29.06.2022 Yengeç Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi

 Yengeç Burcunda Yeni Ay  (29.06.2022)

“Yeni başlangıçlarda korunuyorum ve güvendeyim.”

7° Yengeç Burcu Sabian Sembolü ;

“Geçit töreninde kıyafet giymiş tavşanlar”

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay yaşamımızda bir çok alanda yenilikleri getirecek.

Bu sabian sembolünden de anlaşılabileceği gibi, sıra dışı yaklaşımlar ile yenilikçi bir yaklaşım ile adım attığınız taktirde dikkat çekebilme potansiyeliniz vardır.

Anneliği temsil eden Yengeç burcu, bu sabian sembolü ile üreme ve çoğalma üzerine dikkat çekmektedir.

Bu sembol sana görünür olabilmen için farklı biriymiş gibi yapmana gerek olmadığını hatırlatıyor. Senin yeteneklerin ve bunları ifade şeklin başkalarından farklı olabilir. Bu farklılık normal ve senin için güvenli.

Diğerleri gibi olma çaban belki sana üzerine uymayan bir kıyafeti giymişçesine farklı ve garip gelebilir.

Bu yeni ay ile birlikte, özünde, genlerinde var olan yeteneklerini kendi üslubunla ifade etmenin güvenli ve kabul edilebilir olacağını sana fark ettirecektir.

Yengeç burcu, annelik, şefkat, beslemek, büyütmek, aile, güvenlik, vatan sevgisi ve DNA demektir.

Bu yeni ay ile birlikte daha çok kendimizi “güvende” hissetmek isteyeceğiz.

Yükselende de Yengeç burcunun yükseliyor olması güvenlik konularını ve ruhen bizi besleyecek konuları gündemimize taşıyabilir. Yeni başlangıçlar yapma güdümüz çok yüksek.

Lilith’in yengeç yeniayı ile kavuşumda olması etrafınızdaki gizli kendini göstermeyen iki yüzlü kişileri görünür kılabilir. “Aaaa o hayatta bana bunu yapmaz” dediklerin ile yol ayrımına girebilirsin. Küçücük bir olayın bir anda bu kadar büyümesine siz bile şaşırabilirsiniz.

Paranıza dikkat edin. Kandırılmaya açık bir gökyüzü var.

Bu yeni ay senin o pamuk şekeri kalbinin uyanması için kandırılma potansiyeli olan bir yeni ay. Ne olursa olsun, hayatından kim çıkarsa çıksın senin en yüksek hayrına olacaktır, unutma.

Mars- Plüton karesi zaten çürümüş ve artık sana hizmet etmen kişileri, ilişkileri ya da yapıları hayatından söküp atacak.

Yengeç yeni ayının Jüpiter ile sert açısı, zaten gel gitli duygular içerisindeki bizleri “drama kraliçesi” edasında arşa çıkarabilir. Duygu durumundaki ani iniş çıkışlara, verilecek ani tepkilere dikkat. Olayları büyütmemeye çok dikkat edin.

Bu yeni ay ile birlikte ailemiz, vatanımızın birliği beraberliği, başta kendimiz olmak üzere tüm sevdiklerimizin güvenliği bizler için önemli olacak.

Bu yeni ayda, atalarınızı onurlandırın. Atalarınızdan bu yana kadınlar ile ilgili problem yaşayanlarınız, hep kadınlardan düşmanlık görenleriniz, bir kadın yüzünden köklenemeyenleriniz çeşitli çalışmalar ile atalarını onurlandırsın ve köklerinden gelen travmaları çözmek için

 

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

www.guldenguneren.com

 

Danismanlik icin:

info@guldenguneren.com 📩

 

Yengeç Burcunda Yeni Ay’ın Burçlara Etkisi

 

KOÇBu yeni ay ile birlikte eviniz ve aileniz gündeminizde olacaktır. Ani ve fevri çıkışlar yapmadan olayları ele almalısınız. Gayrimenkullerinizin alım satımında dikkatli olmanızı öneririm.

BOĞAİçinde bulunduğunuz durumu ifade etmek isteyebilirisiniz. Ama abartılı çıkışlardan uzak durmaya gayret edin. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve komşularınız gündeminizde olabilir. Sözleşme imzalarken detaylara dikkat edin. Tatile çıkacak olan boğalar sizi kıskananlar var.

İKİZLERBu yeni ay ile birlikte gelir gider tablonuzda bir dengeye ihtiyacınız olabilir. Yemeyi içmeyi ve gezmeyi seviyorsunuz ama dikkatli olmalısınız. Yeni iş ortaklılıkları teklifi gelebilir, temkinli olun, şartlarından emin olun.

YENGEÇBurcunuzda gerçekleşecek yeniay kendinize güvenmeniz gerektiğini size hatırlatacak. Yeni bir imaj ve daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Ayağınızdan çekmeye çalışanlara inat gümbür gümbür korkmadan ilerleyin. Duygusal çöküşlere izin vermez ve arkanızdan iş çeviren o kişiyi keşfederseniz harika fırsatlar kapında. Her şeyini herkese anlatmamayı acı deneyimle öğrenebilirsin.

ASLANGizli saklı ne varsa görünür olmaya başlıyor. Ayağınıza taş koyduğunu sananlar, emek hırsızları bir bir yaşamınızdan uzaklaşacaklar. Aileniz sizin mabediniz, bu yeni ay ile birlikte kaliteli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir projenin güzel adımları gizli kalsın lütfen.  Kadın hastalıklarına dikkat edelim.

BAŞAKGündeminizde bu yeni ay ile birlikte sosyal çevreniz, arkadaşlarınız olabilir. Duygusal anlamada inişli çıkışlı olan bazı arkadaşlıklar sizi su günlerde zorlayabilir. Her arkadaşınız belki de arkadaşınız değildir.!

TERAZİ: Toplum önündeki duruşunuzu ve olgunluğunuzu kıskananlara inat o zarif diplomasi taktikleriniz ile olayların büyümesine engel olabilirsiniz. Kariyer hayatınız bu yeni ay ile gündeminizde. Yeni iş fırsatı bekleyenlere müjde.!

AKREPGündeminizde uzun seyahatler, hukuki konular, yurtdışı seyahatleriniz olabilir. Yüksek öğrenim ile ilgili yeni başlangıçlar yapacakları şimdiden tebrik edebilir. Önümüzdeki 15 gün içerisinde dikkatini çeken her hangi bir eğitimi pas geçme derim.

YAYGelir gider tablonu ayarlamaya çalışırken, zorunlu olmadığın sürece kimseden borç alma. Aile içi ortaklıklar, miras, krediler, nafaka konuları gündeminizde olabilir. Harcamalarınızı abartmamaya özen gösterin.

OĞLAKKarşıt burcunuzda gerçekleşecek bu yeni ay ilişkiler ve ortaklıklar evinizde. Var olan ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz, evlilik kararı alabilirisiniz, yeni ortaklıklara adım atabilirsiniz.

KOVA: Bu yeni ay ile birlikte gündelik hayatınızdaki rutinleriniz, çalışma arkadaşlarınız ve sağlığınız gündeminizde olabilir. Birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızın yaratabileceği sorunlar karşısında çok uçlarda tepkiler vermeyin.  Sağlıklı beslenmek adına yeni adımlar atabilirsiniz.

BALIK: Yengeç burcundaki bu yeni ay hayatınıza yeni bir aşk, yeni bir bebek getirebilir. Aile içerisindeki sevincinizi paylaşan herkes ile daha da duygulanabilirsiniz. Oldukça duygusal ve mutlu olduğunuz bu günlerde her detayı ve haberi herkes ile paylaşmayın.

 

 Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

 

@gulden_guneren

#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın