2021 BURÇLAR

KOÇ

Cesur adımlar atacağınız bir yıldasınız. Gerek iş hayatında gerekse ikili ilişkilerde inisiyatif sahibi olduğunuz günler kapıda. Bu sene 4 tutulma yaşanacak; ilk tutulma 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması gündeminize, eğitim, öğrenim, hukuk ve uzak akrabalar, yabancılarla işler, iş ortaklıkları belki yabancı bir ülkeye taşınma konularını getirecek. 10 Haziran’daki Güneş tutulmasıyla birlikte yakın çevre ilişkileriniz, kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla olan ilişkileriniz mercek altında olacak. 19 Kasım’da Boğa burcundaki Ay tutulmasıyla maddi kaynaklarınızda ilerleme sağlatacak. Farklı kaynaklardan gelir kaynaklarınız olabilir. 4 Kasım’daki Güneş tutulması size yeni hedefler getiriyor, yepyeni bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz hayata. Yetenekleriniz doğrultusunda adımlar atabileceksiniz. Bu sene Jüpiter ve Satürn’ün Kova burcundaki seyri sizler en çok arkadaşlık ve sosyal hayatınızla ilgili konularda deneyimler yaşatacak. Bu sene, değişiyor güçleniyor, bunca zamandır affedemediklerinizden özgürleşiyorsunuz.

 

BOĞA

Bu sene oldukça istikrarlı ne istediğini iyi bilen doğanız ile yeni yılı karşılyorsunuz. İkili ilişkilerde net kararlar alabileceksiniz. Geçmişten taşıdığınız bazı konuları bu sene tamamlayacaksınız. İş ve kariyer hayatınızda yepyeni bir dönem sizi bekliyor. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay Tutulması var, krediler, faizler, vergiler,miras ve nafaka gibi konular gündeminizde olabilir. Okült ve gizli bilgilere ilginizi keşfedebilirsiniz.  10 Haziran’da Güneş tutulması İkizler burcunda; sahip olduğunuz maddi kaynakları iyi yöneterek karlı sonuçlar elde edebilirsiniz. 19 Kasım’da sizin burcunuzda gerçekleşecek bir Ay tutulması var; yaşama yepyeni bir perspektiften bakmaya başlayacaksınız. Gerginlikler geçici. 4 Aralık’taki Güneş tutulmasıyla bir ortaklık kararı alabilirsiniz. Bu ortaklık size şans ve fırsatlar sunacak. İlişkisi olan boğalar bu sene evlilik kararı alabilir.

 

İKİZLER

Yaşamınızda kadersel güzel değişimler ile giriyorsunuz bu yeni yıla. Arzu ettiğiniz gelişmeler ve planlar için kadersel destek sizin yanınızda. Haylini kurduğunuz araba, ev, iş siz istediğiniz sürece bu yıl gerçekleşebilir. 26 Mayıs’ta ilk Ay tutulması Yay burcunda yaşanacak; bu tutulmayla birlikte ilişkinizdeki çatlakları fark edebilir ve sonlanmaların takibinde bir rahatlama hissedebilirsiniz. 10 Haziran’da Güneş tutulması sizin burcunuzda meydana gelecek .Önünüze çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Ekonomik anlamada iyi kazançlarınız olabilir. 19 Kasım’da Boğa burcunda Ay tutulmasıyla arkanızdan dönen dolapları fark edeceksiniz. 4 Aralık’taki Yay Güneş tutulmasında ise ilişkileri olan İkizler için evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye yelken açmak için de güzel bir fırsat .

 

YENGEÇ

Bu yıl sizi oldukça cesur ve yenilikçi adımlar atarken göreceğiz. Bu adımların karşılığını da gani gani alacaksınız. Sınavlarınız arasında yine gizli hasetlikler olacak aman dikkat. Bu sene 4 tutulma yaşayacağız. İlki 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması, sizleri gündelik hayatınızda bazı değişiklikler yapacak, kendinize yeni bir düzen oluşturmanız gerekecek. 10 Haziran’da Güneş Tutulması İkizler burcunda; fiziksel görünümünüze daha dikkat edeceksiniz. Fazla kilolardan kurtulma, şekere veda etme zamanı.19 Kasım’da Boğa burcundaki Ay Tutulmasıyla arkadaşlarınız ile sınanıyorsunuz; unutmayın gitmesi gereken gider, size kattıklarına teşekkür edin ve yola daha güçlü devam edin. 4 Aralık’taki Yay burcu Güneş tutulması ise yeni bir iş getiriyor sizlere; uzun zamandır iş arayanlara güzel sürprizler getirirken, kimileri home Office yeni iş kuracak.

 

ASLAN

Bu sene içinizdeki marjinal aslanı uyandırma kararı alacaksınız. Sıradışı fikirler ile ön planda olacaksınız. Bu sene 4 tutulma yaşanacak, 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması, aşk, çocuk konularını gündeminize getirirken, hobilerinizi işe çevirme fırsatı sunacak. 10 Haziran’daki Güneş Tutulması İkizler burcunda; hayatınızna yeni arkadaşlıklar ile yeni bir süreç başlayacak. Yeni projeler ve  hayalleriniz için verimli bir dönem. 19 Kasım’da Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor, evren sizden kararlı olmanızı istiyor. Bu süreçte sürüncemede bıraktığınız konuları sonuca bağlayabilirsiniz. 4 Aralık’taki Güneş tutulması Yay burcunda, çocuklarınızın mutlu haberleri ile seviniren, yeteneklerinizi sahne ışıkları altında sergileyebilirsiniz. Daha görünür olacağınız bir yıl .

 

BAŞAK

Bu yıl kafandaki sorulara cevap bulabileceğin bir yıl. Kendine hak görmediğin aşk,bu sene zorla kapından içeri girecek. İstikrarlı yaklaşımların sayesinde kariyerinde başarılı bir yıl geçireceksin. Bir yandan aşkta huzuru bir yandan da kariyerde tırmanış sana iyi gelecek. Bu sene 4 tutulma yaşanacak, Yay burcunda 26 Mayıs’ta Ay tutulması;iş hayatındaki fırsatları değerlendirirken, krizler nasıl fırsata dönüştürülür göstereceksin. 4 Aralıkta Güneş tutulması, seni ev ve aile konularında konfor alanından çıkarırken seni bazı konularda zorlayacak. Ama tüm bunların ödüllerini sabırla devam edersen toplayacaksın. 10 Haziran’da İkizler Güneş tutulmasıyla yeni bir kariyere yelken açabilirsin. 19 Kasım’da Boğa Burcundaki Ay tutulmasıyla karşına çıkabilecek yeni bir eğitime katılabilirsin. Ruhunu eğitimle beslemeye devam.

 

TERAZİ

Fedakarlıklarınız sayesinde ve yaşantınızda huzurlu ve dengeli bir ortam var. Bu yılda diplomasi yetenekleriniz ile bu ahenkli dansı devam ettiriyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için farklı online eğitimlere yönelebilirsiniz. 26 Mayıs’ta Yay burcundaki Ay tutulmasıyla yakın çevre ilişkilerinde ani olaylar gündeme gelebilir. Her duyduğuna bu dönemde inanma. 10 Haziran’daki Güneş tutulması ile adaletli yanın şaha kalkıyor. Çevrenizdekilerin haklarını koruyabilirsiniz. 19 Kasım’da Boğa burcundaki Ay tutulmasıyla yakınlarınıza fedakarca yardım edeceksiniz.  4 Aralık’taki son tutulmada ise yabancı ortaklıklar ya da yabancı müşteri potansiyelleri ile yılı tamamlayabilirsiniz.

 

AKREP

Bu yıl evren kazançlarınızı ortaklıklar üzerinden sunuyor. Yeni plan ve projelerde destek aldığınız kişiler sayesinde daha görünür olabilirsiniz.  26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak, gelir gider tablonuzu gözden geçirmelisiniz. Unutulmuş vergi borçları ya da krediler başınızı ağrıtmasın. 10 Haziran’da Güneş tutulması İkizler burcunda sizin için içe dönüş ve derinleşme vaktidir. Arkanızdan dönebilecek gizli saklı olaylar asla sizden kaçamayacak. 19 Kasım’daki Boğa Ay tutulmasında ikili ilişkileriniz mercek altında. Gereksiz ısrarlar ilişkileri istenmeyen yönlere sürükleyebilir. Sakin kalmalısınız.  4 Aralık’taki Yay Güneş tutulması ile kendi maddi kaynaklarınızda keyifli bir artış gözlemlenecek. Yeni fikirlerinizin gelir kaynağı olma ihtimali sizi heyecanlandırırken, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

 

YAY

Bu sene gündemde siz varsınız. Kadersel etkileri le yola devam edeceğiniz bir yıl. Sorumluluklarınız çerçevesinde gitmeniz gereken hedefe doğru ilerleyeceksiniz. Bunca zamandır eteğinizden çekenleri artık geride bırakma vakti.   26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak, kendiniz ile yüzleşirken, inatçılık ettiğiniz noktaları fark edebilirsiniz. 10 Haziran’da Güneş tutulması İkizler burcunda sizin için ikili ilişkilerde dönüşüm zamanı.  19 Kasım’daki Boğa Ay tutulmasında gelir gider dengenizi sarsmadan yapmalısınız planlarınızı. Kredilerden uzak durun. 4 Aralık’taki Yay Güneş tutulması ile kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız gündeminizde olabilir. Sosyal medyayı kullanırken bu aralar dikkatli olun yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz.

 

OĞLAK

Geride bıraktığınız yılın yorgunluğunu atmayı en çok siz hak ettiniz. Bir sınavdan diğerine savrulurken bir çok konuda yıprandınız. Artık sizin için keyifli günler kapıda. 4 tutulmanın yaşanacağı 2021 yılında ilk olarak 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak, yarım kalmış, tam doyasıya yaşanmamış bir birliktelik tekrar kapınızı çalabilir. Aklınızın köşesindeki bir ortaklık projesi yeniden masanızda. 10 Haziran’daki Güneş tutulmasıyla günlük rutinlerinizde yeni bir dönem başlıyor. Birlikte çalıştığınız kişiler ile ahenk yakalayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması bekarlar için aşk şarkıları söyletirken, kimileri çekirdek ailelerindeki genişleme ile mutlu olacaklar.  4 Aralık’taki Güneş tutulması’nda yeni plan ve projelere daha güçlü adımlarla ilerliyorsunuz. Şimdi deneyimlerinizi yeni fikirler ile harmanlayıp yola dimdik devam etmekte.

 

KOVA

Bu yıl sizin için değişim ve dönüşüm yılı. Kıvrak zekanız ile ilginç projeler yürütecek ve daima ön planda olacaksınız. Ruhunuzdaki özgürlük arayışı bu sene oldukça ses getirecek. Bu sene 4 tutulma yaşanacak. 26 Mayıs tutulmasında sosyal hayatınız mercek altında. Arkadaşlarınız arasındaki dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Ani çıkışlardan uzak durun. 10 Haziran’daki Güneş tutulmasıyla yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Karsınızdakinin fikirlerine önem verdiğinizde ortak noktada kolaylıkla buluşabilirsiniz. 19 Kasım’da Boğa burcundaki Ay tutulmasında gündeminizde aileniz ve gayrimenkulleriniz olacak. Ev yenilenmesi yada satış söz konusu olabilir. Ailenizle olan ilişkilerinizde yeni bir dönem başlıyor.

 

BALIK

Bu yıl sizlere içe dönüş yaparak artık size hizmet etmeyen hangi olgular varsa onları bırakmanız için destek veriyor. Kimi iniş ve çıkışları kendinize fırsat görün ve bu olayların arkasında gördüğünüzde size katkı olacakları fark edin. Duygusal yanınızı bastırmadan, ama çok da melankoliye teslim olmadan bu yıl yolunuzda emin adımlarla ilerliyorsunuz. 26 Mayıs’taki Yay burcundaki Ay tutulması kariyer hayatınızı gündeminize taşıyor. Üstleriniz tarafından aldığınız destek size moral olacak. İş yerinde kıskançlıklara dikkat. 10 Haziran’daki İkizler burcundaki Güneş tutulmasında ilişkiler konusunda çekindiğiniz adımı atabilirsiniz. Gönlünüzü çalmak isteyen kişiye çok kayıtsız kalamayacaksınız. 19 Kasım’da Boğa burcundaki Ay tutulması ile birlikte yakın çevreniz, kardeşleriniz, eğitim hayatınız önem kazanacak. Sosyal medyada kazalarına dikkat.

 

Gülden Güneren

Karma Astrolog