28 Ocak 2021 Aslan Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkisi

28 OCAK 2021 Aslan Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkisi

9 ° Aslan Burcu Sabian Sembolü; “ Sabah Çiği

Bu Sembol ile birlikte içimize umut ve neşe doğuyor. Arkadaki fonda gecenin artık yerini sabaha bıraktığını seziyoruz. Mücadele içinde gecen, karanlığın içindeki yolculuğun son bulduğunu artık günün ışığı ile umut dolu günlere şahitlik edilecektir.

Yeni bir başlangıç semboliği sunuluyor bu dolunayda. Havanın bereketi ile toprağı zenginleştirdiği sembolde, zihinsel uyanısın beden üzerindeki canlılığı ve ödülleri görülmektedir. İçinden geçtiğin dönem ne kadar zor olursa olsun elbet bir gün son bulacak ve ışığın bedenindeki yaralardan içeri girip seni şifalandıracağını görebilirsin. Önemli olan pes etmeden yürüyebilmek, gücünü eline alarak yaşamın sunduğu ödüllerin farkına varabilmek.

Jupiteryan Donlunayın etkileri tahmin edemediğimiz kadar büyüyebilir!!

Aşkın ,yaratıcılığın ve eğlencenin burcu olan  Aslan burcundaki bu dolunayda sahneler parıldayacak. Yaratıcı projeleri tamamlayabilir, engelleri kaldırabiliriz. Eğlenerek, neşeyle yapılan her işin faydası tabiki daha fazla olacaktır. Sanatçıların ve futbolcuların gündemde olacağı günler.

Aslan vücudumuzda kalp enerjisidir. Ani kalp rahatsızlıkları olabilir. Bu dolunay aynı zamanda kalp chakrası aktivasyonunu da sağlıyor. Gönlünü açabilecek ve ihtiyacın olan cesur adımları atabilecek misin?

9 °  Aslan burcundaki Ay’a Asellus Australis sabit yıldızı eşlik ediyor. Cüret etmek ve meydan okumalar bu sabit yıldız ile cesur bir hale bürünebilir. Göz yaralanmaları, körlük, yanıklar, ateşlenme, cüret ve egodan dolayı arkadaş kaybı ve düşmanların neden olduğu sorunlar yaratabilir. Dürtüsel ani meydan okumalar sonucu oluşabilecek durumlardan sakinlikle çıkabilmek önemli. Kendi egona yenilmemelisin.

Jupiter-Güneş kavuşumuna karşıtlık yapan bir dolunay ve apex noktasında Mars-Uranüs kavuşumu olan bir T-Kare bize gündemde yoğun sert olayların habercisi.  Jüpiter karşıtlığı etik ve adalet açısından aşırılıklara yol açabilir, bazı skandal haberler oluşabilir. İnançları sorgulama, kıskançlık, fanatik manipülasyon görülebilir .Bu dönemde Merkür’ün Retro etkisinde olduğunu da unutmayalım. Ani ve beklenmedik elektrik ve internet sorunları olabilir. Okulların açılması ile ilgili gelişmeler önümüzdeki günlerde yeniden şekil değiştirebilir. Asya da depremler ve volkanik hareketlilikler, Dünya genelinde tren ve uçak kazaları maalesef ki gözlemlenebilir. Gücünün farkına varan halkların yönetimlere karsı ayaklanmaları ve örgütlenmeleri ile cesur adımlar attıklarını göreceğiz.

Güç sarhoşu olmadan, içindeki aydınlık kadar, karanlığında olduğunu fark edebileceğin günlerden geçiyorsun.  İçinden geçtiğin her deneyim, senin daha farkındalık dolu adımlar atabilmen içindi.

Artık ışığını nasıl yayman, nasıl parlaman gerektiğini fark edeceksin..

Görünür olmayı seçiyor musun?

Yıldızın daima parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

[separator headline=”h3″ style=”center” width_style=”short” title=”BURÇLARA ETKİSİ”]

KOÇ

Aşk, çocuk ve yaratıcılık alanında doğan Dolunay size iyi gelecek .Uzun zamandır atamadığınız adımları atabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili gelişen ani olaylar sonucu ödemelerde artış olabilir. Aniden aşık olabilir veya mevcut flörtünüzle ilişkiye tutku ve heyecan katmak isteyebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler yaşamanız olasıdır. Daha özgür, orijinal ve farklı beraberliklere çekilebilirsiniz.

 

BOĞA

 Ailenizde sürpriz evlilik ve hamilelik haberleri gelebilir. Aniden özgürlüğünüzü kazanmak için evden ayrılmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eve geçmek ya da evinizi satmak isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde onarım gerektiren aksilikler olabilir, acele davranışlardan kaçınmanız gerekiyor. Aileniz ile çatışma yaşamamaya da dikkat etmelisiniz.

 

İKİZLER

Dolunay iletişim evinizde gerçekleşiyor yakın çevreniz, kardeşlerinizden yana sevinebilirsiniz. Ani kısa seyahatlere çıkma isteğiniz artabilir, kimseye yalan söylemeden gidin bizden söylemesi. Yeni ticari gelişmelerde atılacak imzalara dikkat edin lütfen.

 

YENGEÇ

Dolunay para evinizi aynı zamanda manevi değerlenizi  size sorgulatabilir. Beklenmedik ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte maddi açıdan özgürleşme isteğiniz ve kendi maddi güvence arayışınız yükselebilir. Kendi işinizi kurmak veya yeni bir işe girmek isteyebilirsiniz. Arkanızdan gizli gizli iş çeviren arkadaşlarınız ile ayrılmak ve yeni çevrelere girmek isteyebilirsiniz.

 

ASLAN

Kendi burcunuzda gerçekleşen Dolunay hayatınızla ilgili önemli konuları açığa çıkarıyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projeler veya aldığınız kararlar var ise başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlulukların aniden arttığını hissedebilirsiniz. Yürümeyen ilişkilerin çözümlerini biliyorsun ve adım atmaya karar verebilirsin. Ego savaşlarına girdiğiniz takdirde ilişkilerde önemli kayıplar yaşayabilirsiniz.

 

BAŞAK

Dolunay farkındalığınızı arttırırken hem de sağlıkla ilgili bir takım konuları gündeminize getirebilir. Bilinçaltınıza süpürdüğünüz düşünceler, sıkıntılar artık çatlaklardan çıkmak isteyecekler. Arkanızdan dönen dolaplar görünür olmaya başlayacak. Size gizliden gizliye düşmanlık yapan bazı kişileri fark edebilirsiniz. Olayların gidişatını alışık olduğun kalıpların dışına çıkarak görebilirsin ve o yönde adımlar atabilirsiniz. Öte yandan bu süreçte sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir

TERAZİ

Aslan Dolunayı size iş birliği yaptığınız iş arkadaşlarınızla ilgili konuları gündeminize taşıyor. Çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler olabilir. Yanlış yöntemleri denemek ve parayı doğru yönetememekten şikayetçi olabilirsiniz. Bu sebeple gelir giden dengenizi disipline edecek şekilde maddi düzenleme yapmanız gerekebilir.

 

AKREP

Aslan burcunda gerçekleşen Dolunay kariyer evinizde gerçekleşiyor . Beklediğiniz terfi gelebilir veya mevcut işiniz beklentilerinizi karşılamıyorsa başka firmalarla görüşebilirsiniz. Ev hayatı ve kariyer sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz.  Sorunlarınızı ifade ederken dilinizin keskinliği sizi sonra üzebilir.

 

YAY

Aslan Dolunayı yüksek eğitim ve sosyal medya alanınız uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler sizi sevindiriyor. Devam ettiğiniz bir eğitimi tamamlayabilir, belki yarım bırakabilir veya ani kararla farklı bir alanda eğitim fırsatlarını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Uzak ülke ve şehirlerle bağlantılı işleriniz var bazı gelişmeler sizi duraksatabilir.

 

OĞLAK

Aslan burcundaki Dolunay finansal gelirleriniz ve ödemelerinize ışık tutuyor. Ek gelirleriniz yüzünüzü biraz güldürecek. Kredi, vergiler ve ödemeleriniz ile ilgili ani beklenmedik gelişmeler tadınızı kaçırmasın. Risk alıp tarzınız olmayan yatırımlara yönelmeyin. Çocuklarınız ile yaşayacağınız gerilimin içinden tek basınıza çıkamayabilirsiniz. İnat etmeyin lütfen.

 

KOVA

Karşıt burcunuzda meydana gelecek dolunay sizi ani ve beklenmedik olayların sahnesine davet ediyor. Bekarlar ani evlilik veya evliler ise boşanma kararı alabilir. Her türlü ilişkinizde beklenmedik gelişmeler, ani bitişler ve düşmanlıkların ortaya çıkması sizi zor bir eğitim sürecinden geçiriyor.

 

BALIK

Günlük rutinlerinizdeki yoğunluk ve ani değişiklikler gündeminize oturabilir.  Beklenmedik bazı sağlık problemlerinizi göz ardı etmeyin.  Ruh ve beden arasındaki dengeyi kurabildiğiniz takdirde önümüzdeki 15 günlük süreçte daha rahat nefes alabilirsiniz. Stres sizi ani ve dürtüsel tepkilere sürükleyebilir.