Merkür Koç Burcunda

Merkür Koç Burcunda

İletişim gezegeni Merkür, Zodyak’ın aceleci, yerinde duramaz heyecanlı çocuğu Koç burcuna geçiyor.

Son derece açık sözlü olacağımız günlere ilerliyoruz. Koç burcunun o ateş enerjisine bürünen Hermes yerinde duramayacak, kimi sözlü atışmalara karışabilir. Orijinal bakış açınız ve eşsiz iletişim yeteneğiniz ile bu günlerde gruplar içerisinde sivrileceğiniz kesin. Açık sözlülük mü- patavatsızlık mı ?

Zihnen aynı anda birden fazla konuyu düşünüp, hepsi için aynı anda hızlı bir şekilde harekete geçmek isteyebiliriz. İçinizde besleyip zorla tuttuğunuz yaramaz çocuk şimdi özgürce kendisini ifade edecektir. Bu dönemde kurulan ilişkilerde, plan projelerde ısrarcı olmaktansa, kendinizi daha sakin ve

Bir şeyler kaçırıyormuş gibi hızlı hızlı konuşabiliriz. Kendimizi hızlı ifade ederken bazen yanlış kelimeler seçebilir ve bazen ilk söylediğimiz kelimeler çok da olması gerektiği gibi olmayabilir. Hazırcevap olmak ile küstahlık arasındaki farkı etmeliyiz. Bu süreçte temkinli ve sakin olmaya çalışmalıyız.

Hızlı düşünüp hızlı hareket etmek için gökyüzü kışkırtsa da aslınsa “sabır” en büyük sınavlardan biri bu ay boyunca gökyüzünde. Düşünmeden ani, fevri verilmiş kararlar sonucunda deneyimleyecekleriniz sizlerin sınavı olacaktır.

Merkür’ün de Koç burcuna geçmesi ile hayatımızda uyanmakta olan taze enerjiyi daha çok hissedeceğiz.  Baharla birlikte uyanan bu güzel günlerde yeni taze başarılara imza atmak için uygun koşulları detayları gözden kaçırmadan değerlendirmelisiniz.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog