Venüs Boğa Burcunda

Venüs Boğa Burcunda

Kraliçe Tahtına geçiyor. Venüs rahat ettiği Boğa burcuna geçiyor, 9 Mayıs tarihine kadar bulunduğu burcun keyfini çıkaracak.

Venüs’ün Boğa burcu seyri sırasında ikili ilişkilerde güven ve sağlam temeller arayacağız. Karşımızdaki her kim olursa olsun onun doğru ve huzurlu bir liman olması için her türlü detayı gözden geçireceğiz. Uzun vadeli ilişkilere başlamak ve adım atmak için gayet uygun bir zaman. Karşılıklı sabır ve sadakat bu dönemin en önemli denge unsuru olacaktır.

Sanat ve güzellik ve estetik gibi konular gündemimizde olurken kendimize daha bir önem vermek isteyebiliriz. Saç bakımı, stil yenileme, ufak estetik dokunuşlar, kilo verebilmek için atılacak adımlar bu günlerde etkisini gösterecektir. Lükse olan düşkünlüğün artması ile ihtiyacınız olmayan şeylere yönelebilir ve gereğinden fazla para harcanabilir.

Maddi yatırımlar konusunda temkinli ve sağ duyulu atılacak adımlar, sağlam ve getirisi sevindirici olacaktır. Venüs boğa, taşınmaz mallar olmak üzere bazı maddi yatırımınıza bereketini sunabilir. Ama borsada beklenmedik sürprizler yaratabilir, aceleci olmayın.

Yaşamdan keyif alma dönemine adım atıyoruz. Sahip olduklarımız ile yüksek bir farkındalığa ulaşabilir ve hırs yerine olduğun, sadece olduğun kişi olarak minnet duyabilirsin. Yemek ve içmenin keyfine sevdiklerinizle birlikte varacağınız bu süreci neşeyle geçirebilirsiniz. Boğanın rehaveti üzerinize çökmeden hayatın harmonisine kulak verin.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog