Akrep Burcunda Dolunay, Sabian Sembolü (27 Nisan 2021)

Akrep Burcunda Dolunay (27 Nisan 2021)

Sabian Sembolü : “Gölde parlayan bir ay

Akrep burcunun 7° derecesinde gerçekleşen bir DolunAy var.

Sembolden de anlaşılabileceği gibi, gizli mistik akrep burcundaki bu dolunay ile, bir çok konu ve kişiler daha da görünür olacak.

Bir gölde parlayan ay ,bu sembolizmde Ay, duygularınız ise içsel veya psikolojik bir ahenk içerisinde kendini görünür yapmak isteyebileceği gibi, yaşanılan olayların kişi üzerindeki “yansıması” da önem kazanmaktadır. Dolunay hali , kapanışlar için fırsat verirken kişilerin daha derinlerine bir yolculuğu teşvik edebilir. Gerçeği öğrenme açlığı ile yüzleşme vardır. Gerçeği öğrendikçe kendine ve çevresine şekil verecektir.

"Ay" bir ayna gibi "Göl" e yansıdığından, güçlü bir şeylerin "yansıtıldığı" duygusu hissettirebilir. Yaşamınız da şu an nelerin daha çok görünür olmasını istiyorsunuz?  Kimlerin gerçek yüzlerini biliyor ama yüzleşmek istemiyorsunuz? Karşınızdaki kişinin en karanlık ve kuytu yönlerini görmemek için mi direniyorsun? Yaşadığın bu olay senin hangi yönüne aynalık yapıyor? Derinlere bir yolculuk var bu dolunayda. Katman katman en kuytu, kilitli kapıların ardındaki ile birleşme zamanı.

Doğuştan var olan ve senin hak edişin olan yeteneklerin ile doğanın sunduğu fırsatları ustalıkla değerlendirebilirsin. Hayal kırıklıkların senin bu yoldaki rehberlerin. Kalbindeki o kocaman kalkanı kaldırma ve dolunayın ışığında senin parıldama zamanındır.

Akrep burcundaki bu dolunayda dönüşüm var. Sabırla ne kadar dayanıklı olduğunu göstererek, içindeki şifacıya uyanarak ve ona sımsıkı sarılarak derinlerinle yüzleşme var. Yaşadıklarından pes etmeden, acılarının içinden kanaya kanaya geçerken derin bir dönüşüm var.

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

https://youtu.be/ogbTn0wTe5Y