Terazi Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi

06.10.2021 Terazi Burcunda Yeni Ay

“Zarafet ile Adalet, Hayat için Denge ”

13°Terazi Burcu Sabian Sembolü : “Bir Öğlen Siestası”

Bu Sembol, biraz mola diyor. Kimi zaman yapacaklar o kadar yoğun olur ki, ne nefes almaya ne yemek yemeye zaman bulamazsınız. Bir yapılacak işten, bir tamamlanacak göreve koşarsınız. Tüm bu koşturmacanın içerisinde hayatta bazen mola vermek gerekir.

Hayatın hızlı temposunda bazen etrafımızda olan biten güzelliklerin nasıl da yanımızdan geçtiğini fark edemeyebiliriz. Bunun için durmalı, soluklanmalı ve farkına varmalıyız.

Kendinize en son ne zaman zaman ayırdınız.? İyileşmek için, rahatlamak için, keyif için, nefes almak için… Yaşam içerisinde alınacak kısa bir mola sizi daha çok motive edecektir. Hayat “dengeden” ibarettir. Çalışmak ve dinlenmek arasındaki o ince çiğide başarı ile yürüyebilenler kalıcı başarılara imza atabilenlerdir. Yaşamda her konuda ne zaman durabileceğini bilmek önemli bir erdemdir. Erteleme, öteleme enerjisine kapılmadan ihtiyacın olan mola ile daha yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsin.

Hayat için denge diyor bu yeni ay bizlere.

6 Ekim 2021 saat 14:05 de 13° Terazi burcunda, Güneş ve Ay kavuşarak yeniayı meydana getiriyor. Mars’ın da bu  yeniaya eşlik etmesi bizlere harekete geçmelisin artık diyor adeta. Hakkını savunmak için artık adım atmalısın. İyilik için öne çıkmaktan korkmamalısın diye fısıldıyor bizlere.

Kontrolsüz öfke, farklı bir iç sıkıntı ve sabırsızlık nedeniyle kazalara ve tahrik edilen tartışmalara dikkat etmek gerekir. Mars- Uranüs arasındaki 150’lik açı sizleri ani ve beklenmedik olaylar ile sınayabilir.

Gündemimizde ikili ilişkiler, ortaklıklar, yabancı basın, bazı önemli davalar, diplomatik görüşmeler, sanat camiası tartışmaları, dini mekanlar, fanatizm, adalet, yeni tarihi keşifler olacaktır.

Terazi burcu diplomasiyi büyük bir zarafet ile kullanır. Sanat ve güzellik bu burçtan sorulur. Bu yeni ayda  Mars kavuşumu ile her türlü ikili ilişkiler ve sosyal çevreniz içerisinde diplomatik yetenekleriniz ile elde edeceğiniz zaferleri işaret ediyor. Merkür Retro’sunun eşlik ettiği bu yeni ayda eskiden gelen kimi sorunların uzlaşmaya ve çözüme ihtiyacı olduğu ortaya çıkabilir.

Yükselendeki oğlak burcu bize, bu yeni ay etkisiyle güçlü yeni adımlar atabileceğinizi söylüyor.

13°Terazi burcunda gerçekleşecek bu yeniay Algorab sabit yıldızı ile kavuşmaktadır. Algorab sabit  yıldızı terazinin o naifliğinden uzak kötü olayları tetikleyebilir. Gizli ve olumsuz gündemleri olan kişileri hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde yeni anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olunması, yeni tanışılan  kişiler ile ani ve dürtüsel duygusal ilişkilere başlanmaması daha uygundur.

Durağan konumdaki Plüton ile Merkür Retro karesi, takıntılı ve saplantılı zihnin, gizli, saklı konuları araştırmak, ortaya çıkarmak için muazzam bir tutkuya hareket edebileceğini gösteriyor.  Sosyal medya hesaplarınızın şifrelerinizi güncelleyin ve bilgisayarlarınızdaki önemli resim ve dokümanları yedekleyerek bilgisayar ve telefonlarınızdan kaldırın.

Hak edişlerinize koşarcasına ulaştığınız harika bir dönem olmasını temenni ederim.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

 

 

Terazi Burcunda Yeni Ayının Burçlara Etkisi

 

Koç ve yükselen Koç burcu: Sevgili Koçlar, bu yeni ay ile birlikte ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız mercek altında olacak. Başlayan hızlı ve dürtüsel ilişkiler aynı hızla son bulabilir. Eşiniz veya partneriniz ile ilgili çözümlenmesi gereken sorunlar için üslubunuzu biraz yumuşatmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu: Sevgili Boğalar, gündelik hayatınız ve sağlığınız varsa evcil hayvanınız bu yeni ay döneminde gündeminizde olabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda oluşabilecek gerginliklere yaklaşımınız çözümü de beraberinde getirebilir. Eğer diyete başlamak için zaman kolluyorsanız sizin için sağlıklı beslenme ve diyet için uygun bir dönem.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu: Sevgili İkizler bu yeni ayda gündeminizde aşk hayatınız var. Sizin hızınıza yetişemiyoruz. Gündeminiz ve yaklaşımınız çok abuk değişiyor. Eski defterleri açmaya meyillisiniz. Size tavsiyem yapmayın. Kendinizi hobilerinize yönlendirirseniz enerjiyi daha rahat sağaltabilirsiniz.

Yengeç  ve Yükselen Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, gündeminizde; aileniz, eviniz ve gayrimenkulleriniz olabilir. Ev çerisinde yapılması gereken tamirat ve tadilat ile ilgilenebilirsiniz. Ata karması üzerine yapacağınız çalışmalar bu dönemde size iyi gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu: Bu yeni ay ile gündeminizde sosyal medya ve yaratıcılığınız olabilir. Kardeşleriniz, komşular ile olan ilişkileriniz ve yakın akrabalarınız bu yeni ay enerjisi ile hayatınıza çıkıp gelebilirler. Kısa seyahatlerde dikkatli olmalı. Özellikle trafikte sinirlerinize hakim olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak Burcu:  Sevgili Başaklar, gündeminizde kendi ekonomik gelir kaynaklarınız var. Gelirinizi arttırmak adına atılacak adımları iyice detaylandırmalı ve ani kararlar vermemelisiniz. Sizin değerinizi bir başkasının sözü değil kendinize gösterdiğiniz saygı belirler unutmayınız

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu: Sevgili Teraziler bu yeni ay sizin için dönüşümün tuşuna bastı. Hakkınızı sonuna kadar büyük bir zarafet ve diplomasiyle savunacağını günlere ilerliyorsunuz. Dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklik size iyi gelecek. Ertelemeyin ve kendiniz için hak ettiğiniz güzellikleri yaşayın.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu: Sevgili Akrepler, derin bir içe dönüş yolculuğu başlıyor sizin için. Çok fazla konuşmak ve kendinizi anlatmak istemeyebilirsiniz. Hazır böylesi değerli bir dönemden geçiyorken kendiniz için şifa ve regresyon çalışmaları faydalı olacaktır.

Yay  ve Yükselen Yay Burcu: Gündeminizde sosyal yaşamınız ve arkadaş gruplarınız olabilir. Gruplar içerisindeki arabulucu rolü size kalabilir. Bu yeni ay kendi plan ve projeleriniz için adım atmak için ihtiyacınız olan o ekip çalışmasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar gündeminizde, kariyer hayatınız var. Aileniz ve kariyer hayatınız arasındaki o hassas dengeyi kurmaya çalışabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınız ve disipliniz ile takdir toplamaya devam ediyorsunuz.

Kova ve yükselen Kova Burcu: Sevgili Kovalar, gündeminizde uzak yolculuklar, yüksel eğitim, kültürel  ve felsefi yeni bir bakış açısı ile yapılacak yeni keşifler olabilir. Karşınıza çıkacak yeni bir eğitimi kaçırmayın. Size hep merak ettiğiniz bir dünyanın kapılarını aralayabilir.

Balık ve yükselen Balık Burcu: Sevgili Balıklar, gelir gider tablonuzda dengelemeye ihtiyaç var gibi duruyor. Bankalar, vergile ve krediler bu ay gündeminizde. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız bu ay. İçinizdeki o mistik yanın derin bir uykudan uyanışına şahitlik edebilirisiniz.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın