SAVAŞ MODUNDA MISIN?

SAVAŞ MODUNDA MISIN?

Muhteşem bir beyin mekanizması ile donatılmış eşsiz bir bedenimiz var. Kimi zaman bizi hayatta tutabilmek adına yaptığı fedakârlıklar hayrete düşürücü. Kimi zamanda senin bile varlığından haberinin olmadığı kodları bedeninde var ederek seni şaşırtmaya devam edebilir.

Hayatınızda sürekli savaş modunda mısınız?

Bir düşünün lütfen.

İşinizle, eşinizle, sosyal çevrenizle, hayat şartlarıyla, hayallerinizle… Savaş halinde olmak insanı hem zihnen, hem bedenen hem de ruhen yorar.

Kilo verme yolculuğunda, kilo vermekte zorlananların birçoğu savaş modundadır. İçlerinde derinlerde bir yerlerinde “yırtıcı” olarak gördüğü bir kişi ya da olayın anısına karşı kendisini korumak adına vücudunda yağ dokusunun artmasına izin verir. Böylece kendisini dış dünyadan gelecek olan her türlü zarara karşı koruduğu inanıcını taşır.

İlk dönem insanlarının dolunayda avlanma içgüdüsü gibi, toprakları işgal edilmiş kimi köylüler gibi beyin vücuda alanını koruması gerektiği mesajını gönderir. Geçmiş dönemlerdeki enkarnelerinizin izlerini hala DNA hafızanızda taşırsınız ve bu yaşamdaki bedeninize aktarırsınız.

Şimdiki bedenimizde, güncel yaşam meşgalesi içerisinde bazen televizyonda izledikleriniz, patronunuzun yaptığı mobing, ya da yaşanan aile içi ya da sosyal çevredeki bir şiddet sizi hemen savaş moduna sokacaktır. Orda bir yırtıcı var düşüncesiyle vücut kendisini koruma altına almaya çalışır.

Hayatınızdaki “yırtıcıyı” bulun. Eğer bu kişiden, yarattığı olaylardan uzaklaşamıyor olabilirisiniz. Şimdi kodları değiştirme zamanıdır.

“Bana bu yırtıcının hayatımda olmasının hediyeleri nelerdir?” diyerek sorup bırakmanızı istiyorum. “Eğer vücuduma kendi istediğim komutları verebilseydim bu ne yaratırdı?” “Ben hangi enerji ve alan olabilirim ki koşulsuzca güvende olduğumu hissedebileyim.” “Atalarımın yaşadığı tüm kıtlık bilinci, korku endişe, maddi sıkıntılar, saldırı altında olma anılarını satın almıyorum, tüm bu anılara ait hissleri sahiplerine oradan da kaynağa iade ediyorum”. “Bedenimin tam ve bütün şekilde sağlıklı, güçlü, fit olabilmesi için neler mümkün?” “Vücudumda, hangi şartlar, düşünceler, aktarımlar için olursa olsun, kendimi korumak adına yüklendiğim fazla kilolardan, yağlardan sağlıkla, neşeyle, kendiliğinden, alan hızında özgürleşebilmem için neler mümkün?” “Evren bana sihrini göster”

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #karmaastrolog #mekanastrolojisi #karmaastroloji #sabianastroloji #sabiansembolleri  #astrology #astroloji #astrogündem #günlükyorum #gününruhhali #doğumharitası #regresyonterapisi #sabiansymbols #astrolojigünlüğü #astrolojiyorumu #astrolojidanışmanlığı #kilo #hastalıklarınsebepleri #selfhealing