Merkür İkizler Burcunda 2021

       Merkür İkizler Burcunda

Merkür yöneticisi olduğu ikizler burcuna geçiş yapıyor. 11 Temmuz 2021 tarihine kadar keyif aldığı bu yerde yaramaz heyecanlı bir çocuk gibi iletişimin kapılarını ardına kadar açacak.

Merkür, bizim iletişim şeklimizdir. Algılama ve anlatabilme biçimimizdir. Merkür’ün ikizler burcuna geçmesi ile hızlı düşünen bir yapıya bürünebiliriz. Değişken fikirler arasında odaklanmakta zorluklar olabilir. Çocuksu masumiyeti ile merak duygusu asla azalmayacak.

Bu süreç içerisinde artan iletişim trafiği, sizlere yeni bilgiler sunabileceği gibi, bilgi kirliliğini elemine etmek size kalıyor. İyi niyetli gibi gözüken konuşmaların dedikoduya dönüşmesi an meselesi. Bilginin kaynağı daima teyit edilmeli.

Merak edip incelenmesi gereken konulara odaklanmakta, ya da konulara derinleşmekte zorluklar olabilir. Dürüstlüğün şekli patavatsızlık olmamalı.

Eğlenceli, heyecanlı ve yerinde duramayan bir iletişim trafiği içerisine giriyoruz. Eğitim ve öğrenim hayatı, kardeşler, yakın akrabalar, sözleşmeler ve yakın mesafe yolculukları gündemimizde olacak. Analitik düşünce yapısı sayesinde algıladıklarımızı daha rahat ifade edebileceğimiz ve olaylara pratik çözümler bulabileceğimiz bir dönem.

30 Mayıs-23Haziran 2021 tarihleri arasında Merkür Retro hareketini tamamlamış olacak. Bu dönemde içerisinde, iletişimde bir takım aksaklıklar yaşanabilir. Yarım kalan projelerin tamamlanması için daha uygun günlerdir.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog