AKREP YENİ AYI ve Burçlara Etkisi – Kasım 2021

05.11.2021 Akrep Burcunda Yeni Ay

“Küllerimden yeniden doğuyorum.”

12° Akrep Burcu Sabian Sembolü : “Deney yapan bir mucit”

Bu Sembol, olaylara farklı bir pencereden bakma yeteneğiniz olduğunu gösteriyor. Sıra dışı bir bakış açısı ile işleri diğer kişilere göre bir kâşif edasında yapabiliyorsunuz.

Karşılaştığınız olaylar sonucunda farklı bir perspektif ile farklı olasılıklar üzerinden sonuca ulaşabilirsiniz. Tüm bu çabalar sizi bazen olumlu bir sonuca bazen de çıkmaza sürükleyebilir. Önemli olan içinizdeki meraklı ve azimli yanınızın pes etmeden çözüm odaklı sonuca odaklanması. Deneyim kazandığımız her olaydaki hatalar bize en iyi öğretmendir.

Bazen uydurduğunuz bir tarifin muhteşem bir lezzete ulaşması gibi, kimi içgüdüsel adımların daha önce denenmemiş yolların sonuçları heyecan verici olabilir.

Burada önemli olan, başarısızlığı ya da başarıyı takıntı haline getirmeden, yoldaki deneyimleri kazanmak. Senin için yoldaki sembolleri doğru okumak ve çoklu bakış açısı ile çekinmeden adım atmak önemli olmalı.

5 Kasım 2021 de 12° Akrep burcunda, Güneş ve Ay kavuşarak yeniayı meydana getiriyor. Önemli iki yıldız bu yeni ayda etkisini gösteriyor. Menket ve Alphecca sabit yıldızları gündemde; bilgelik, astronomi, entelektüellite ama aynı zamanda sapkınlıklar ile birlikte gelen skandallar konusunda uyarıyor.

Akrep burcu sabit bir su grubu olarak, sezgilerin bu süreçte daha da artması ve krizler ile birlikte derin dönüşümlerin olabileceğini ifade etmektedir. Direndiğiniz her konu dönüşüme başlıyor.

Gerek kariyer ve toplumsal statümüzdeki durumumuz, gerek se aile içi ve vatan topraklarındaki gelişen ani ve sarsıcı olaylar bu yeni ayda gündemimizi meşgul edebilir. Hiçbir şeyi takıntı haline getirmeyin.

Yöneticisi Mars ve Plüton bu yeni ay da da zorlayıcı açılar ile  dönüşüme katkı sağlamaktadır.

Haritanın yükseleninde aslan sahnede olmak görünür olmak isterken, gölge yanı olan hırs ve egonun zehrine dikkat diyor.

Uranüs-Yeniay karşıtlığı güçlü ve ani gelişmelerin olabileceği süreci ortaya koymakta. Sanki sıkışmış bir düdüklü tenceremiz var adeta. İçimizdeki isyanın aniden tetiklenmesi söz konusu olabilir. Ruhsal özgürlük ihtiyacı. Kovadaki Satürn’ün karelediği bu karşıtlık T-Kare oluşturarak, şartların bizi biraz zorlayacağını ve kısıtlayacağını göstermekte.

Ekonomideki ani ve beklenmedik konuların öne çıkabileceği bu dönem. Para piyasalarında yabancı kur ve çeşitli spekülasyon ortamlarında dengesiz ve ani gelişen olaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Askeri hareketlilik ve gizli gündemi olan yapıların mücadelesi gözlemlenebilir. Bankalar ve krediler, bazı ünlü şirketlerin yaşayabileceği ekonomik zorlu süreç başlamakta. Uranüs-Menkar kontağı depremselliğin ve volkanik patlamaların gözlemlenmesi olasılığını ortaya koymaktadır

 

Dönüşüm için atılan adımların kolaylıkla olması temennim ile …

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

 

 

Akrep Burcunda Yeni Ayının Burçlara Etkisi

 

Koç ve yükselen Koç burcu: Sevgili Koçlar, bu yeni ay ile birlikte krediler, borçlar, miraslar ve davalar konusu gündeminizde olabilir. Beklenmedik harcamalar yapmaları da olasılığı karşısında kendinizi tutmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu: Sevgili Boğalar, ikili ilişkileriniz mercek altında. Özgürlük ayrışınız belki sizi bir ilişkiyi sonlandırmaya itebilir. Kimileri de yeni bir tutkulu aşk yaşayabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu: Sevgili İkizler bu yeni ayda gündeminizde gündelik hayatınız, evcil hayvanlarınız ve birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız var. Olası krizleri mantık çerçevesinde atlatmalısınız.

Yengeç  ve Yükselen Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, gündeminizde aşk hayatınız var. Aşkın kendisini özlediğiniz için krizli bir aşka yelken açabilirsiniz. Var olan ilişkideki krizleri aşmak için çevrenize kulak verin.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu: Bu yeni ay ile gündeminizde  eviniz ve aileniz var. İşten kaynaklı yer değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Emlak alım ve satım işleri ile meşgul olabilirsiniz. Ani bir kararla taşınabilirsiniz ya da ev içi tadilata girişebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burcu:  Sevgili Başaklar, gündeminizde çevreniz kardeşleriniz ve akrabalarınız ile birlikte küçük seyahatler olabilir. Araba alım satımı düşünenler dikkatli olmalı. Sosyal medyada aktifsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu: Sevgili Teraziler bu yeni ay gündeminde  kendi ekonomik gelir kaynaklarınız var. Gelirinizi arttırmak adına atılacak adımları iyice detaylandırmalı ve ani kararlar vermemelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu: Sevgili Akrepler, bu dönemde ortaklıklar ve ilişkiler konusunda beklenmedik olaylar ve tepkilerle karşılaşabilirler. Akrepler dönüşümün tuşuna bastı.Dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklik size iyi gelecek.

Yay  ve Yükselen Yay Burcu: Bu yeni ay ile derin bir içe dönüş yolculuğu başlıyor sizin için. Çok fazla konuşmak ve kendinizi anlatmak istemeyebilirsiniz. Hazır böylesi değerli bir dönemden geçiyorken kendiniz için derin şifa tekniklerini kullanabilirsiniz.

Gündeminizde. Gruplar içerisindeki arabulucu rolü size kalabilir. Bu yeni ay kendi plan ve projeleriniz için adım atmak için ihtiyacınız olan o ekip çalışmasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar gündeminizde, sosyal yaşamınız ve arkadaş gruplarınız olabilir. Karşınıza çıkacak yeni biri ile yakınlaşma içine girebilirsiniz. İçgüdülerinize kulak verin.

Kova ve yükselen Kova Burcu: Sevgili Kovalar, gündeminizde  kariyer hayatınız var. Aileniz ve kariyer hayatınız arasındaki o hassas dengeyi kurmaya çalışabilirsiniz. Yeni işler alabilir; yeni projelere dahil olabilirsiniz. Bu dönemde evle ilgili beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Balık ve yükselen Balık Burcu: Sevgili Balıklar, akrep yeni ayı ile uzak yolculuklar, yüksel eğitim, kültürel  ve felsefi yeni bir bakış açısı ile yapılacak yeni keşifler olabilir. Karşınıza çıkacak yeni bir eğitimi kaçırmayın. Size hep merak ettiğiniz bir dünyanın kapılarını aralayabilir.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın