Terazi Burcunda Yeni Ay (26.09.2022 )

Terazi Burcunda Yeni Ay

“Şimdilik durmuş, soluklanıyor olabilirim, bir sonraki hikayemi planlıyorum.”

2° Terazi Burcu Sabian Sembolü ;

“Yeni bir günün şafağı, her şey değişti.”

 

Sonbahar ile birlikte doğanın renklerinin değişmesi gibi, tüm Dünya bu yeni ay ile birlikte tutulmalar hattına doğru ilerlerken değişimden geçiyor.

Terazi burcundan bahsederken, sanat, adalet, hukuk, diplomasi ve ikili ilişkiler, eşitliklerden bahsedebiliriz. Bu yeni ay ile içsel ve dışsal dengeyi sağlamak adına bazı adımlar atabiliriz.

Ailemizi, vatan topraklarımızı ifade eden kaspında gerçekleşecek bu yeni ayda yöneticisi olan Venüs, Merkür Retro ile kavuşumda olacak. Ama Neptün karşıtlığına dikkat. Türkçe meali; geçmişten gelen ikili ilişkilere, ortaklıklara dair gündeminize yeniden bazı haberler gelebilir. Bunun sebebi aslında içinize oturtamadığınız bazı yarım kalan boşluklara istediğiniz cevapların gelmesidir. Kendinizi kandırmadan, hayallere kapılmadan olayları sonuçlandırın lütfen. Unutmayın kimsenin onayına ihtiyacınız yok.

Yükselendeki yengeç güvenlik arayışımızı ailemiz ve vatan topraklarımız içerisinde daha çok hissetmek istememizi sağlayacaktır. 4. Evdeki bu yeni ay, ev içindeki dengeleme konusunda çok iyi arabulucu olabileceğimizi ama bizi biraz yorabileceğini gösteriyor. Ülke topraklarımız, sınırlarımız, emlak sektörü, madenler, üretim alanları ve tabiki muhalefet partilerini gündeme taşıyacaktır.

Diplomasi bu dönemde Türkiye için oldukça önemli ve büyük bir hassasiyet ile ele alınması gerekmektedir.

Plüton desteğini alan Venüs-Merkür, değişim ve dönüşüm için fırsat vermekte. Bir çoklarımız tutulma hattındaki bu günlerde hayatlarımızdaki kaçınılmaz değişimin farkındayız. Direnmeyenler kazançlı çıkacaktır. Ani ve hızlı karar almadan, önce diplomatik yollardan ilişkilerde ve maddi kazanç kaynaklarında çözümlere gidilmelidir.

Böbrek, gastrit, reflü, üriner sistem rahatsızlıklarına karşı hassasiyeti olanların bol su tüketmesini tavsiye edebilirim.

Uranüs-Satürn karesinin kendisini gerek ekonomik anlamda, gerek hükümet yetkililerinde, gerek se topraksal anlamda depremsel etkilerinin gözlemlenebileceği bir dönemdeyiz.

2° Terazi Burcu Sabian Sembolü ; “Yeni bir günün şafağı, her şey değişti.”. Bu sembolden de anlaşılabileceği gibi, Retrolu gökyüzünün altında yürürken oldukça yorulmuş, yaralanmış olabilirsiniz. Kimileri yaşama küstü, kimileri soluklanmak üzere kendisini dinlenmeye aldı. Her ne yaşarsanız yaşayın, şunu asla unutmayın!!! Her gecenin ardından Gün yeniden doğacak ve yepyeni bir gün seni bekliyor olacak.

Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark edeceksin. Kendinin değiştiğini, çevrendekilerin değiştiğini hatta artık baktığın gökyüzünün mavisinin bile değiştiğini fark edeceksin.

Bu yeni ay ile belki artık sana hizmet etmeyen bir ilişkiyi sonlandırma cesaretini kendinde bulacaksın. Ya da yıllar önce seni ansızın bırakıp giden sevgilinin artık daha fazla yasını tutmamaya karar vereceksin, belki de yeni bir eve geçecek, şehir değiştireceksin. Her ne yapmaya karar verirsen ver, karasızlıktan çok daha iyi bir şey yaptığının farkına var. Şimdi bu yeni ayda içe dönerek gözlem yapma zamanı, sana neyin iyi geleceğini gözlemleme ve zihninde bir sonraki adımı planlama zamanıdır. Yeni bir sen keşfedebilirsin.

 

 

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #sabianastrolog #astroloji #astrolojieğitimi

 

 

 

 

Terazi Burcunda Yeniay’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇ: Bu yeni ay ile başta ikili ilişkilerin olmak üzere ortaklıklar konusunda da bazı sorunların çözümlenmesi ile hayatınızda tam da şu an da ihtiyacınız olan dengeyi bulabilirisiniz.   

BOĞA: Günlük yaşam içerisinde sağlıklı beslenmek ve düzene girmesi gereken alışkanlıklarınız gündeminizde olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile ortak noktalarda buluşabilmek adına çaba sarf etmelisiniz.

İKİZLER: Bu yeni ay ile aşk hayatınız ve çocuklarınız ile gündeminiz oldukça yoğun olacak. Kimileri evlilik kararı alırken, kimileri eski bir sevgilinin aklını çalmasına izin verebilir. Çocuklarınıza daha fazla ilgi göstermeniz gereken bir süre. Şans oyunları bu aralar size göre değil, risk almayın.

YENGEÇ: Terazi yeni ayı , ev içerisindeki uzlaştırıcı, arabulucu olarak sizi yorabilir. Evinizde dekorasyon, yenilenme, bakım onarım, taşınma söz konusu olabilir. Aile bireyleriniz ile aranızdaki gerginliklerde sakin ve diplomatik olmalısınız. Emlak alım satım  işleriniz varsa acele etmeyin, temkinli olun.

ASLAN: Bu yeni ay ile birlikte iletişim trafiğinizde bir yoğunluk olabilir. Kardeşler, yakın akrabalar ve eğitimler gündeminizde olabilir. Yakın yolculuklar öncesi tüm detayları bir kez daha gözden geçirin. Dargın olduğunuz yakınlarınız ile bir araya gelebilirsiniz.

BAŞAK: Kendi para kaynaklarınızda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Ama keyfi ve yersiz masraflardan kaçınmaya çalışın lütfen. Online alışverişlerde kandırılmamak için güvenli olamayan yerlerden alışveriş yapmayın.

TERAZİ: Bu yeni ayla beraber tüm güzelliğiniz ile daha da görünür olacaksınız. O asil diplomatik zarafetiniz ile ilgi odağı olabilirisiniz. Uzun zamandır kendilerini başkalarına kurban etmiş teraziler artık kendilerine değer vermeye başlayabilirler. Kimileriniz kadersel aşk ile karşılaşabilir.

AKREP: Bu yeni ayda şüphe peşinizi bir gölge gibi bırakmıyor. İçin için sizi rahatsız eden konular her ne ise onlar ile yüzleşme zamanı. Kurgulamayın lütfen. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir süre. Aktif olan rüyalarınız ve manevi çalışmalarınız ile bilinç altınızın kapılarını aralayabilirsiniz.

YAY: Bu yeni ayda arkadaş çevreniz gündeminizde olacak. Sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapma zamanı gibi gözüküyor. Yeni bir çevreye girebilirsiniz. Hayalleriniz ve projelerinizi beslemeye devam edin, ama her şeyi her arkadaşınız ile paylaşmayın. Bazı heyecanları tek başına yaşamanız daha önemli.

OĞLAK: Bu yeni ay kariyer hayatınızda hak ettiğiniz bazı sorumluluklar ve bu sorumluluklar neticesinde başarıyı size taşıyacaktır. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında ikilemde kalabilirsiniz. Önemli olan bu dengeyi koruyabilmek.

KOVA: Bu yeni ay  uzun yolculuklar, yurt dışı seyahatleri gündeminize olabilir. Yüksek öğrenim, akademik kariyer ile ilgili başvurular ve hukuksal süreçler ile ilgili beklediğiniz cevaplar gelebilir.

BALIK: Bu yeni ay size, gelir gider kaynaklarınız arasında bir denge kurmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Banka kredileri, borçlar vergi ödemeleri gündeminizdeyken, gereksiz harcamalara dikkat etmelisiniz. Bu ay sizin için denge çok önemli.

 

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #astroloji #astrolojieğitimi