlerimizdir. Maddi ve manevi anlamdaki değerlerimiz, kendimize duyduğumuz değerlerdir. Sabit topraksı yapısı ile istikrar ve düzen getirmek isteyen bir yapısı var. Uranüs etkisi ile para piyasalarında ani gelişmeler gözlemlenebilir.Para birimleri yada bankacılık sistemlerinde yenilikler düzenlenebilir. Tarım ve gıda sektörü ile ilgili ani beklenmedik olaylar gündeme gelebilir.

Uranüs teknoloji, elektronik ve havayolları ile de ilgili olduğu için bu konulardaki yatırımlar ve ani gelişmeler Dünya gündemindeki yerini alacaktır.

Sabian sembolünden de anlaşılabileceği gibi bu tutulma, öz değerlerine önem verirsen, hayallerini arzularını gerektiği gibi emek vererek beslersen elde edeceklerin senin emeğinin karşılığı olan harika getiriler başarılar ödüller olacaktır. Kendine değer vermeyi asla unutma. Yaşamını güzelleştirecek olan ilk önce sensin.

Yaşamda her şey emek ister. Sevgi de emek ister, maddi kaynaklarını güçlendirmek de emek ister. Bu tutulmada rotanı ne yöne doğru çevireceğine karar verebilirsin. Bu rotada yelkenlerini emek ve sevgi ile mi, yoksa hırs ve kıskançlık ile mi dolduracaksın buna karar verebilirsin.

İçindeki yaratıcı yanına sarılmalısın. Ruhunun bilgeliği ile yeteneklerini harmanlayacağın yeni fırsatlar karşına çıkabilir. Geçmişten gelen çözümlenmemiş ailevi konuların şifalanması için şansın olabilir. Ani ve birikmiş öfkene hakim olmalısın.

Unutma, Jüpiter -Venüs kavuşumu ilahi koruma altında olduğunu sana hatırlatıyor. Atacağın adımlarda yalnız değilsin. Eski yaralarından korkma , şifa acının içerisindedir. Yeniden incinirim diye korkma kalbini sevgiye açmazsan çorak toraklar gibi üşürsün.

Bu tutulma yaşamında ne olursa, kendine güvenmen gerektiğini sana hatırlatacak. Ne fırtınalar atlattı bu beden, ne yağmurlar altında ıslandı. Hep daha güçlü devam etti yoluna.

Şimdi eskisinden daha güçlü olarak yolculuğunda ilerleyebilirsin. Yalnız değilsin.. Hiçbir zaman yalnız olmadın.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

 

 

Boğa Burcunda Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Bu tutulma ile maddi kaynaklarınızda iyileşme olabilir. Gelirlerinizde artık yeni gelir kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Kendi değerinizin farkına varın. 

BOĞA: Bu tutulma sizin içi çok kaderi etkiler taşıyor. Artık eski siz olmayacaksınız. Dış dünyaya bakış açınız değişiyor ve kendi duvarlarınızı nasıl yıktığınıza siz bile şaşıracaksınız. Yeni bir siz yeni bir görünüm .

İKİZLER: Tutulma hattı ile birlikte bilinçaltınıza bir yolculuk başlıyor. Dönüşüyorsunuz. Korkularınız ile yüzleşin, şifa derinlerde.  Arkanızdan konuşanlar bir bir ortaya çıkacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ: Yeni sosyal gruplar ve çevrede olmak size iyi gelecek. O kadar içinize kapanmıştınız ki gülmeye hasret kaldınız. BU tutulma ile daha çok arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir, yeni çevrelerden kazançlar sağlayabilirsiniz.

ASLAN: Güçlü dönüştürücü bir tutulma sizi kariyer evinizden ziyaret ediyor. İş hayatınızda ani ve beklenmedik gelişmeler neticesinde tahmininizden daha yoğun günler sizi bekliyor. Allah tan çalışmayı çok seviyorsunuz. Hedeflerinize güvenle yürüyorsunuz.

BAŞAK: Yurtdışı bağlantıları ve yüksek öğrenim konularında aniden şans kapınızı çalabilir. Hukuksal konular, uzun seyahatler ve yabancılar ile bağlantılar gündeminizde olabilir.

TERAZİ: Gelir gider dengeleriniz bu tutulma ile gündeminizde olacak. Vergiler, miras , ortaklıklardan gelen paralar, krediler gündeminizde olabilir. Gelir gider dengenizi iyi değerlendirmeli sağlam yatırım fırsatlarına kulak vermelisiniz.

AKREP: Gündeminizde eşiniz ve ortaklıklarınız olabilir. Bu parçalı güneş ttulması ile birlikte birtakım anlaşmazlıklar konusunda kalıcı çözümler bulmak için adım atabilirsiniz.

YAY: Gündelik yaşamınızdaki rutinlerinizde ani ve beklenmedik olaylar karşısında nasıl şekil alacağınız çok önemli. Bu tutulma yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızı, genel sağlığınızı gündeme getirebilir.

OĞLAK: Ani ve beklenmedik bir aşk kapınızı çaldığında ne yaparsınız? Alışık olmadığınız bir heyecanı yaşamaya hazırlanın. Çocukları olanlar onlar ile ilgilenerek daha çok vakit geçirebilir, onların geleceği için yatırım fırsatları ele geçirebilirler.

KOVA: Bu güneş tutulması taşınmaz mallarınızı, evinizi, ailenizi gündeminize getirebilir. Ani bir taşınma kararı sizi ürkütse de iyi geleceğine emin olun.  Ata karmasından gelen sorunların şifası için harika bir dönem.

BALIK: Gündeminizde kardeşleriniz, yakın akrabalarınız olabilir. Karşınıza çıkabilecek yeni eğitim fırsatları ve ticari anlaşmalar, yazışmalar, kısa yolculuklar gündeminizde olabilir.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

 

Koç Burcunda Yeni Ay – 01.04.2022 –

01.04.2022 Koç Burcunda Yeni Ay

“Ruhumun kanatlarını açıyorum.”

11° Koç Burcu Sabian Sembolü ; “Yaban Kazları Sürüsü”

     Bu Yeni Ayın sabian sembolü, artık kanatlarını açma zamanı geldiğini hatırlatıyor.

Koç burcunun o özgür vahşi doğasının altında bireysel sorumluluklarımızı unutmadan, kendi özgürleşme arzumuzu da beslememiz gerektiğini hatırlatıyor.

Baharın uyanışı ile beden ve ruh arasındaki denge savaşı bizi biraz yorabilir. Toprak bedenin dünyevi hayata tempo uydurması gerektiğinin bilincinde olması ile özgürlüğe ihtiyaç duyan ruhun kanatlanma arzusu bu yeni ay ile gündemimizde olacaktır.

Yaşam dengeden ibarettir. Her şey muhteşem bir matematiksel denklem içerisinde etrafımızda bir dantel gibi örülmüştür. Bize kalan bu muhteşem motifteki yerimizi keşfetmek ve o rolün hakkını vermektir.

O yabani kazların bile göç ederken birbirlerini destekledikleri, birbirlerini yolculuk boyunca yalnız olmadıklarını hatırlattıkları bir süreçtir.

Sende kendine şunu sık sık hatırlat, bu yolculukta yalnız değilsin.

Ruhunun tekamül yolculuğu sırasında, tanımasan bile seninle aynı soy karasından gelen kişiler ile yolların kesişecek ve birbirinize yardım edeceksiniz. Yalnız değilsin ve asla yalnız olmadın.

11° Koç Burcunda gerçekleşecek olan bu yeni ay ateş enerjisini artık uyuyan bedenimizde, hayatımızda bizlere iyiden iyiye hissettirecek. Baharla birlikte canlanan doğanın enerjisini biz de tüm hücrelerimizde bir “uyanış” olarak hissedeceğiz.

Ani ve fevri çıkışlardan uzak durmalıyız bu yeni ayda. Masum patavatsız bir çocuk gibi iyi niyetlide olsak da kimseyi kırmamaya üzmemeye çalışalım. Fikirlerimizi beyan etmek güzel ama her fikri ifade ederken iyice düşünmeliyiz.

Merkür’ün eşlik ettiği bu yeni ayda gündemimizde yazılı sözleşmeler, antlaşmalar, dokümanlar, eğitim ve yolculuklar olabilir.

Chiron etkisini her birimiz hayatımızın farklı aşamalarında hissedeceğiz. İhtiyacımız olan yara bandını sunacak olan bir yeni ay. Acılarımız ile yüzleşerek yeniden doğmak için sağlam adımlar atacağız. Satürn-Mars birlikteliği sağlam ve güçlü atılan adımları kalıcı kılarken, yüzleşmekten korktuğunuz yerlerde size destek olacaktır.

Yangınlar, kesikler, kazalar, patlamalar, tektonik hareketliliklerin gözlemlenebileceği bir sürece giriyor tüm dünya. Sabian sembolündeki kazlar, “göç ve göçmenler” konusunu gündeme getirecektir.

Stres kayaklı baş ağrılarına nane yağı iyi gelecektir.

Bu yeni ay, kalbindeki ateşi yakman gerekecek. İnandığın konularda kalbini gönlünü ortaya koymalısın. Yaraların ışığın bedenine girdiği yerdir. Ve bu şifa için mücadele etmen gerekiyor.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog

 

 

Koç Burcunda YeniAy’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Hayatlarının her alanında yeni planlar yapacaklar, bol bol iletişim kuracaklar. Çözemedikleri sorunlarını, derinlere ittikleri dertlerini çözüme kavuşturacak ve şifalandıracaklar. 

BOĞA: Bu yeni ay ile birlikte şifayı içinizde arayacağınız bir süreç. İnziva zamanı. Yaralarınızın üzerini örttüğünüz ne varsa şimdi yüzleşme ve acılarınızdan, korkularınızdan kuruntularınızdan  özgürleşme zamanı.

İKİZLER: Bu yeni ay ile birlikte arkadaş çevrenizde bir hareketlilik başlıyor. Yeni sosyal gruplar içerisinde olmaz size iyi gelecek . Özgür ruhunuzun bu çeşitliliğe ihtiyacı vardı. Yeni fırsatlar ve tanışmalar sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırabilir.

YENGEÇ: Kariyer hayatınızda güzel gelişmelere hazır mısınız? Fazlası ile hak ettiniz. Yeni bir iş, yada başvurularınıza olumlu cevaplar alabilir. Yeni kariyer gelişmeleri sizin endişelerinize merhem olabilir.

ASLAN: Ruhunuzu besleyecek ve size iyi gelecek yeni yerleri gezme fırsatları elde edebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da yabancı ortaklıklar konusunda güzel fırsatlar elde edebilirisiniz. İletişim becerileriniz size yeni güzel fırsatları getirecektir.

BAŞAK: Para evinizdeki bu yeni ay size beklediğiniz bir para konusunda güzel haberler getirebilir. Bir banka kredisi yada beklediğiniz bir ödeme konusunda tamda ihtiyacınız olan zamanda gelmesi çok işinize yarayacaktır.

TERAZİ: Bu yeni ay gündeminize ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızı getiriyor. Bu güne kadar konuşulmamış sorunlardan bahsetmek ve yaraları iyileştirme fırsatı sunacaktır. Ama sizden ricamız dilinizin üslubuna dikkat edin. Ok gibi saplanmasın kelimeler.

AKREP: Gündelik hayatınızda alacağınız desteğin keyfini çıkarın. Belki yeni bir heyecan aşk yada çocuğunuza vakit ayırabilmeniz için , günlük yaşamda size destek olacak kişiler sorunlarınıza çözüm olacak. Yaşamınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Baş ağrılarına dikkat stres bazlı olabilir.

YAY: Bu yeni ayda iletişim trafiğinizi arttırırken yeni bir aşkın ilk adımları atılabilir. Heyecanlı flört dönemi ruhunuza iyi gelecek. Çocukları olanlar, çocukları ile birlikte keyifli bir döneme giriş yapıyorlar. Şans oyunlarında ani ve dürtüsel adımlara dikkat edin lütfen..

OĞLAK: Gündeminizde, aileniz, yuvanız, yaşam alanınızdaki yenilikler var. Kimileriniz gayrimenkul alımı ve satımı konusunda şanslı olabilir. Evinizde tamirat ve tadilat için uygun bir fırsat.

KOVA: Bu yeni ay ile birlikte kendi değerinizi daha rahat ve güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yakın mesafe yolculuklar yeni eğitim fırsatları ve ticaretle uğraşanlar için güzel iletişim fırsatları sunun bir dönemdesiniz. Kardeşler ve yakın akrabalar ile yoğun bir döneminiz var.

BALIK: Ekonomik gelir gider dengenizdeki duraksama artık sonlanıyor. Yeni maddi kazanım kaynakları aradığınız yara bandı olabilir. Yeni iş fırsatları ve yeteneklerinizi paraya dönüştürebileceğiniz fırsatlar önünüze çıkabilir.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

 

 

 

27° Başak Burcu Dolunay Sabian Sembolü; “KEL BİR ADAM”

18.03.2022 Başak Burcunda Dolunay

“Güzellik ve Güç İçten Dışadır.”

27° Başak Burcu Sabian Sembolü ; “Kel bir adam”

 

Bu dolunayın sabian sembolü aslında iç içe bir çok mesajı saklamış.

Değişim içten dışa doğru başlar.

Zamanla olgunlaşan kişi, yolculuğunda edindiği deneyimlerden dolayı tecrübelidir. Yaşanan kriz kaos ya da herhangi bir olay karşısında nasıl sorumluluk alıp adım atacağını bilir.

Bu dolunayda, gücünü ve sorumluluk duygunu bıraktığın yere bir dön bak diyor adeta. Sana baskı uygulayarak, seni manipüle ederek zorla yaşamını zorlaştıran insanlar kimler.? Onlara karşı koymak senin elinde. Güçlü dönüşümlerin başlangıcında olduğunu hatırlatıyor bu dolunay.

Dişi ve maskülen enerjinin eşit olduğu bir bedende karar verme mekanizması daha mantıklı işleyecektir. Peki sen hayatının neresindesin? Hayatının merkezinden uzakta, yaşamını ele geçirenlere teslim mi oldun? Yoksa sen de bir başkasının hayatındaki zorba mısın?

Hayat dengedir. Değişim ve dönüşüm içten dışa başlar. Yol boyunca edindiğin tüm deneyimleri şimdi sahip olduğun güç ile merkezinde kalarak kullanabilme zamanıdır.

Kendi hayatını yönetecek o güç sende var. Bir başkasının senin adına karar vermesine izin verme. Yaşam senin yaşamın.

Hayatımızın,  kolaylıkla güzelliklerle neşeyle yeniden şekillendiği sürprizlerle dolu harika günlerimiz olsun.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #keşfet  #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi

 

27° Başak Burcunda Dolan Ay

18.03.2022 Başak Burcunda Dolunay

“Güzellik ve Güç İçten Dışadır.”

18 Mart 2022 saat 10:18 de 27° Başak Burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

Başak -Balık karşıtlığındaki bu dolunayda denge çok önemli. Dolunaylar kapanışları ve sonlandırmaları beraberinde getirir. Dolunayın ışığında daha da görünür olan tüm olaylar netlik kazanır ve bir kapanışa doğru evrilir.

Bu dolunayda “Güçlü Dönüşümler” var.

Yükselendeki ikizlerin yöneticisi Merkür yine başak burcundaki dolunayın da yöneticisi. Merkür balık burcunda çok da rahat ettiği bir konumda değil. Toplumsal olaylara daha çok duyarlı olacağımız bir süreçteyiz. İletişim trafiğinin yoğun olacağı bu iki hafta boyunca bilginin kaynağını daima sorgulayın. Bilgi kirliliğine dikkat!!

Detaylara düşkün olan başak enerjisi bu dolunay ile üretici yanını ortaya koymak isteyecektir. Tarım, sağlık çalışanları, sendikalar, hizmet sektörü çalışanları, toprak emekçileri başak dolunayında gündemde olacaktır.

Bahar ile birlikte yeniden yeşeren hayatı organize etmek isteyeceğimiz haftalara adım atıyoruz. Günlük hayatımızı düzenlemek yeniden şekillendirmek, bize artık hizmet etmeyen eşyalardan ve kişilerden özgürleşmek iyi gelecek. Ruh ve beden sağlığının önemini yeniden keşfediyoruz. Sağlıklı olmak adına diyete başlamak isteyenler, detoks denemek isteyenler başarı elde edebilirler.

Bu dolunayda kendinize yeni bir düzen kurmak isterken detaylarda kaybolmayın, aşırı eleştirel olmayın, ne kendinize ne de bir başkasına karşı. Yaşamınızı mükemmelleştirmek isterken çaresizlik hissinizi tetiklemeyin.

Kimse mükemmele olmak zorunda değil, kimse harika bir vücuda sahip olmak, göbeğini açmak zorunda değil, kimsenin uzun gür saçları olmak zorunda değil, kimsenin kusursuz dişleri ve cildi olmak zorunda değil.

Düğümlerin ve Plüton’un desteğini alan bu dolunay adım atmak istediğin her türlü değişim dönüşüm için desteklendiğini bizlere söylüyor.

Güzellik içten dışadır.

Neptün’ün karşıtlık yaptığı bu dolunay da zihni susturmak biraz zor gibi gözüküyor. Düşüncelerdeki dağınıklığı organize etmekte zorlanabilirsiniz, Merkür’ün balık burcundaki seyirde bunu zorlaştıracaktır. Kuruntularına yenik düşmeden, edindiğin bilgileri, duyduklarını sorgula lütfen. Kedi deneyimlerinden tecrübelerine dayanarak hareket etmelisin.

Bu dolunayda bağırsaklar, mide ve karaciğer ile ilgili konular gündeme gelirken, panik ataklar deneyimlenebilir. Denizler, denizlerdeki gemi kazaları, zehirlenmeler, boğazlar, ufak çağlı tektonik hareketlilikler bu dolunayın gündemi.

Hayatımızın,  kolaylıkla güzelliklerle neşeyle yeniden şekillendiği sürprizlerle dolu harika günlerimiz olsun.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #keşfet  #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi

 

 

Başak Burcunda Dolunayın Burçlara Etkisi

 

KOÇGünlük rutinlerinizi değiştiriyorsunuz. Diyete başlamak isteyen koçlar için güzel bir zamanlama. Sağlığınıza önem vereceğiniz bir dönem. Mide ve sindirim sisteminize fazla yüklenmeyin lütfen. Bu aralar rüyalarınız haberci. Bilinç altınız size mesajlar verebilir.

BOĞABu dolunay ile aşk hayatınız, çocuklarınız, yetenekleriniz gündeminizde. Sahip olduğunuz bazı hobileri çocuklarınız ile birlikte paylaşarak keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Bazı ilişkilerinizin şekli değişebilir. Arkadaş gruplarınız içerisinde kararsız kalabileceğiniz zamanlar olabilir.

İKİZLERGündeminizde aileniz, ebeveynleriniz eviniz ve gayrimenkulleriniz olabilir. Atalarınızdan size aktarılan yüklerin dönüşümü söz konusu. Kariyer hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir iş teklifini iyice araştırın.

YENGEÇBu dolunayda gündeminizde, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, eğitim almak ve vermek, komşularınız ve sosyal medyadaki hayatınız olacaktır. Karşınıza çakabilecek uzak yolculuklar konusunda tereddütleriniz olabilir, koşullar henüz hazır olmayabilir. Gözünüz yükseklerde olsun, gücünüzü elinize alın, emin adımlarla ilerleyin.

ASLANKendi yetenekleriniz ile kazandığınız para akışı bu dolunay ile birlikte gündeminizde. Harcamalar konusunda dikkatli olunmalı. Online yapılacak alışverişlere kendinizi kaptırmayın. Bu dolunay içerisinde ödemeler vergiler ve eşinizin yatırımları ile ilgili bazı konular sizi meşgul edebilir.

BAŞAKSizin burcunuzda gerçekleşen bu dolunay, değişimi güçlü bir şekilde hissedeceğinizi söylüyor. Başata fiziksel olmak üzere, ruhsal ve sağlık konularında atacağınız adımlar desteklenmekte. Hayat sahnesinde kendinizde bulamadıklarınızı tamamlamaya çalışan eşininiz, partneriniz ya da ortağınız gündeminizde olabilir.

TERAZİ: Bu dolunay ile bilinç altınızın derinliklerine iniyorsunuz. Şifa belki de en derinlerdeki korkularınız ve travmalarınız ile yüzleşmekten geçiyor. Rüyalarınıza kulak verin. Bu dönemde yapacağınız şifa çalışmaları etkisini hızlı gösterecektir. Ayaklara dikkat.

AKREPSosyal çevreniz, hayalleriniz, dernekler, organizasyonlar bu dolunay ile gündeminizi oldukça meşgul edecektir. Toplumsal konuların yararına daha çok sosyal gruplar ile bir araya gelebilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına arkadaşlarınızın sevdiklerinizin desteğini almak size iyi gelecektir. Bu dönemde riskli şans oyunları ve borsa konularında temkinli olunuz.

YAYKariyer evinizde gerçekleşecek bu dolunay size yeni fırsatlar sunacaktır. Çalıştığınız iş yerinde daha da görünür olabilir, sorumluluk alabilirisiniz. Kimi durumlarda aile ile iş arasında kalmak sizi yorsa da , bu dönemde ani ve net kararlar vermeyin.

OĞLAK: Gündeminizde, yurt dışı gezileri, yeni eğitimler, yapancılar ile anlaşmalar olabilir. Felsefi konulara olan merakınızı bu dolunayda karşınıza çıkacak eğitimler ve kaynaklar ile doyurabilirsiniz. Sosyal medyayı kullanırken dikkat edin. Virüslü mailleri ve mesajları açmayın.

KOVA: Bu dolunay ile birlikte vergiler, alacak – borç dengeleriniz, vergiler, krediler ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Beklediğiniz yatırım parası varsa o gelebilir. Kredileriniz sonuçlanabilir.

BALIK Hayat arkadaşınız, ortaklıklarınız, ortaklaşa yapılan işler , partneriniz bu dolunayda hayatınızda daha da görünür hala gelecektir. Çevrenizde bakıp ta görmediğiniz kişiler olabilir, dikkatli bakın. Kimi zaman zorlandığınızda yardım istemekten çekinmeyin. Birlikten kuvvet doğar.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

 

 

 

Balık Burcunda Yeni Ay Sabian Sembolü

                 Balık Burcunda Yeniay     ( 02.03.2022 )

“Kılıçlarımı gömdüm, kendimi hayatı akışına bıraktım.”

12° Balık Burcu Sabian Sembolü ; “Müzedeki bir Kılıç”

 

Yaşamın yorucu savaşlarından bunaldığında durup dinlenmek istersin. Ardı ardına gelen ihanetlerin, mücadelelerin karşısında senin içindeki yanan ateş ile dimdik duruşun belirler, yaşamdaki konumunu.

Yoruldun ve dinlenmek ,soluklanmak istiyorsun. Haklısın.

Hayatında otorite olarak kabul ettiğin kişilerin senin hayatına şekil vermelerinden, onlar için güçlü olmaktan ve savaşmaktan yoruldun.

Şimdi hayatın içerisinden geçerken edindiğin deneyimler ile, ruhunun bilgeliği sana daha fazla savaşmana gerek olmadığını söylüyor.

Her an kendini korumak ve müdafaa etmek zorunda değilsin. Bu hayatın sınavları karşısında bir yenilgiden bahsetmiyorum, bu yaşamın içerisindeki teslimiyettir.

Canını yakanlardan, acılardan, ihanet edenlerden intikam almak yerine daha bilge bir bakış açısı ile hayat içerisindeki kazananı olmayan bu mücadeleye son vermektir.

Kendinle ve hayatla barış. Yükseliş için teslimiyet gerekir. Hayatındaki tüm zorluklar ile savaşarak mücadele ederek çözüm bulamazsın. Bazen yaşanan tüm olumsuz gibi görünen olaylar aslında eğitiminin bir parçasıdır. Ruhunun deneyim alanından geçerken aldığı bu eğitimde artık kılıçlarını duvara asma zamanıdır.

Hayatındaki dengeyi yeniden sağlayabilmek için dinlenmen, biraz geri çekildiğinde farkındalığın değişecektir. Duvarında asılı olan o kılıçlar senin geçmiş deneyimlerindir.

Şimdi dinlenme ve merkezinde kalabilme zamanıdır.

Kendini koşulsuzca affetme zamanıdır.

 

Yıldızın Daima Parlasın
Gülden Güneren
Karma Astrolog

@gulden_guneren
www.guldenguneren.com

Danismanlik icin:
info@guldenguneren.com

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın
#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi
#pray #ancestors

Balık Burcunda Yeniay – 02.03.2022

Balık Burcunda Yeniay – 02.03.2022

“Kılıçlarımı gömdüm, kendimi hayatı akışına bıraktım.”

 

12° Balık  Burcu yeniayı Jüpiter ile kavuşumda. Balık burcunun ilahi merhameti ile kendine acımayı seven kurban yanı arasında kalabiliriz. Jüpiter bolluk bereket ve fırsat verirken bir yandan da bulunduğu bölgedeki sonuca ulaşmamış olayları büyüterek daha da görünür kılar.

Bu Yeniay, sezgiler, rüyalar, hayaller, merhamet ve bağımlılıklar gündemde olabilir.  6. evde meydana gelecek Yeniay hem ruhsal hem bedensel bütünlüğe dikkat çekiyor. Hayatlarımızda şifayı arıyoruz.

Yaralarımız, şifanın bedeninize, ruhunuza girdiği yerdir.

Jüpiter Achenar kavuşumu küllerinizden yeniden doğmak için size fırsat sunacaktır.

Bu yeni ayda Merkür–Satürn kavuşumu kesinleşiyor. Balık burcundaki yeni ayın hayalperest yanını baskılamak sınırlamak istercesine bize gerçekçi hayaller kurmamız konusunda uyarıyor. Balık etkisi ile dağılan zihinlerin yeniden toparlanması ve disipline edilmesi gerektiğini hatırlatırken, konsantrasyon eksikliği deneyimlenebilir.

Bu yeni ay ve onu takip eden haftalara damgasını vuracak Mars-Pluton kavuşumu “Geniş bir kuşhane” sabian sembolü ile oldukça konuşulacak.  Vesta, Venüs, Mars, Pluton  oğlak burcundaki bu kavuşumu yaşamlarımıza kriz ve kaosu getirerek değişim ve dönüşüme karşı nasıl tepkiler vereceğimizi sorgulatacak.

İkili ilişkilerdeki manipülatif kontrol etme arzusuna dikkat çekiyor. Dönüşüm için takıntı yaptığınız, güç ede etmek istediğiniz, yönetmek istediğiniz ne varsa teslimiyet içerisinde olmanız gerekiyor. Dürtülerini kontrol edebilen kaderini kontrol edebilir. Öfke ve kin kontrol edilemediği takdirde dönüşüm ızdıraplı bir yoldan geçer.

Yükselendeki terazi uzlaşma ve denge istese de dünya gündeminde dürtüsel hırs ve güç çekişmelerinin Dünya üzerindeki herkesi dönüşüme sürükleyeceği ve çok çeşitli sonuçları olacağı gözükmektedir.

Bu yeni ayda, vücudunuzda ödem oluşabilir, ayaklarınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Halsizlik yorgunluk ve uyku haline karşın yeni ilaçlar denemeyin.

Bol su tüketin ve ruhunuzu ne besliyorsa onu yapın. Müziğin şifasını hayatınıza davet edin.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

#karmaastrolog #mekanastrolojisi #kisiselgelisim #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #keşfet  #regresyonterapisi #selfhealing #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #astrolojieğitimi #şifa #kozmikenerji #ilişkianalizi #Çakra #ruhsaltarot #tarotdanışmanlığı #tarotrehberligi

 

27° Aslan Burcundaki Dolunay Sabian Sembolü

16.02.2022 Aslan Burcunda Dolunay

“Sırtımdaki hançere inat, yine yürüyorum bu Dünyada.”

27° Aslan Burcu Sabian Sembolü ; “Büyük Bir Ağacın Dallarındaki Birçok Küçük Kuşlar”

 

Kaybolduğunu düşündüğün zamanlar oldu mu hiç? Yaşanan kargaşanın içerisinde, herkesin koşarcasına bir yerlere, bir şeylere yetişiyor olması dikkatini çekti mi ? Tüm bu yaşam kaosu içerisinde kendini yönsüz, amaçsız ve yorgun, dağılmış hissettin mi?

Hepsi çok normal, bunlar olabilir. Var oluşunun nedenlerini sorgulaman ve kendini bu yolda bazen yalnız hissetmen çok normal. Dertler üst üste geldiğinde, ihanetlerin bir diğerini takip ettiğinde çevrendeki insanların içindeki anlamsız kötülüğüne şaşırdığında, pes etme.

Yaşam farklı dokulardaki insanların bir araya gelerek düzensiz bir harmoni oluşturmasıdır. Bir arada olmanın yarattığı sinerji belki de bizleri yaşamda ayakta tutan yegâne unsur olabilir.

Yaşadığın acıyı, olayı sana bir nedenden dolayı yaşatırlar. Fark edebilmen.!! Gücünü fark edebilmen için ard arda ihanetleri, zorlukları yaşarsın. Taaki, “ben bunların üzerine çıkabilirim, yapabilirim” diyene kadar.

Bu sabian sembolü yalnız olmadığını sana hatırlatıyor. Köklerinin derinlere uzandığını, dallanıp budaklanan kollarının Yaradan’ın koşulsuz sevgisi ile bir olduğunu hatırla diyor. Kutsal Yaşam sensin hatırla.

Soy karmandan gelen tüm yaşanmışlıkları geride bırakabilir, kendi yolunu kendin çizebilirsin, senden sonraki jenerasyonlara kendi seslerini duyurabilecekleri özgür bir yaşam fırsatı bırakabilirsin.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şey göründüğünün tersidir.

Sana ceza olarak düşündüğün olaylar belki de ödülündür ….Henüz göremiyorsundur.

Gücünü eline al ve asla pes etme.

Her şey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir.

Dönüşüm için atılan adımların kolaylıkla olması temennim ile …

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog

Aslan Burcunda Dolunay 16.02.2022

16.02.2022 Aslan Burcunda Dolunay

“Sırtımdaki hançere inat, yine yürüyorum bu Dünyada.”

27° Aslan Burcu Sabian Sembolü ; “Büyük Bir Ağacın Dallarındaki Birçok Küçük Kuşlar”

Kaybolduğunu düşündüğün zamanlar oldu mu hiç? Yaşanan kargaşanın içerisinde, herkesin koşarcasına bir yerlere, bir şeylere yetişiyor olması dikkatini çekti mi ? Tüm bu yaşam kaosu içerisinde kendini yönsüz, amaçsız ve yorgun, dağılmış hissettin mi?

Hepsi çok normal, bunlar olabilir. Var oluşunun nedenlerini sorgulaman ve kendini bu yolda bazen yalnız hissetmen çok normal. Dertler üst üste geldiğinde, ihanetlerin bir diğerini takip ettiğinde çevrendeki insanların içindeki anlamsız kötülüğüne şaşırdığında, pes etme.

Yaşam farklı dokulardaki insanların bir araya gelerek düzensiz bir harmoni oluşturmasıdır. Bir arada olmanın yarattığı sinerji belki de bizleri yaşamda ayakta tutan yegâne unsur olabilir.

Yaşadığın acıyı, olayı sana bir nedenden dolayı yaşatırlar. Fark edebilmen.!! Gücünü fark edebilmen için ard arda ihanetleri, zorlukları yaşarsın. Ta ki, “ben bunların üzerine çıkabilirim, yapabilirim” diyene kadar.

Bu sabian sembolü yalnız olmadığını sana hatırlatıyor. Köklerinin derinlere uzandığını, dallanıp budaklanan kollarının Yaradan’ın koşulsuz sevgisi ile bir olduğunu hatırla diyor. Kutsal Yaşam sensin hatırla.

Soy karmandan gelen tüm yaşanmışlıkları geride bırakabilir, kendi yolunu kendin çizebilirsin, senden sonraki jenerasyonlara kendi seslerini duyurabilecekleri özgür bir yaşam fırsatı bırakabilirsin.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şey göründüğünün tersidir.

Sana ceza olarak düşündüğün olaylar belki de ödülündür ….Henüz göremiyorsundur.

Gücünü eline al ve asla pes etme.

Kadersel bir dolunayı kucaklıyoruz.

27° Aslan Burcu dolunayı 12-6 kaspında gerçekleşiyor. Aslanın o ateşli gücünün daha içe dönerek farkındalık kazanacağı günlere yürüyoruz. Kalbimizin sesine kulak vereceğimiz acılarımızı sarmak isteyeceğimiz bir dolunay.

Adhafera sabit yıldızı ile kavuşuyor bu dolunay. Aslan burcunun Zeta Leo takımyıldızında bulunan sabit yıldız asitler, sıvı patlayıcılar, yangınlar ve zehirlenme sonucu görülen ölümlerin işaretidir. Dikkatli olunması gereken günler.

Dolunayın büyük kare oluşturarak düğümler ile hayatımızda çok kadersel bir dönemi başlatacak. İçinizdeki kurbandan uzaklaşarak, görünür olmak ve cesur adımlar atmak isteyebiliriz. Plüton ile yaptığı açı ile ani ama kalıcı dönüşümlere adım atabiliriz. Merkür’ün Kova burcundaki seyri başlamışken, olaylara geniş pencereden bakabilme fırsatı sunacaktır. Kısıtlanmışlıklar içerisinde özgürleşme ihtiyacı daha da duyulur olacak bu dönemde.

Kimi aşıklar kadersel karşılaşmalar gerçekleşirken, kimi aşıklar da yelken açıp hayatlardan çıkacak.

Drama kraliçesi olmadan, hayatınızın kraliçesi olun!!

Yaşanmış her olay, amacına hizmet etmiş ve bitmiştir. Sizi dönüştürmüştür. Artık eski siz değilsiniz. Geriye bakama zamanı değil. Gücünüzü elinize alma ve yeniden ayağa kalkma zamanıdır.

 

Her şey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir.

Dönüşüm için atılan adımların kolaylıkla olması temennim ile …

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog

 

 

Aslan Burcunda Dolunayın Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak gelişmeler söz konusu. Şu dönemde spor il ilgilenebilir, hobilerinizi yeniden ele alabilirsiniz. Görünür olmak sahnede parlamak isteyeceksiniz. Size bu fırsat bu dolunayda sunuluyor ama otorite figürleri, patronlarınızla güç mücadelelerine girmeyin. En iyi ben bilirim havaları sorun yaşatabilir. Dikkat

BOĞA: Aileniz ve eviniz gündeminizde olacak. Atalarınızdan bu yana hayatınıza etki eden konular ile yeniden yüzleşebilir, kapanışlar yapabilirsiniz. Taşınmaz mallarınız ile ilgili alım satım kararı verebilirsiniz. Evde bazı dekoratif değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz

İKİZLER: Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınız gündeminizde olacaktır. Kardeşleriniz ile birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Almak istediğiniz bir eğitim varsa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Kısa seyahatler gündeminizde olurken, sosyal medyada daha fazla görünür olabilmek adına yeni taktikler deneyebilirsiniz.  

YENGEÇ: Sonunda para konusunda yüzünüzün güleceği bir dönem. Öte yandan gelir gider tablonuzu kontrol altında tutmaya devam etmelisiniz. Gereksiz lüks harcamalardan sakının. Bu dolunay ile birlikte kendinizi ödüllendirin. Hep çevrenize değil kendinize bir hediye alın. Kendi değerinizin farkına varacağınız bir dolunay.

ASLAN: Burcunuzda gerçekleşecek dolunay yaşamınızda kadersel gelişmeleri ağırlayacak. Özellikle otorite konumundaki kişilerin takdirini toplayacak ve daha da görünür olacaksınız. Yıldızınızın parladığı bu dolunay size yeni iş fırsatları sunabilir. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda çeşitli dekoratif değişiklikler yapmak size iyi gelecektir.

 BAŞAK: Büyük bir kadersel değişim ve dönüşümün eşiğindesiniz. Bilinçaltınızdaki bazı kodların kırılması ve temizlenmesi gerekiyor. Size ait olmayan bazı inançlardan özgürleşmelisiniz. Gizli düşmanlıklar ve bazı kayıplar ile mücadele ederken, kendi gücünüze inanmalı ve  kişilere karşı olan sabit bakış açınızı bırakmalısınız.

TERAZİ: Arkadaş grupları içerisinde olmak, kurum ve derneklerde daha güçlü söz sahibi olmak sizi mutlu edecektir. Bazı hayalleriniz gerçeğe dönüşmek için destek alıyor. Ne mutlu size. Bazı miras ve paylaşım konuları gündeme gelebilir. Arkadaş gruplarınız ile birlikte olmak özlediğiniz neşenizi yerine getirecektir.

AKREP: Kariyeriniz bu dolunayda gündeminizde olacak. Yıldızınız parlarken daha da görünür olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sizi destekleyip arkanızda olanların varlığı kendinizi güvende hissettirecek. Yaşamınızdan çıkması gerekenlere müsaade edin. Özgürleşen siz olacaksınız.

YAY: Uzun seyahatleri özlediniz, Dünyayı farklı bir pencereden izliyorsunuz artık. Bu dolunay sürecinde karşınıza yeni eğitim fırsatları çıkabilir ve yeni farkındalıklara yelken açabilmek için size fırsat sunacaktır. Yeni anlaşma ve sözleşmeler karşınıza çıkarsa detaylara dikkat etmeniz çok önemli.

OĞLAK: Gündeminizde tazminat, nafaka, miras yoluyla elde edilme  olasılığı olan kazançlarınız olabilir. Başkasının finanse ettiği konularda cesur adımlar atabilirsiniz. Bank kredisi başvurusu düşünenler için detaylara dikkat etmelerini öneririm. Hakkınız olanı kimsede bırakmayın. Kendinizi ve haklarınızı savunacağınız günlere adım atıyorsunuz.

KOVA: Sizleri yakından ilgilendirecek bir dolunay söz konusu. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız mercek altında olabilir. Uzun zamandır sorunlu ilerleyen bir ilişkiniz varsa yolları ayırarak her iki tarafında özgürleşmesi önemli. Ortaklıklarda alacağınız yeni destek ile daha güçlü adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Aile bireylerinin özel hayatınızda ve iş ortaklıklarınıza dahil olmasına izin vermeyin.

BALIK:  Gündelik hayatınız, çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınız bu dolunayda daha da görünür olacak. Yeni olasılıklar kapınızı çalabilir.  Çalışma koşullarınızda yeni değişiklikler sizi mutlu edebilir. Sizin için huzur önemli, özlediğiniz bu ortam yeniden sağlanabilir. Sağlık kontrollerinizi  bu günlerde aradan çıkarmanız faydalı olacaktır.

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

12° Kova burcunda Yeni Ay Sabian Sembolü

12° Kova burcunda Yeni Ay Sabian Sembolü

“Bir Barometre”

 

Senin göstergelerin ne gösteriyor?

Bu sembolden de anlaşılabileceği gibi, bu yeni ay öyle yeni başlangıçlarla alakalı değil.!!!

İnsanoğlu muhteşem bir mekanizma ile yaratılmıştır. Duyu ötesi algılardan tutunda, gördüğünü çeşitli yorumlama yeteneklerine kadar donanımı fazladır.

Kimi zaman kelimelere dökmeseniz de, çevrenizde olan biten her şeyin farkındasınızdır.

Arkanızdan dönen dolapların, yüzünüze gülerek baka baka söylenen yalanların ya da gerçekten sevgiyle iyi niyetle yaklaşan herkesin farkındasınızdır.

Çünkü tüm beden katmanlarınız enerji formlarını algılayacak özelliktedir. Her şey enerji ve frekanstır.

Bu yeni ay zorlayıcı, sıkıştırıcı, düşündürücü bir yeni ay, içinize dönmeniz için sizi mecbur bırakacak. Duygusal ilişkilerinizi, var olan maddi kaynaklarınızı, Dünya içindeki varlığınız, arkadaşlıklarınızı, başarmak istedikleriniz ve bir çok konuyu sorgulayacaksınız.

Tüm olaylar üst üste geldiğinde içinde patlamaya hazır bir fırtına varken nasıl sakin kalabileceksin!

Tüm sahtekarlıklar yalanlar gözüne gözüne bakıyorken, içindeki adalet duygusunu nasıl susturabileceksin.

Bu yeni ay dönüşümün için çok önemli bir adım. Var olan şartlarını, ruhsal bedensel zihinsel yapının bütünlüğünü tüm olaylar karşısında nasıl koruyabileceğini sorgulatacak. Yanından geçtiğin unsurları fark edeceksin.

Kendi gücünü kendi göstergelerini bir kez daha keşfedebileceksin.

Tamam yapamam dediğin yerden daha güçlü kalkabileceğini fark edeceksin.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #SabianAstroloji #Sabiansembolleri #Sabiansymbols