Boğa Burcunda Yeni Ay Sabian Sembolü

Boğa Burcu Yeni Ay (11 Mayıs 2021)

21°Boğa Burcu Sabian Sembolü “ Belalı sular üzerinde uçan beyaz güvercin

Bu Sembol müjde ve barış getiricidir.

Yaşadığın olayların üzerine çıkabileceğin gücü sana hatırlatmaktadır. Nerede kim ile  hangi olay ile ne yaşarsan yaşa tüm yaşadığın sıkıntıların üzerine çıkabilir ve kendi güvenli alanında gücünü keşfedebilirsin.

Bu sembol sana müjdedir.! Yaşanan sıkıntıların yakında son bulacağına müjdedir. İçindeki küskünlüğü, kırgınlığı artık bir kenara bırakabilirsin. Acılarının içerisinden geçerken, o alevler ile şekil aldın ve şuan korunup kollandığının farkında olarak daha güçlü adımlar ile yürüyorsun.

Deneyimlerini çevrendekiler ile paylaşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşayabilirsin. Sende çevrene müjde ve barışın habercisi olabilirsin. Yaşadıklarından aldığın deneyimler ile kendilerini güvende ve rahat hissedecek kişilere ışık olabilirsin.

Bu sembol sana şunu hatırlatıyor, işler artık yoluna giriyor. İnancına teslim olmalı ve her an içinde yeniden bir şeyler olacakmış gibi yersiz bir endişe ile yaşamamalısın.

Ani ve olumsuz gibi gözüken bazı olaylar aslında, kimi zaman işleri yeniden yoluna koyabilmek için gerçekleşir. Yaşananların dibinde o anda takılıp kalmamalısın. Her kaosun içerisinde bir düzen vardır. Şer sandığın olayların içinden geçerken edindiğin deneyimler simdi senin bu yolda ilerlerken en büyük dayanağın güvencendir.

 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog